Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rębowski Grzegorz Pasłęk 5 km nordic walking (start 22.04) Active Family Pasłęk paid on-line
2 Rębowski Mateusz Pasłęk 5 km nordic walking (start 22.04) Active Family Pasłęk paid on-line
3 Rębowska Agnieszka Pasłęk 5 km nordic walking (start 22.04) Active Family Pasłęk paid on-line
4 Toporek Aleksandra Przodkowo 5 km nordic walking (start 22.04) Team Deaf paid on-line
5 Toporek Aleksandra Przodkowo 5 km nordic walking (start 22.04) Team Deaf
6 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) LUKI Team paid on-line
7 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5 km nordic walking (start 22.04) Nordic Walking Pasłęk paid on-line
8 Maciążek Jolanta Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
9 Horowska Aneta Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) BUBU TEAM paid on-line
10 Horowski Krzysztof Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) BUBU TEAM paid on-line
11 Nitka Wacław Otomin 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
12 Kuś Elżbieta Elbląg 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
13 Śledziewski Bogdan Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
14 Polis Marzena Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
15 Sulej Teresa Sieradz 5 km nordic walking (start 22.04) Rajsport Active paid on-line
16 Urban Zdzisława Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
17 Zwierz Andrzej Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
18 Brzozowski Piotr Sławno 5 km nordic walking (start 22.04) AKTYWNI POSTOMINO paid
19 Naczk Wiktoria Lębork 5 km nordic walking (start 22.04) Dynamic Lębork paid
20 Stańczak Ryszard GDAŃSK 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
21 Stańczak Grażyna GDAŃSK 5 km nordic walking (start 22.04) paid
22 Rębowski Tomasz PASŁĘK 5 km nordic walking (start 22.04) Active Family Pasłęk paid
23 Chojnicka Zofia Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) AWFiS paid
24 Gałgowska Krystyna Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) Elite Team Chodzezkijami paid
25 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
26 Maliszewski Marek Elbląg 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
27 Pawlikowska Michalina Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid
28 kwidzinska karolina gdynia 5 km nordic walking (start 22.04)
29 Czerlikowska Agnieszka Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
30 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
31 Padias Paweł Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
32 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5 km nordic walking (start 22.04) Chodzę z kijami pl. Elite Team paid on-line
33 Zientkiewicz Witold Banino 5 km nordic walking (start 22.04) Drużyna Słonecznego Poranka paid on-line
34 Kostencka Aga Banino 5 km nordic walking (start 22.04) Drużyna Słonecznego Poranka paid on-line
35 Depczyński Rafał Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) Walka Weterana paid on-line
36 Zarzycki Mariusz Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) Społeczność Rowerzystów- Na Rowerze paid on-line
37 Kulczycki Jan Kulczycki GDAŃSK 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
38 Ostolska Magdalena Warszawa 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
39 Kurgan Paweł Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
40 Kurgan Anna Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
41 Nowak Beata Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
42 Kurnicka Urszula Warszawa 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
43 Panek Aneta Gdynia 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
44 Kołaczyńska Monika Pogórze 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line
45 Góra Beata Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid on-line


Views: 22656

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ