# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żywuszko Patryk | Rumia | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
2 | Bartnik Aga | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | ||
3 | Krakowski Jan | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Invictus 3City | paid |
4 | Grześ Kacper | Szczecinek | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | MKP SZCZECINEK | paid |
5 | Maksymowicz Tomasz | Elbląg | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | UKS G-8 Bielany Warszawa | paid |
6 | Safranow Marcin | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Optima | paid |
7 | Ornowski Remigiusz | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Bike U Up Sport Coaching | |
8 | Kaczmarczyk Karol | Susz | Polska | MP AG amatorzy | UKS TRS SUSZ | paid |
9 | Jezusek Jarosław | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BST | paid |
10 | Swinarski Maciej | Gdansk | Polska | MP AG amatorzy | MotoSyberia.com Bike U Up | paid |
11 | Kubiak Maciej | Reda | Polska | MP wyścig główny | Endure Team / Zoeller Tech | |
12 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | Polska | MP AG amatorzy | KTS Ironman | paid |
13 | Pietrowicz Krzysztof | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BIG FAMILY | paid |
14 | Dardziński Daniel | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Bike U UP // Europell | paid |
15 | Zalewski Karol | Rumia | Polska | MP AG amatorzy | JAtrenuje | paid |
16 | Zawistowski Michał | Sulmin | Polska | MP AG amatorzy | ||
17 | Obiedzińska Aleksandra | Kwidzyn | Polska | MP AG amatorzy | KTS Ironman | paid |
18 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | MP AG amatorzy | Przecinak77 | |
19 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | MP AG amatorzy | Przecinak77 | |
20 | Kosior Michał | Łódź | Polska | MP AG amatorzy | KS CelIronMan S.A. | paid |
21 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Dream Tri Team | paid |
22 | Pierzchalski Jerzy | Łódz | Polska | MP AG amatorzy | Pierzchalski Cycling Team | |
23 | Pacan Jacek | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
24 | Syguła Mateusz | Michałowice | Polska | MP AG amatorzy | Kolarski.eu Team | |
25 | Zubowicz Marek | Tuchom | Polska | MP AG amatorzy | drink team | paid |
26 | Dymek Stanisław | Płock | Polska | MP AG amatorzy | PTT Delta | |
27 | Lip Rafał | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | NYPEL REDA | paid |
28 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Norda Active Team | |
29 | Ruciński Jakub | Sopot | Polska | MP AG amatorzy | Bike U Up - Europell- H4B | paid |
30 | Harasimiuk - Grodzka Małgorzata | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | LIFEGUARD GDYNIA | paid |
31 | Łyś Daniel | Reda | Polska | MP AG amatorzy | NYPEL REDA | paid |
32 | Czajkowska Magdalena | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BCT TEAM Gdynia | paid |
33 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
34 | Brzuszkiewicz Zuza | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Pruszcz Biega | paid |
35 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | MP AG amatorzy | DREAM TRI TEAM | paid |
36 | Martyka Jolanta | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | biegamyrazem.pl | paid |
37 | Grodzki Marek | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | LIFEGUARD GDYNIA | paid |
38 | Kubiak Monika | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | ||
39 | Zadroga Piotr | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | drink team | paid |
40 | Kucal Maciej | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | 3athlete / Dream Tri Team | |
41 | Młynarska Józefina | Kraków | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | Triathlon YMCA Kraków | |
42 | Felon Michał | Gdynia | Polska | MP wyścig główny | OPEC Gdynia | |
43 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
44 | Rychter Wiesław | Elbląg | Polska | MP AG amatorzy | Buchalter | paid |
45 | Krzemiński Jakub | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Team Verge Polska / Bike U Up | paid |
46 | Cupryś-Smolak Aleksandra | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | biegamyrazem.pl Szprychy | paid |
47 | Biedrawa Konrad | Rumia | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | TRI TEAM RUMIA | paid |
48 | Siódmiak Igor | Szczecinek | Polska | MP wyścig główny | MKP SZCZECINEK | paid |
49 | Pierzchalski Sebastian | Radomsko | Polska | MP AG amatorzy | Biegacze w Radomsku/Rowerzyści w Radomsku | |
50 | Napieracz Marta | gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Endure Team | paid |
51 | Krupiński Maciej | Mogilany | Polska | MP AG amatorzy | U Jędrusia tri team | paid |
52 | Piekarski Marek | Bydgoszcz | Polska | MP AG amatorzy | Restauracja KING FU Bydgoszcz | paid |
53 | Wicha Karolina | Kielce | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | Akwedukt | paid |
54 | Lemke Krzysztof | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Gdyński Triathlon | paid |
55 | Formela Daniel | Gdynia | Polska | MP wyścig główny | KM Sport / CTS - Czaja Training System | paid |
56 | Adamczak Krzysztof | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
57 | Stasiukiewicz Rafał | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
58 | Cząstka Tomasz | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Gdynia Sport Team | paid |
59 | Cząstka Jacek | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
60 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
61 | Kozak Karol | Elbląg | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | MKS Truso Elbląg Triathlon | paid |
62 | Kwaśkiewicz Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | MP wyścig główny | WLKS Kmicic Częstochowa | paid |
63 | Żurek Robert | Dabrowa Górnicza | Polska | MP AG amatorzy | ||
64 | Jednaszewski Mikołaj | Olsztyn | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | WMKS Olsztyn | paid |
65 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
66 | Czajkowski Paweł | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BCT TEAM Gdynia | paid |
67 | Krawczyk Jacek | Poznań | Polska | MP wyścig główny | UKS Tri - Team Rumia | paid |
68 | Słodowicz Piotr | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Grupa Trójmiasto | paid |
69 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | BIKE U UP | paid |
70 | Kolasa Łukasz | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
71 | Zajk Michał | Reda | Polska | MP AG amatorzy | paid | |
72 | Tyndzik Maria | Warszawa | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | UKS G-8 Bielany Warszawa | paid |
73 | Podwysocki Marcin | Warszawa | Polska | MP AG amatorzy | Tri LEVEL | |
74 | Tyndzik Eleonora | Warzsawa | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | UKS G-8 Bielany Warszawa | paid |
75 | Czapiński Michał | Reda | Polska | MP wyścig główny | EUROPELL-Hotel Cztery Brzozy-BIKE U UP | paid |
76 | Klepacki Tomasz | Warszawa | Polska | MP AG amatorzy | Triathlon Rawa | paid |
77 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | biegamyrazem.pl | |
78 | Reszke Paweł | Wejherowo | Polska | MP wyścig główny | UKS Tri - Team Rumia | paid |
79 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | NexusTeam | paid |
80 | Petters Klaudia | Bolesławiec | Polska | MP wyścig główny | Ta Akwedukt Kielce | paid |
81 | Pron Adam | Katowice | Polska | MP AG amatorzy | IPRONMAN | |
82 | Zagożdżon Witold | Nidzica | Polska | MP AG amatorzy | Nidzica Biega | paid |
Views: 11714