# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janik Marzena | Rumia | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid | |
2 | Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | |
3 | Walendziak Jan | Malbork | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | Valdano junior | paid |
4 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Valdano | paid on-line |
5 | Pawłowska Kamila | Marzęcice | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | Zamek Kurzętnik | paid |
6 | Hajducki Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid on-line |
7 | Maltcev Sergei | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid on-line |
8 | Wysmoliński Rafał | Biernatki | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
9 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
10 | Chojnacki Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
11 | Prusiecki Paweł | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum | paid |
12 | Gromko Krzysztof | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum | paid |
13 | Rafalska Natalia | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum | paid |
14 | Derdej Natalia | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum | paid |
15 | Teska Gabriela | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | Szkoła Podstawowa nr 8 Malbork | paid |
16 | Nowak Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny 9,2 km | Slow Motion | paid on-line |
17 | skrzynski patryk | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Waniewski Coaching | paid on-line |
18 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | paid on-line |
19 | Szpalerska Mira | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | paid on-line | |
20 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
21 | Zamyślewski Krzysztof | Brachlewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
22 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Rozbiegany Susz | paid on-line |
23 | Mrozowska Anna | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | KWIDZYN BIEGA | paid |
24 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
25 | Zwoliński Sebastian | Sztumskie Pole | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | paid on-line | |
26 | Zwolińska Anna | Sztumskie Pole | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | paid on-line | |
27 | Rankiewicz Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
28 | Skubiszewski Mateusz | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | paid |
29 | Smal Dagmara | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | paid |
30 | Cechowska Kasia | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT Elbląg Triathlon Team | paid on-line |
31 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
32 | Leśniak Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
33 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
34 | kusztal dagmara | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Instruktor Fitness | paid on-line |
35 | Treć Jakub | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | paid on-line | |
36 | Bielińska Wiesława | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | paid on-line | |
37 | Zacharska Bożena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | paid on-line | |
38 | Sadowska Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid on-line |
39 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny 9,2 km | Maratończyk - Elbląg | paid on-line |
40 | Jasnoch Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Beztlenowi Malbork | paid on-line |
41 | Dobrenko Arkadiusz | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
42 | Kozak Karol | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT | paid on-line |
43 | POMAGRUK-MAJEK KAROLINA | BRANIEWO | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA BRANIEWIANKI | paid on-line |
44 | Gołuński Bartosz | Klonówka | Polska | Bieg główny 9,2 km | Leśny Gwar FCI | paid on-line |
45 | Kniaź Małgorzata | Sztumska Wieś | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | paid on-line | |
46 | Kniaź-Kubacka Natalia | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | paid on-line | |
47 | Koczaj Agnieszka | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 9,2 km | Koczaj Team | paid on-line |
48 | Furmaniak Agnieszka | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 9,2 km | Koczaj Team | paid on-line |
49 | Furmaniak Piotr | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 9,2 km | NYBORG - MAWENT | paid on-line |
50 | Krotowski Michał | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | GODLEWSKI RUNNERS | paid on-line |
51 | kapszewicz przemysław | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | paid on-line | |
52 | PIETRZYK Zbyszek | Kościeleczki | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
53 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | paid | |
54 | Gossa Katarzyna | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | paid on-line | |
55 | Maczkowska Zofia | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
56 | PEPLIŃSKI Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
57 | Nowakowski Artur | Koziołek | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
58 | Kapusto Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | paid |
59 | Zahorski Grzegorz | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | paid |
60 | Obrzud Max | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
61 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 9,2 km | KWIDZYN BIEGA | paid on-line |
62 | Muller Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
63 | Rasczupkina Nina | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
64 | Pudlis Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
65 | Perfikowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
66 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
67 | Muller Wiktor | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
68 | Cepurdej Nina | Kwidzyn | Ukraina | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
69 | Cepurdej Katarzyna | Kwidzyn | Ukraina | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
70 | Muller Iga | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
71 | Reniecki Franciszek | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid |
72 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
73 | Berk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
74 | Doliński Stanisław | Lubiszewo | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
75 | Siuda Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
76 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
77 | Kwiatkowski Tomasz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | paid on-line | |
78 | Mateja Józef | Janowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | SKL FIlippides Starogard Gd / Morsy Skarszewy | paid on-line |
79 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | Elaktywny Maratończyk Team | paid on-line |
80 | Sobolewski Dawid | Węgry | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | paid on-line | |
81 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny 9,2 km | OSP POGRODZIE | paid on-line |
82 | Kargól Marzena | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
83 | Kargól Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
84 | Saliński Michal | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
85 | Salińska Marlena | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
86 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ECM El-Hurt | paid on-line |
87 | Sadowski Andrzej | Malbork | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | paid on-line |
88 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
89 | Klein Oskar | Dąbrówka | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid |
90 | Rokicki Leszek | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid on-line |
91 | cisło Waldemar | bądki | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
92 | Moszońska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Aktywnie z Molkami | paid on-line |
93 | Wilbik Tomasz | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
94 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg główny 9,2 km | Florian Chojnice | paid on-line |
95 | Łożyński Jacek | Chojnice | Polska | Bieg główny 9,2 km | Florian Chojnice | paid on-line |
96 | Rogiewicz Andrzej | Postolin | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | PACKMAN TEAM | paid on-line |
97 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | paid on-line | |
98 | Wawrzyniak Krzysztofa | Prabuty | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
99 | Wawrzyniak Zbigniew | Prabuty | Polska | Bieg główny 9,2 km | paid on-line | |
100 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | paid |
Views: 16368