# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krakowski Michał | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Grodzisk Mazowiecki | paid |
2 | Matul Ewa | Książenice | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
3 | Adamczyk Łukasz | Czerwona Niwa-Parcel | Polska | Bieg Główny 10km | ||
4 | Stolarska Małgorzata | SKUŁY | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
5 | Tomaszewska Mariola | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
6 | Strauch Tosia | Szczęsne | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
7 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
8 | Górski Adam | Żyrardów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | paid | |
9 | Olejnik Natalka | Grzmiąca | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Skułach | paid |
10 | Włodarkiewicz Iwona | Bartoszówka | Polska | Marsz Nordic Walking | ||
11 | Michałowski Daniel | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | ||
12 | Gajda Piotr | Grzmiaca | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
13 | Wieleciński Sławomir | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Milanówek | |
14 | Cichecka Lidia | Sochaczew | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
15 | WALAC JACEK | GRODZISK MAZOWIECKI | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
16 | Kiełbasa Dariusz | Gąbin | Polska | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | paid |
17 | Kowalska Alicja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | paid |
18 | Kowalska Martyna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | paid |
19 | Wojtkowska Weronika | Bartoszówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Skuły | paid |
20 | Kozlowski Łukasz | Żyrardów | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
21 | PAWLAK IRENEUSZ | GRZMIĄCA | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
22 | Radochoński Michał | Rumianka | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
23 | Stocki Artur | Wycinki Osowskie | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
24 | Pałka Łukasz | Żyrardów | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
25 | Smolik Hania | Milanówek | Polska | Bieg Dzieci 1000m | UKS MTE Milanówek | paid |
26 | Polkowska Katarzyna | Milanówek | Polska | Bieg Dzieci 1000m | UKS MTE Milanówek | paid |
27 | Korycka Anna | Milanówek | Polska | Bieg Dzieci 1000m | UKS MTE Milanówek | paid |
28 | Strzemieczny Igor | Bartoszówka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP SKUŁY | |
29 | Wiśniewska Monika | Sochaczew | Polska | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | paid |
30 | Łysuniak-Strauch Aleksandra Łysuniak-Strauch | Szczęsne | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
31 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
32 | Gołembiewski Marcin | Radziejowice | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
33 | Maruszak Oliwka | Jaktorów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dżakarta Runner team | paid |
34 | Maruszak Darek | Jaktorów | Polska | Bieg Główny 10km | Dżakarta Runner team | paid |
35 | Poncyliusz Robert | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | paid |
36 | Walczak Radosław | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | paid |
37 | Rogoziński Andrzej | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | paid |
38 | Wiciński Konrad | Adamów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | G13 | paid |
39 | Wicińska Izabela | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | paid |
40 | Wiciński Grzegorz | Adamów | Polska | Bieg Główny 10km | G13 | paid |
41 | Kosowski Grzegorz | Zimna Woda | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | paid |
42 | Jagura Robert | Żyrardów | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
43 | Borowska Aleksandra | Lasek | Polska | Bieg Główny 10km | OSP SKUŁY | |
44 | Makarenkov Sergii | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | ||
45 | Sztyk Grzegorz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
46 | Brzezina Józef Maciej | SOCHACZEW | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
47 | Brzezina Ewa | SOCHACZEW | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
48 | Zapart Karol | Mszczonów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
49 | Zapart Patrycja | Mszczonów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
50 | Sobczyk Tomasz | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10km | Tarczyn | paid |
51 | Szydlik Kostek | Grodzisk Maz. | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | paid |
52 | Szydlik Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | paid |
53 | Błachnio Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
54 | Ciborowski Krzysztof | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Milanówek | |
55 | Soszalski Dominik | Wygnanka | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
56 | Banasiewicz Mateusz | Nosy Poniatki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
57 | Bożek Klaudia | Nosy Poniatki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
58 | Łuszczyk Ewa | Nosy Poniatki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
59 | Rodriguez Texeira Adrian | Nosy Poniatki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
60 | Adamczyk Kacper | Bronisławów | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
61 | Skoneczny Patryk | Zimna Woda | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | paid |
62 | Michałowski Piotr | Skuły | Polska | Bieg Dzieci 1000m | paid | |
63 | Kowalski Hubert | Grzegorzewice | Polska | Bieg Główny 10km | ||
64 | Mirgos Zuzanna | Skuły | Polska | Bieg Dzieci 1000m | OSP SKUŁY | paid |
65 | Owczarek Magdalena | Międzyborów | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
66 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
67 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | Marsz Nordic Walking | paid | |
68 | KWAPIŃSKI Tomasz | Grodzisk Maz | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
69 | Sikora Sylwia | Gąbin | Polska | Bieg Główny 10km | Gąbin Biega | paid |
70 | MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | Polska | Bieg Główny 10km | Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" | paid |
71 | Jagiełło Bartłomiej | Grzegorzewice | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Zbiroża | paid |
72 | Mirgos Kamil | Bartoszówka | Polska | Bieg Główny 10km | Zabiegani | paid |
73 | Arak Maksymilian | Zimna Woda | Polska | Bieg Dzieci 1000m | MDP Zbiroża | paid |
74 | Baranowski Romuald | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking | Dynamic | paid |
75 | Słomczewski Zbigniew | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Manhattan | paid |
76 | Boczar Basia | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
77 | Barański Krzysztof | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Manhattan | paid |
78 | Boczar Ewa | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
79 | Buczkowski Kacper | Żuromin | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
80 | Szustak Kacper | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
81 | Niska Iza | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
82 | Niska Wiktoria | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
83 | Niska Ola | Stara Wieś | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
84 | Omen Nikola | Rusiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
85 | Omen Emilia | Rusiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
86 | Omen Amelia | Rusiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
87 | Szmaglik Amelia | Rusiec | Polska | Bieg Dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | |
88 | Kozdrój Wioletta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
89 | Kędzierski Mieczysław | Milanówek | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
90 | Kulesza Krzysztof | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
91 | CENDER MAGDALENA CENDER | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
92 | Malczak Tamara | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | paid |
93 | Malczak Tatiana | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | paid |
94 | Sadowski Paweł | Nowe Budy | Polska | Bieg Główny 10km | paid | |
95 | Kurkus Aleksander | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
96 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking | Biegam W Sfetsze | paid |
97 | Rasała Magdalena | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10km | OSP Jasieniec | paid |
98 | Kornacka Hanna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
99 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | paid |
100 | Topolewski Zuzanna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki |
Views: 11945