Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
10 km bieg (start 22.04)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Woron Aleksandra Malbork 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
2 Szewczak Waldemar Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
3 Marek Henryk Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -------------
4 Frydrych Bożena Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -----------------------
5 Cichocki Tomasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) CETE.com.pl paid dotpay
6 Piotrowski Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański paid dotpay
7 Piotrowski Łukasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
8 Suchenia Piotr Reda 10 km bieg (start 22.04) inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl paid dotpay
9 Student Tomasz Bojano 10 km bieg (start 22.04) Bella-si! Kosmetyka Gdynia paid dotpay
10 Urbański Dariusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
11 Rożek Paulina Starogard Gdański 10 km bieg (start 22.04)
12 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski 10 km bieg (start 22.04)
13 Kokot Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid
14 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid dotpay
15 Tuniewicz Tomasz Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid dotpay
16 Trygalska Paulina Pinczyn 10 km bieg (start 22.04) Morsy Zblewo 55.00 PLN
17 Bury Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Biegamyrazem.pl paid dotpay
18 Kurpisz-Skwarczak Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
19 Leoniak Ewa Gdynia 10 km bieg (start 22.04) DzierzgońTeam paid dotpay
20 Sośnicki Krzysztof Hel 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
21 Tomkowicz Maciej Koszwały 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
22 Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
23 Knot Martyna Borkowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
24 Jarocki Grzegorz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LPP TEAM paid
25 Zajk Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
26 Orłowski Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
27 Potarzyński Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
28 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega paid dotpay
29 Kaczmarek Arkadiusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04)
30 Janczak Agata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) Padł Na Ryj Team paid dotpay
31 Majewska Agnieszka Elbląg 10 km bieg (start 22.04) Jedyneczka Elbląg paid dotpay
32 Prokop Anna Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI paid dotpay
33 Pacholec Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Endure Team paid
34 Gliszczyński Łukasz Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina paid
35 Garski Kryspin Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina 55.00 PLN
36 Kowalski Waldemar Borkowo 10 km bieg (start 22.04) Leasing Polski Team
37 Sierecka Dorota Żelechów 10 km bieg (start 22.04) wkurw_team paid dotpay
38 Szachniuk Marzena Polska 10 km bieg (start 22.04) The North Event paid
39 Parandyk Adam Juszkowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
40 schutz tomasz gdynia 10 km bieg (start 22.04) browar gdynia
41 Odziemczyk Tomasz Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
42 Richert Danuta Tuchom 10 km bieg (start 22.04) Kobieta w Biegu/Runnersi S7 Banino paid dotpay
43 Meissner Marcin Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
44 Olszowy Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
45 Grigorian Monika Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
46 Witczak Grzegorz Kosakowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
47 Zdanko Dorota GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
48 Tomaszewski Mateusz Giżycko 10 km bieg (start 22.04) Mazury Giżycko
49 Gitner Marcin Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Piękni i Bestie paid dotpay
50 Gładkowski Grzegorz Reda 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure team paid dotpay
51 Fryczke Maciej Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) T-Mobile Cycling Team
52 Filipiak Beata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) El - Aktywni paid dotpay
53 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 10 km bieg (start 22.04)
54 Dordzik MaŁgorzata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
55 Bartnik Aga Gdynia 10 km bieg (start 22.04)
56 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04)
57 Ciunel Łukasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 1983 paid dotpay
58 Dorsz Beata Sopot 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
59 Będziak Anna Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
60 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
61 Michalski Przemysław Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 2 Morski Pułk Strzelców paid dotpay
62 Czecholiński Michał Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
63 Seklecka Natalia Włocławek 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
64 Sciepuro Karolina Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
65 Pękalska Monika Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
66 Brodecka Małgorzata Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 17 LO Gdynia paid dotpay
67 Biała Beata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
68 Jakusz Anna Wejherowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
69 Smyk Sławomir Gdynia 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
70 Moskot Krzysztof Gdynia 10 km bieg (start 22.04) OKAS Gdynia paid dotpay
71 Szabłowska Iwona Juszkowo 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz biega paid dotpay
72 Skurtys Karolina Reda 10 km bieg (start 22.04) Runeda paid dotpay
73 Wójcik Beata Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Biegowi Wariaci paid dotpay


Views: 21309

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ