Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
10 km bieg (start 22.04)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Woron Aleksandra Malbork 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
2 Kmiecik Agnieszka Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LOTOS Running Team paid dotpay
3 Szewczak Waldemar Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
4 Marek Henryk Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -------------
5 Frydrych Bożena Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -----------------------
6 Cichocki Tomasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) CETE.com.pl paid dotpay
7 Piotrowski Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański paid dotpay
8 Piotrowski Łukasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
9 Suchenia Piotr Reda 10 km bieg (start 22.04) inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl paid dotpay
10 Student Tomasz Bojano 10 km bieg (start 22.04) Bella-si! Kosmetyka Gdynia paid dotpay
11 Urbański Dariusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
12 Rożek Paulina Starogard Gdański 10 km bieg (start 22.04)
13 Goryńska Daria. Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Piękni i Bestie paid dotpay
14 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski 10 km bieg (start 22.04)
15 Schulz Maciej Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega paid dotpay
16 Kokot Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid
17 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid dotpay
18 Tuniewicz Tomasz Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid dotpay
19 Trygalska Paulina Pinczyn 10 km bieg (start 22.04) Morsy Zblewo 55.00 PLN
20 Bury Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Biegamyrazem.pl paid dotpay
21 Kurpisz-Skwarczak Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
22 Niewadzioł Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
23 Leoniak Ewa Gdynia 10 km bieg (start 22.04) DzierzgońTeam paid dotpay
24 Sośnicki Krzysztof Hel 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
25 Tomkowicz Maciej Koszwały 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
26 Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
27 Knot Martyna Borkowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
28 Feld Maciej Bydgoszcz 10 km bieg (start 22.04) BZ WBK Runners Team paid dotpay
29 Jarocki Grzegorz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LPP TEAM paid
30 Tichanów Piotr Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 55.00 PLN
31 Zajk Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
32 Orłowski Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
33 WIŚNIEWSKI Tomasz ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
34 García Castro Iván Manuel Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
35 Potarzyński Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
36 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega paid dotpay
37 Kaczmarek Arkadiusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04)
38 Janczak Agata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) Padł Na Ryj Team paid dotpay
39 Majewska Agnieszka Elbląg 10 km bieg (start 22.04) Jedyneczka Elbląg paid dotpay
40 Prokop Mariusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI paid dotpay
41 Prokop Aleksandra Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI paid dotpay
42 Prokop Anna Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI paid dotpay
43 Pacholec Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Endure Team paid
44 Gliszczyński Łukasz Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina paid
45 Garski Kryspin Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina 55.00 PLN
46 Kowalski Waldemar Borkowo 10 km bieg (start 22.04) Leasing Polski Team
47 Sierecka Dorota Żelechów 10 km bieg (start 22.04) wkurw_team paid dotpay
48 Szachniuk Marzena Polska 10 km bieg (start 22.04) The North Event paid
49 Helak Marek Grudziadz 10 km bieg (start 22.04) Wtorkowy trening paid dotpay
50 Parandyk Adam Juszkowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
51 schutz tomasz gdynia 10 km bieg (start 22.04) browar gdynia
52 Odziemczyk Tomasz Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
53 Richert Danuta Tuchom 10 km bieg (start 22.04) Kobieta w Biegu/Runnersi S7 Banino paid dotpay
54 Warzała Katarzyna Rumia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
55 Meissner Marcin Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
56 Nadolska Agata Wejherowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
57 Olszowy Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
58 Grigorian Monika Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
59 Grajda Arkadiusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) TEAM WRACAM DO ZDROWIA paid dotpay
60 Witczak Grzegorz Kosakowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
61 Zdanko Dorota GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
62 Tomaszewski Mateusz Giżycko 10 km bieg (start 22.04) Mazury Giżycko
63 Gitner Marcin Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Piękni i Bestie paid dotpay
64 Gładkowski Grzegorz Reda 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure team paid dotpay
65 Barczak Bartłomiej Gniewkowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
66 Fryczke Maciej Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) T-Mobile Cycling Team
67 Filipiak Beata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) El - Aktywni paid dotpay
68 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 10 km bieg (start 22.04)
69 Dordzik MaŁgorzata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
70 Bartnik Aga Gdynia 10 km bieg (start 22.04)
71 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04)
72 Czerski Krzysztof Chłapowo 10 km bieg (start 22.04) Greif Team Władysławowo paid dotpay
73 Ciunel Łukasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 1983 paid dotpay
74 Dorsz Beata Sopot 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
75 Sandach Stefan GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) ZIELONA LAGUNA TEAM paid dotpay
76 Będziak Anna Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
77 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
78 Michalski Przemysław Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 2 Morski Pułk Strzelców paid dotpay
79 Czecholiński Michał Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
80 Seklecka Natalia Włocławek 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
81 Sciepuro Karolina Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
82 Pękalska Monika Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
83 Brodecka Małgorzata Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 17 LO Gdynia paid dotpay
84 Biała Beata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
85 Jakusz Anna Wejherowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
86 Smyk Sławomir Gdynia 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
87 Moskot Krzysztof Gdynia 10 km bieg (start 22.04) OKAS Gdynia paid dotpay
88 Szabłowska Iwona Juszkowo 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz biega paid dotpay
89 Skurtys Karolina Reda 10 km bieg (start 22.04) Runeda paid dotpay
90 Wójcik Beata Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Biegowi Wariaci paid dotpay


Views: 21983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ