# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysiecki Marcel | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GKS Cartusia 1923 | |
2 | Bieliński Olivier | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GKS Cartusia 1923 | |
3 | Uzarek Damian | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GKS Cartusia | |
4 | Kiełbasińska Michalina | SMĘTOWO GRANICZNE | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
5 | Kiełbasiński Dawid | SMĘTOWO GRANICZNE | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
6 | Kąkol Margareta | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | Rowerowe Kaszuby | |
7 | Wlazłowska Nadia | Gdynia | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
8 | Kurowski Jakub | Gdańsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | ||
9 | Kuchta Bartek | Dzierżążno | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Mama i JA :) | |
10 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
11 | Dłużewska Zofia | Straszyn | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ,Pruszcz Biega | |
12 | Ryszkowski Michał | Gdansk | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | BigYellowFoot Adventure Team | |
13 | Grzegorek Mateusz | Zbychowo | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | Sp nr 6 w Redzie | |
14 | Woźniak Tymoteusz | Brodnica Górna | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | Przedszkole Brodnica Górna | |
15 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Hinz Team | |
16 | Wiecki Piotr | Przodkowo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Akademia Biegowa Kartuzy | |
17 | Cicholska Dorota | Gdańsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
18 | Cicholski Wojciech | Gdańsk | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
19 | Maciołek Karolina | Pszczółki | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | ||
20 | Maciołek Joanna | Pszczółki | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
21 | RASŁAWSKI karol | PSZCZÓŁKI | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GTS PRUSZCZ GDAŃSKI | |
22 | RASŁAWSKI MICHAŁ | PSZCZÓŁKI | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | PRZEDSZKOLE DZIECIOLANDIA | |
23 | Muzolf Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | Pruszcz Biega | |
24 | Przeworski Gaweł | Banino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | 2011 | |
25 | Chyła Nadia | Gdańsk | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | ||
26 | Szczypiorowska Karina | Puck | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | ||
27 | Grzenkowicz Anna | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
28 | Grzenkowicz Marta | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
29 | Szczypiorowska Kornelia | Puck | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
30 | Grzenkowicz Piotr | Kiełpino | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
31 | Joński Stanisław | Kiełpino | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
32 | Jońska Zofia | Kiełpino | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
33 | Hirsz Anna | Kiełpino | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
34 | Hirsz Sara | Kielpino | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | ||
35 | Woźniak Szymon | Gdańsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | ||
36 | Woźniak Filip | Gdańsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | ||
37 | Rudek Ola | Rumia | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | ||
38 | Kosicka Katarzyna | Słupsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | AML Słupsk | |
39 | Mielewczyk Magdalena | Przodkowo | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | ||
40 | Mielewczyk Paweł | Przodkowo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
41 | Toporek Paulina | Przodkowo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
42 | Świstun ALEKSANDRA | Lębork | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | SZKOLA podstawowa nr 5 Lębork | |
43 | Kamrowska Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | ||
44 | Gawlik Barbara | Kielpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
45 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | Pruszcz Biega | |
46 | Chojka Adam | Rumia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | Kraby :) | |
47 | Tempska Natalia | Gdynia | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | Kraby :) | |
48 | Sildatk Antoni | Sierakowice | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | Małe Saniki Biegają | |
49 | Krueger Szymon | Somonino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | Rowerowe Kaszuby | |
50 | Kwiatkowska Anita | Chojnice | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | ||
51 | Kwiatkowska Agata | Chojnice | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
52 | ZIMNY DAWID | TCZEW | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | SP 12 TCZEW | |
53 | Szwaba Paweł | Lębork | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
54 | Wróblewska Amelia | Lębork | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
55 | Bojan FILIP | GDYNIA | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | |||
56 | ROMPSKA Wiktoria | KIEŁPINO | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
57 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | Piękni i Bestie | |
58 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
59 | Rompska Anna | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
60 | CHWESIUK NIKOLA | GDYNIA | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | |||
61 | Kargul Mateusz | Słupsk | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | AML Słupsk | |
62 | Kowalewski Dominik | Gdańsk | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | Sp Leonardo | |
63 | Cirocki Nikodem | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | paid | |
64 | KWIATKOWSKA TATIANA | Gdańsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | BigYellowFoot Adventure Team | |
65 | ZIMNY FILIP | TCZEWSKIE ŁĄKI | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | PRZEDSZKOLE JODEŁKA | |
66 | Bojan Oliwia | GDYNIA | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | |||
67 | Zakrzewska Maja | Gdańsk | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | Sz.P. nr 75 | |
68 | Kargul Milena | Słupsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | AML Słupsk | |
69 | Gulcz Alicja | Banino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
70 | Zwierz Martyna | Wejherowo | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - dziewczynki | szkoła podstawowa nr 11 Wejherowo | |
71 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
72 | ZIMNY IGOR | TCZEWSKIE ŁĄKI | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | SP 8 TCZEW | |
73 | KWIATKOWSKI ARIEL | Gdańsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | BigYellowFoot Adventure Team | |
74 | Bojan JULIA | GDYNIA | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
75 | Gulcz Magdalena | Banino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
76 | Kryger Hanna | Kartuzy | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | paid | |
77 | Kwidziński Kacper | Łubiana | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
78 | JERZYK PRZEMYSŁAW | KANICZKI | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
79 | Sikorski Antoni | Kartuzy | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
80 | Sikorski Ignacy | Kartuzy | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | ||
81 | Szymichowski Kamil | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | ||
82 | Domel Zuzanna | Pruszcz gdanski | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
83 | Breska Wiktor | Kościerzyna | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
84 | Kosicki Kajetan | Słupsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | AML Słupsk | |
85 | Kosicka Zofia | Słupsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | AML Słupsk | |
86 | Rohde Kornel | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | paid | |
87 | Bizon Marianna | Borkowo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
88 | Kowalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Olimpijczyk | |
89 | Bergmann Igor | Łężyce | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
90 | Kożyczkowska Maja | kiełpino | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ||
91 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Sz.P. nr 75 | |
92 | Gulcz Barbara | Banino | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | Runnersi S7 Banino | |
93 | Koitalla Karolina | Otomin | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - dziewczynki | ZKPiG 2 Gdańsk | |
94 | Szymichowsky Nikodem | Kielpino | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
95 | Kołtonowski Wiktor | Gniew | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
96 | Kolka Fabian | Kartuzy | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | Rowerowe Kaszuby | |
97 | Kolka Miłosz | Kartuzy | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - chłopcy | Rowerowe Kaszuby | |
98 | Daniluk Filip | Gdynia | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | ||
99 | Paradowski Gracjan | Kulice | Polska | Klasy I-III – roczniki 2010 - 2008 - chłopcy | Zkiw Kulice | |
100 | Paradowski Xavier | Kulice | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Zkiw Kulice |
Views: 12109