Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
10 km bieg (start 22.04)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Woron Aleksandra Malbork 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
2 Kmiecik Agnieszka Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LOTOS Running Team paid on-line
3 Szewczak Waldemar Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
4 Marek Henryk Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -------------
5 Frydrych Bożena Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -----------------------
6 Cichocki Tomasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) CETE.com.pl paid on-line
7 Szafrański Marek Mosty 10 km bieg (start 22.04) Stary człowiek i może paid on-line
8 Piotrowski Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański paid on-line
9 Piotrowski Łukasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
10 Suchenia Piotr Reda 10 km bieg (start 22.04) inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl paid on-line
11 Student Tomasz Bojano 10 km bieg (start 22.04) Bella-si! Kosmetyka Gdynia paid on-line
12 Urbański Dariusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
13 Rożek Paulina Starogard Gdański 10 km bieg (start 22.04)
14 Kurpisz-Kasprzak Magda Gdynia 10 km bieg (start 22.04) psiebiegi.pl paid on-line
15 Wzorek Karolina Swiecie 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
16 Goryńska Daria. Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Piękni i Bestie paid on-line
17 sobczak Artur gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
18 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski 10 km bieg (start 22.04)
19 klawikowskI jacek GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
20 Schulz Maciej Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega paid on-line
21 Kokot Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid
22 Gojke Michał Pętkowice 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
23 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid on-line
24 Tuniewicz Tomasz Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid on-line
25 Trygalska Paulina Pinczyn 10 km bieg (start 22.04) Morsy Zblewo 55.00 PLN
26 Bury Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Biegamyrazem.pl paid on-line
27 Kurpisz-Skwarczak Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
28 Niewadzioł Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
29 Leoniak Ewa Gdynia 10 km bieg (start 22.04) DzierzgońTeam paid on-line
30 Sośnicki Krzysztof Hel 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
31 Tomkowicz Maciej Koszwały 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
32 Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
33 Knot Martyna Borkowo 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
34 Feld Maciej Bydgoszcz 10 km bieg (start 22.04) BZ WBK Runners Team paid on-line
35 Jarocki Grzegorz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LPP TEAM paid
36 Tichanów Piotr Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 55.00 PLN
37 Zajk Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
38 Orłowski Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
39 WIŚNIEWSKI Tomasz ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
40 García Castro Iván Manuel Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
41 Potarzyński Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
42 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega paid on-line
43 Kaczmarek Arkadiusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04)
44 Janczak Agata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) Padł Na Ryj Team paid on-line
45 Ellwardt Julia Rumia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
46 Grubba Igor Puck 10 km bieg (start 22.04)
47 Majewska Agnieszka Elbląg 10 km bieg (start 22.04) Jedyneczka Elbląg paid on-line
48 Prokop Mariusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI paid on-line
49 Prokop Aleksandra Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI paid on-line
50 Prokop Anna Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI paid on-line
51 Pacholec Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Endure Team paid
52 Gliszczyński Łukasz Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina paid
53 Garski Kryspin Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina 55.00 PLN
54 Kowalski Waldemar Borkowo 10 km bieg (start 22.04) Leasing Polski Team
55 Sierecka Dorota Żelechów 10 km bieg (start 22.04) wkurw_team paid on-line
56 Szachniuk Marzena Polska 10 km bieg (start 22.04) The North Event paid
57 Helak Marek Grudziadz 10 km bieg (start 22.04) Wtorkowy trening paid on-line
58 Parandyk Adam Juszkowo 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
59 schutz tomasz gdynia 10 km bieg (start 22.04) browar gdynia
60 Odziemczyk Tomasz Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
61 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Światłość Wiekuista
62 Richert Danuta Tuchom 10 km bieg (start 22.04) Kobieta w Biegu/Runnersi S7 Banino paid on-line
63 Warzała Katarzyna Rumia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
64 Meissner Marcin Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
65 Nadolska Agata Wejherowo 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
66 Olszowy Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
67 Grigorian Monika Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
68 Grajda Arkadiusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) TEAM WRACAM DO ZDROWIA paid on-line
69 Witczak Grzegorz Kosakowo 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
70 Zdanko Dorota GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
71 Tomaszewski Mateusz Giżycko 10 km bieg (start 22.04) Mazury Giżycko
72 Gitner Marcin Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Piękni i Bestie paid on-line
73 Gładkowski Grzegorz Reda 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure team paid on-line
74 Barczak Bartłomiej Gniewkowo 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
75 Fryczke Maciej Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) T-Mobile Cycling Team
76 Filipiak Beata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) El - Aktywni paid on-line
77 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 10 km bieg (start 22.04)
78 Dordzik MaŁgorzata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
79 Bartnik Aga Gdynia 10 km bieg (start 22.04)
80 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04)
81 Czerski Krzysztof Chłapowo 10 km bieg (start 22.04) Greif Team Władysławowo paid on-line
82 Ciunel Łukasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 1983 paid on-line
83 Dorsz Beata Sopot 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
84 Ruczko Sławomir Gdynia 10 km bieg (start 22.04) USAA Ruczko paid on-line
85 Sandach Stefan GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) ZIELONA LAGUNA TEAM paid on-line
86 Będziak Anna Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
87 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
88 Michalski Przemysław Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 2 Morski Pułk Strzelców paid on-line
89 Czecholiński Michał Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
90 Fojut Tomasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
91 Seklecka Natalia Włocławek 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
92 Sciepuro Karolina Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
93 Pękalska Monika Elbląg 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
94 Brodecka Małgorzata Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 17 LO Gdynia paid on-line
95 Biała Beata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
96 Kochan Robert Człuchów 10 km bieg (start 22.04) Jw3775 Chojnice paid on-line
97 Jakusz Anna Wejherowo 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
98 Kochan Laura Człuchów 10 km bieg (start 22.04) paid on-line
99 Smyk Sławomir Gdynia 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
100 Gadomski Marcin Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid on-line


Views: 24288

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ