# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | 10km | LKS Zorza Gdynia | paid | |
2 | Gromek Radosław | Warszawa | 10km | UKS GEPARD ŻOLIBORZ | paid | |
3 | Kosicki Tomasz | Słupsk | 10km | Stopa Słupsk | paid | |
4 | GROCHOWALSKI Rafał | Świdwin | 10km | |||
5 | Micerski Tomek | Koszalin | 10km | paid | ||
6 | Żurawik Marcin | Koło | 10km | Saint-Gobain SQUAD | paid | |
7 | Bogusz Marietta | Słupsk | 10km | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | paid | |
8 | Dobrowolski Emil | Chotomów | 10km | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | ||
9 | Pobłocka Kamila | Lębork | 10km | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | ||
10 | Pobłocki PIOTR | Lębork | 10km | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | paid | |
11 | Pobłocka Bożena | Lębork | 10km | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | paid | |
12 | Pobłocka Katarzyna | Lębork | 10km | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | paid | |
13 | Kodranc Marcin | Trzemeszno | 10km | paid | ||
14 | Kargul Jacek | Słupsk | 10km | Night Runners Słupsk | paid | |
15 | Kabacinski Bronislaw | Ustka | 10km | TUPOT USTKA | paid | |
16 | Grabowicz Jerzy | Ustka | 10km | TUPOT USTKA | paid | |
17 | Dzietczyk Kamil | Koszalin | 10km | AKTYWNE CHOSZCZNO | ||
18 | Heyka Jarosław | Lębork | 10km | paid | ||
19 | Filipów Tadeusz | Lębork | 10km | niezrzeszony | paid | |
20 | Całka Magdalena | Słupsk | 10km | Night Runners Słupsk | ||
21 | Skierka Grzegorz | Kwasowo | 10km | MKS Święc Sławno | ||
22 | GAŃSKA MAGDALENA | GOŚCICINO | 10km | |||
23 | Muszyński Jacek | Bytów | 10km | KB "Goch" | paid | |
24 | Wanat Wacław | Wrocław | 10km | SKY TOWER RUNNERS | paid | |
25 | Szczepaniak Jacek | Kępice | 10km | paid | ||
26 | RUTECKA Sylwia | USTKA | 10km | TUPOT-USTKA | ||
27 | DĘGA Ryszard | USTKA | 10km | TUPOT-USTKA | paid | |
28 | Garski Kryspin | Bytów | 10km | Świat Płytek u Kryspina | paid | |
29 | Zientarska Joanna | Bytów | 10km | Świat Płytek u Kryspina | paid | |
30 | michałowski krzysztof | jacewo | 10km | paid | ||
31 | Szewczuk Andrzej | Slupsk | 10km | STOPA SLUPSK | paid | |
32 | Buk Dominik | Iwiny (Wrocław) | 10km | paid | ||
33 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | 10km | paid | ||
34 | Lebioda Sebastian | Wrzeście 2 | 10km | paid | ||
35 | Wierzejski Sławomir | Bytów | 10km | Klub biegacza "Goch" Bytów | ||
36 | Herman Arkadiusz | Słupsk | 10km | |||
37 | Rodzoch Daniel | Puławy | 10km | paid | ||
38 | Mierzlikin Natalia | Słupsk | 10km | paid | ||
39 | Grużewska Martyna | Słupsk | 10km | paid | ||
40 | Sikorska Grażyna | Bobolice | 10km | paid | ||
41 | Sikorski Witold | Rosnowo | 10km | paid | ||
42 | Grzesik Eugeniusz | Koszalin | 10km | TKKF KOSZALIN | paid | |
43 | Gorczynski Sebastian | Ustka | 10km | W. P. K. SŁOŃ TEAM | ||
44 | Zagrabski kazik | torun | 10km | paid | ||
45 | Dyśko Wojciech | Słupsk | 10km | paid | ||
46 | Krzewińska Małgorzata | Koszalin | 10km | TKKF Koszalin | paid | |
47 | Marzec Tomasz | Wroclaw | 10km | paid | ||
48 | Gaweł zbigniew | Słupsk | 10km | paid | ||
49 | Nowaczyk Tomasz | Kościan | 10km | Kabaret Czesuaf/Zdążyć przed Sanfilippo | paid | |
50 | Śledź Andrzej | Słupsk | 10km | Węzeł Łączności w Słupsku | paid | |
51 | Chorkowy Bartosz | Opole | 10km | paid | ||
52 | mucha jaroslaw | otwock | 10km | |||
53 | CZERCHAWSKI JANUSZ | SIEMIANICE | 10km | |||
54 | Pyrek Krzysztof | Wałcz | 10km | 2 BZ | paid | |
55 | Ruszczyński Łukasz | Słupsk | 10km | Węzeł Łączności w Słupsku | paid | |
56 | Lisowski Lisowski | Łódź | 10km | Piowteka Biegiem Po Piwo | paid | |
57 | Swędrowski Sylwester | Pogórze | 10km | MKL Maraton Świnoujście | ||
58 | Ryba Anna | Grabno | 10km | paid | ||
59 | Ryba Paweł | Grabno | 10km | paid | ||
60 | JANKOWSKI EUGENIUSZ | Pulawy | 10km | OPEC PUŁAWY | ||
61 | Gawron Piotr | Bytów | 10km | KB GOCH Bytów | paid | |
62 | Treder Marian | Słupsk | 10km | paid | ||
63 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | 10km | |||
64 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | 10km | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | paid | |
65 | Kosicka Iwona | Słupsk | 10km | Stopa Słupsk | paid | |
66 | Jamioł Anna | Kielce | 10km | BBL Kielce | paid | |
67 | Grochal Marcin | Wygiełzów | 10km | paid | ||
68 | Mroczkowski Janusz | Łódź | 10km | |||
69 | Hiller Jerzy | Lublin | 10km | LGT | ||
70 | oleszek jerzy | grabno | 10km | paid | ||
71 | ŚWITAL LESZEK | Margonin | 10km | Morsy Margonin-TAZAR | paid | |
72 | Heyka Ireneusz | Lębork | 10km | |||
73 | ANTOSIK GRZEGORZ | MASŁOWICE | 10km | KB BRYZA POSTOMINO / JW 1223 | paid | |
74 | ANTOSIK GRAŻYNA | SŁAWSKO | 10km | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO | paid | |
75 | Wachholz Beata | Sławno | 10km | KB Bryza Postomino | paid | |
76 | MAJEWSKI MACIEJ | POZNAN | 10km | paid | ||
77 | Struś Artur | Wrześnica | 10km | KB Bryza Postomino | paid | |
78 | Fogt-Klockowska Monika | Gdynia | 10km | Klocki | paid | |
79 | HNATOWSKI ARTUR | KOSZALIN | 10km | DM FC KOSZALIN | ||
80 | Mazurkiewicz Jolanta | Bychawa | 10km | paid | ||
81 | Kowalczyk Piotr | Koszalin | 10km | paid | ||
82 | KOŁAKOWSKI DARIUSZ | ŚWIDWIN | 10km | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | paid | |
83 | Krajewski Przemysław | Warszawa | 10km | Leczo Team | paid | |
84 | Turczyńska Monika | Warszawa | 10km | Leczo team | paid | |
85 | Wójcik Damian | Darłowo | 10km | Runnerswalde Darłowo | ||
86 | Cebo Marta | Sławków | 10km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | paid | |
87 | Mizera Agnieszka | Lędowo Osiedle | 10km | paid | ||
88 | Kita Anna | Siemirowice | 10km | MKS FIGHTER | paid | |
89 | Kita Aleksander | Siemirowice | 10km | paid | ||
90 | Urzędowski Przemysław | Siemirowice | 10km | Skechers Performance Team | paid | |
91 | ZABOROWSKI MACIEJ | JAROCIN | 10km | 16 batalion remontu lonisk/JKS Maratończyk | paid | |
92 | Jastrzębska Agnieszka | Wrocław | 10km | WKB Piast Wrocław | paid | |
93 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | 10km | LKS Zantyr Sztum | paid | |
94 | KRYGIER Ireneusz | USTKA | 10km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | paid | |
95 | Sobczyk Łukasz | Kołobrzeg | 10km | |||
96 | Kuczyński Piotr | Poznań | 10km | paid | ||
97 | Szwarczyński Michał | Gliwice | 10km | paid | ||
98 | Wiśniewski Mieczysław | Słupsk | 10km | STOPA SŁUPSK | paid | |
99 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | 10km | BBL Słupsk | paid | |
100 | Szubert Agnieszka | Ustronie Morskie | 10km | paid |
Views: 36667