# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start Biegu - 5km TRI Starogard Gdański paid
2 Gwizdała Bartosz Cekcyn Start Nordic Walking - 5km paid
3 wiśniewski maciej malbork Start Nordic Walking - 5km grupa malbork
4 Kolodynski Tomasz Gosciszewo Start Biegu - 5km
5 TARAS DANIEL Malbork Start Biegu - 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO paid
6 Barcikowski Krzysztof Malbork Start Biegu - 5km GRUPA MALBORK
7 Nabakowska Barbara Gdańsk Start Biegu - 5km martaton paid
8 Stefaniak Maciej Malbork Start Biegu - 5km GRUNwald Team Poznań paid
9 Leśniak Daniel Elbląg Start Biegu - 5km paid
10 Walendziak Alicja Malbork Start Biegu - 5km Runnersi S7 Banino paid
11 Walendziak Jan Malbork Start Biegu - 5km Valdano
12 Walendziak Ryszard Malbork Start Nordic Walking - 5km Valdano paid
13 Paszkowska Izabela Malbork Start Biegu - 5km
14 Paszkowski Stanisław Malbork Start Biegu - 5km
15 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Start Nordic Walking - 5km paid
16 Lisowska Karolina Malbork Start Biegu - 5km LKS ,,Zantyr'' Sztum paid
17 Serafin Bartłomiej Elbląg Start Biegu - 5km paid
18 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Start Biegu - 5km ECM El-Hurt
19 Woron Aleksandra Malbork Start Biegu - 5km
20 Giembicki Jan Sztum Start Biegu - 5km LKS Zantyr Sztum paid
21 Deptuła Mirosława Elbląg Start Biegu - 5km paid
22 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Start Biegu - 5km paid
23 Wiernicka Paulina KWIDZYN Start Biegu - 5km Gmina Gardeja Biega
24 Zawadzki Damian Malbork Start Biegu - 5km Active Malbork paid
25 Szarko Maciej Elbląg Start Biegu - 5km
26 Nowosielski Piotr Sztum Start Biegu - 5km LKS Zantyr Sztum paid
27 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk Start Biegu - 5km Sapiące Gazele paid
28 Różalski Piotr Elbląg Start Biegu - 5km ETT - Elbląg Triathlon Team paid
29 Jankowski Marcin Elbląg Start Nordic Walking - 5km Nordic Walking Pasłęk paid
30 Posim Dariusz Dubiel Start Nordic Walking - 5km Wataha paid
31 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Start Nordic Walking - 5km Wataha paid
32 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Start Biegu - 5km paid
33 Rogulska Anna Rogulska Pasłęk Start Nordic Walking - 5km Nordic Walking Pasłęk paid
34 Dobrowolski Kamil Malbork Start Biegu - 5km Active Malbork paid
35 Szymański Wojtek Kwidzyn Start Biegu - 5km paid
36 Domeracki Mariusz Gronowo Elbląskie Start Biegu - 5km Ratownik Team Elbląg paid
37 Witt Henryk Sopot Start Biegu - 5km Norbsoft.pl paid
38 Kurowski Michał Elbląg Start Biegu - 5km GOLDEN TEAM paid
39 Klonowski Marcin Sztum Start Biegu - 5km LKS Zantyr Sztum paid
40 Koralewska Irena Sadlinki Start Biegu - 5km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
41 Dordzik MaŁgorzata Elbląg Start Biegu - 5km paid
42 Stępkowski Andrzej Elbląg Start Biegu - 5km paid
43 Dackiewicz Marek Malbork Start Biegu - 5km Grupa Malbork paid
44 Wójcik Piotr Gdynia Start Nordic Walking - 5km morsik weteran paid
45 Kubanek Jakub Gdynia Start Biegu - 5km MTM TEAM paid
46 Szyca Elżbieta Gdańsk Start Biegu - 5km MTM TEAM paid
47 Wolska Sylwia Rumia Start Biegu - 5km MTM TEAM paid
48 Kubisiak Józef Elbląg Start Biegu - 5km paid
49 SOJKA ZBIGNIEW MALBORK Start Biegu - 5km paid
50 Pokojski Andrzej Braniewo Start Biegu - 5km Kropelka paid
51 Wiaderski Wojciech Elbląg Start Nordic Walking - 5km paid
52 Wiaderska Grażyna Elbląg Start Biegu - 5km paid
53 Staniszewski Damian Braniewo Start Nordic Walking - 5km
54 Staniszewska Agnieszka Braniewo Start Nordic Walking - 5km La Braniewianki
55 Borzyszkowska Jolanta Puck Start Nordic Walking - 5km paid
56 Królikowska Jadwiga Lipka Start Biegu - 5km paid
57 Królikowski Andrzej Lipka Start Biegu - 5km paid
58 Serocki Adam Elblag Start Biegu - 5km paid
59 Znarowska Bożena Elblag Start Biegu - 5km paid
60 Piskorska Emilia Stare Pole Start Biegu (mieszkaniec gminy Stare Pole) paid
61 Chodorowicz Kamil Morąg Start Biegu - 5km TEAM KOPEĆ
62 Stefański Andrzej ELBLĄG Start Biegu - 5km Maratończyk - Elbląg paid
63 Treć Leon Sztum Start Biegu - 5km LKS Zantyr Sztum paid
64 Rumkowski Henryk gdynia Start Nordic Walking - 5km paid
65 Dziweńka Beata Malbork Start Biegu - 5km paid
66 Komasara Piotr Malbork Start Biegu - 5km paid
67 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Biegu - 5km paid
68 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie Start Biegu - 5km LKS Zantyr Sztum paid
69 Rejmanowski Ryszard GNIEW Start Biegu - 5km SG SQUAD paid
70 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start Biegu - 5km OSP POGRODZIE paid
71 Siennicka Agnieszka Siennicka Nowy Dwór Gdański Start Biegu - 5km paid
72 Woźniak Michał Brodnica Górna Start Biegu - 5km paid
73 Molasy Dorota Nowa Wieś Malborska Start Biegu - 5km Aktywnie z Molkami paid
74 Molasy Tomasz Malbork Start Biegu - 5km Aktywnie z Molkami paid
75 Majewski Radosław Dzierzgoń Start Biegu - 5km paid
76 Kamińska Joanna Stare Pole Start Biegu (mieszkaniec gminy Stare Pole) paid
77 Podolska Joanna Elblag Start Biegu - 5km paid
78 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Start Biegu - 5km paid
79 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Start Nordic Walking - 5km paid
80 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Start Biegu (mieszkaniec gminy Stare Pole) paid
81 Danielewska Magdalena Stary Targ Start Biegu - 5km Aktywnie z Molkami paid
82 Bralewska Justyna Malbork Start Biegu - 5km
83 Pieńkowski Radosław Elbląg Start Biegu - 5km paid
84 KOŁPAK JAN Sztum Start Nordic Walking - 5km ZANTYR LKS paid
85 Ołowski Kamil Dzierzgoń Start Biegu - 5km paid
86 Tur Marcin Malbork Start Biegu - 5km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem paid
87 Hapke Tomasz Wilkowo Start Biegu - 5km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
88 Szwęch Marek Elbląg Start Biegu - 5km paid
89 Kancelarczyk Joanna ELBLĄG Start Biegu - 5km paid
90 Karlak Hanna Stare Pole Start Biegu (mieszkaniec gminy Stare Pole) paid
91 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start Biegu - 5km LKS Zantyr Sztum paid
92 Szymańska Beata Kwidzyn Start Biegu - 5km Kwidzyn Biega paid
93 Gorczyńska Anna Malbork Start Nordic Walking - 5km paid
94 Popowicz Marzena Malbork Start Nordic Walking - 5km paid
95 Seńko Piotr Malbork Start Biegu - 5km Active Malbork paid
96 Czarnomska Danuta Stare Pole Start Biegu (mieszkaniec gminy Stare Pole) paid
97 Czarnomski Ireneusz Stare Pole Start Biegu (mieszkaniec gminy Stare Pole) paid
98 Stolarów Agnieszka Malbork Start Biegu - 5km Active Malbork paid
99 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start Biegu - 5km paid
100 Latawiec Anna Kamela Start Biegu - 5km Sapiące Gazele paid


Views: 6252

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ