# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reszczyński Henryk | Stężyca | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
2 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
3 | Duzowski Rafał | Łubiana | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
4 | Pacan Bartek | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | paid on-line |
5 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Ścigał Team Bytów | paid on-line |
6 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
7 | Wierzejski Sławomir | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | KB GOCH | |
8 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | Bieg główny 10 km | FabrykaDobrejZabawy.pl | paid on-line |
9 | Goździewicz Leszek | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | biegamyrazem.pl | |
10 | Bączek-Motała Barbara | Rumia | Polska | Bieg główny 10 km | Amex Baczek Ilawa | paid on-line |
11 | Labuda Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Saint-Gobain Squad | paid on-line |
12 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg główny 10 km | Kolarz-Pol | |
13 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
14 | Ozimkowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
15 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
16 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
17 | Lewańczyk Marcin | Skorzewo | Polska | Bieg główny 10 km | Akademia Biegowa Kiełpino | paid on-line |
18 | Mrugalski Stanisław | Miastko | Polska | Bieg główny 10 km | ||
19 | Brovchenko Jurii | Bytów | Ukraina | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | |
20 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
21 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | |
22 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
23 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
24 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Bieg główny 10 km | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | paid on-line |
25 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | paid on-line |
26 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | |
27 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
28 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
29 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
30 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
31 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
32 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | TKKF Rozstaje | paid on-line |
33 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
34 | Konkel Joanna | Sławno | Polska | Bieg główny 10 km | MKS "Święc" Sławno | paid on-line |
35 | Wiatrzyk Krzysztof | Darłowo | Polska | Bieg główny 10 km | Darłowo | paid on-line |
36 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny 10 km | MKS"Truso"Elbląg | |
37 | Kurowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | Gdańsk | paid on-line |
38 | Muerau-Nowicka Hanna | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | KB GOCH BYTÓW | paid on-line |
39 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Bieg główny 10 km | Sopot | |
40 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Bieg główny 10 km | MKL Szczecinek | |
41 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Bieg główny 10 km | ||
42 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Parkrun Gdynia | paid on-line |
43 | Lubecki Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | KKK-Do Seiunchin | paid on-line |
44 | Lerke Arek | Skarszewy | Polska | Bieg główny 10 km | Morsy Skarszewy | paid on-line |
45 | Wirkus Bartłomiej | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | JAGODOWA TEAM | paid on-line |
46 | Wirkus Roman | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | JAGODOWA TEAM | paid on-line |
47 | KULCZYK Katarzyna | Sławsko | Polska | Bieg główny 10 km | KB Bryza Postomino | |
48 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | CrossElite EbroGym | paid on-line |
49 | Sowa Joanna | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Akademia Biegania Kościerzyna | paid on-line |
50 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Akademia Biegania Kościerzyna | paid on-line |
51 | Turzyńska Magdalena | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | KB GOCH | paid on-line |
52 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | CrossElite EbroGym | paid on-line |
53 | Laskowska Daria | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
54 | Kowalak Katarzyna | Kartuzy | Polska | Bieg główny 10 km | FORMA FITNESS CLUB | |
55 | Szymańska Jolanta | Ruda | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
56 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Pozytywna Endorfina | paid on-line |
57 | Kąkol Mateusz | Koscierzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Szkoła Pływania "Aquatic" | paid on-line |
58 | Jereczek Sławomir | Rzepnica | Polska | Bieg główny 10 km | Kajakimłyn | |
59 | Domaszk Zbigniew | Bytöw | Polska | Bieg główny 10 km | Świat płytek u Kryspina | paid on-line |
60 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
61 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
62 | barganska justyna | bytów | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
63 | Radulski Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
64 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
65 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
66 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | FORMEX | paid on-line |
67 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Ścigał Team Bytów | paid on-line |
68 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
69 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
70 | Zwolski Andrzej | Bytów | Polska | Bieg główny 10 km | Ścigał Team Bytów | paid on-line |
71 | Stefanowski Wiesław | Mały Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
72 | Stefanowska Ewa | Mały Klincz | Polska | Bieg główny 10 km | paid on-line | |
73 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km | Wencik Team | paid on-line |
74 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
75 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | Bieg główny 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | |
76 | Lizakowska Weronika Lizakowska | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna | KUKS Remus Kościerzyna | |
77 | Formela Sebastian | Luzino | Polska | Bieg główny 10 km | Running TriCity Team | |
78 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | MIŚ Biega | |
79 | Serkowski Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna | KUKS Remus Kościerzyna | |
80 | Kwiatkowski Krzysztof | Kościerzyna | Polska | Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna | KUKS Remus Kościerzyna |
Views: 5356