# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Czy pobiegniesz w przebraniu (strój całościowy)? | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benke Adam | Luzino | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
2 | Rogowska-Tomczyk Katarzyna | Żelistrzewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | ||
3 | GLAZA JAKUB | Gdańsk | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | TAK | paid on-line | |
4 | Rogowski Sebastian | Żelistrzewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | ||
5 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | SŁUPSK | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Night Runners Słupsk | NIE | |
6 | Poliwodziński Michał | Bydgoszcz | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | TAK | paid on-line |
7 | Grzesiuk Damian | Chmielno | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
8 | Grzechulski Piotr | Wejherowo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
9 | Guz Hanna | Dzierżążno | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | TAK | paid on-line | |
10 | Kostuch Jan | GARCZ | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | TAK | paid on-line | |
11 | Krawczyńska Marzena Krawczyńska | Dzierżążno | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | TAK | paid on-line | |
12 | Zamkowski Piotr | Kościerzyna | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
13 | Kosowski Marek | Somonino | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
14 | Karwowski Paweł | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | XRunners | NIE | paid on-line |
15 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | NIE | paid |
16 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Akademia Biegowa Kiełpino | NIE | paid |
17 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | OSP POGRODZIE | NIE | |
18 | Kośla Justyna | Borzęcino | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Night Runners Słupsk | TAK | paid on-line |
19 | Kosicka Iwona | Słupsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Stopa Słupsk | TAK | paid on-line |
20 | Mach Rafał | Pruszcz Gdański | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Pruszcz Biega | TAK | paid on-line |
21 | Mach Paulina | Pruszcz Gdański | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Pruszcz Biega | TAK | paid on-line |
22 | Żygałko Piotr | Kwidzyn | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Gmina Gardeja Biega / Bajkowe też biega | NIE | paid on-line |
23 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Maratończyk Wielki Klincz | NIE | paid on-line |
24 | Czaja Andrzej | Łęczyce | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | UKS-Ekonomik maratończyk Lębork | NIE | |
25 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | Świat Płytek u Kryspina | TAK | |
26 | Mirosława Bemol | Kartuzy | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid | |
27 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
28 | Skraburski Piotr | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Województwo Pomorskie | TAK | paid |
29 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | k s Olszewski i synowie | TAK | paid on-line |
30 | Stramski Konrad | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
31 | Trzcinski Krzysztof | Tczew | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Biegający Tczew | NIE | paid on-line |
32 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Elaktywny Maratończyk Team | TAK | paid on-line |
33 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | CrossElite EbroGym | TAK | paid on-line |
34 | Kierszk Grzegorz | Przechlewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
35 | Jabłońska-Kierszk Beata | Przechlewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TRIpaka Przechlewo | TAK | paid on-line |
36 | Zdanowicz Wioleta | Tczew | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | ||
37 | Czaja Monika | Sierakowice | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
38 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | evoubezpieczenia.pl | NIE | paid on-line |
39 | Kiełbasińska Iwona | Smętowo Graniczne | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
40 | Pacan Bartosz | Bytów | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Świat płytek u Kryspina | NIE | paid on-line |
41 | Stróżyk Gosia | gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | ||
42 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | ||
43 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | runholism.pl | TAK | paid on-line |
44 | Roniarski Adam | Wejherowo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
45 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
46 | Szychułda Joanna | Wąbrzeźno | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
47 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | tRUNsformacja GNIEWU | TAK | paid on-line |
48 | Cicholski Mateusz | Gdańsk | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | NIE | paid on-line | |
49 | Strosin Tomasz | Rumia | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
50 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
51 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE | TAK | |
52 | Kachniarz Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | Straszyn Biega,Pruszcz Biega | NIE | |
53 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | Straszyn Biega,Pruszcz Biega | NIE | |
54 | Stoltman Mikołaj | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Riviera Brzeźnieńska | NIE | paid on-line |
55 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | DCT drużyna biegowa | TAK | paid on-line |
56 | Sikora Szymon | Wejherowo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
57 | Konkol Magdalena | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
58 | Sałaj Angelika | Zbyszewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
59 | Kokociński Dariusz | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
60 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
61 | Świstun Piotr | Lębork | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Lew lębork | NIE | paid on-line |
62 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
63 | Grzonkowski Grzegorz | Czersk | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | TAK | paid on-line | |
64 | miszke Zygmunt | darzewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Stowarzyszenie Klub 42,2 lebork | NIE | paid on-line |
65 | miszke patryk | darzewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Stowarzyszenie Klub 42,2 lebork | TAK | paid on-line |
66 | Strojnowski Sławomir | Gdańsk | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | TAK | ||
67 | Irzyłowski Jacek | Kobysewo | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
68 | Krzyszkowski Michał | Gdynia | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | NIE | paid on-line | |
69 | Stromski Grzegorz | Siemirowice | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Jaszczurka smaczna | NIE | paid on-line |
70 | Sidor Mariusz | Pruszcz Gdański | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Gabriel Salon Urody | NIE | paid on-line |
71 | Sidor Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Gabriel Salon Urody | NIE | paid on-line |
72 | Dolna Ewelina | Kołczygłowy | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY | TAK | |
73 | Gierszewska Magdalena | Kołczygłowy | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY | TAK | paid on-line |
74 | Wieczorek Paulina | kartuzy | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | NIE | paid on-line | |
75 | Zaborowski Mateusz | Kłobuczyno | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Akademia Biegowa Pozytywna Endorfina | NIE | paid on-line |
76 | Kropidłowski Sławomir | Kościerzyna | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Akademia Biegowa Pozytywna Endorfina | NIE | paid on-line |
77 | Solak Halina | Bytów | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
78 | Kurzawska Alicja | Kartuzy | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
79 | LIANA JOLANTA | Banino | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Runnersi S7 Banino | NIE | |
80 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | ARCON | NIE | paid on-line |
81 | Dubacki Stanisław Kazimierz | Borzęcino | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Night Runners Słupsk | NIE | paid on-line |
82 | Granica Krzysztof | Grzybno | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | NIE | paid on-line | |
83 | ARANOWSKA IRENA | Lębork | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
84 | Kowalczyk Anna | Lębork | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Iza Zumba Team-Lębork | TAK | paid on-line |
85 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
86 | Łyczywek JOHNY | Chojnice | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | Johny Latawiec | TAK | paid on-line |
87 | Banach-Cyra Anna | Gdynia | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | Bojano Biega | TAK | paid on-line |
88 | Kleina Dorota | Bojano | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | Bojano Biega | TAK | paid on-line |
89 | Pobłocka-Dobrowolska Kamila | Lębork | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | UKS Ekonomik Maratńczyk Lębork / runemilrun.pl | NIE | paid on-line |
90 | Dobrowolski Emil | Chotomów | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | LŁKS Prefbet Śniadowo / runemilrun.pl | NIE | paid on-line |
91 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | Druga tura płatności (401-800 zawodników) | LYNXNET Stężyca | NIE | paid on-line |
92 | Zakrzacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
93 | Konieczna Renata | Banino | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
94 | Złoch Piotr | Kartuzy | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | KS Bat Sierakowice | TAK | paid on-line |
95 | KOSATKO MARIUSZ | GDYNIA | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
96 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | NIE | paid on-line | |
97 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
98 | Kosmowska-Padias Barbara | Gdynia | Polska | Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) | TAK | paid on-line | |
99 | KMIEĆ TOMASZ | GDANSK | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | GrupaRowerowa3Miasto | NIE | paid on-line |
100 | Stando-Krysiak Monika | Gdańsk | Polska | Druga tura płatności (1-400 zawodników) | BigYellowFoot Adventure Team | TAK | paid on-line |
Views: 37975