10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Pniewo
10km
# Surname and name City Distance Club osoba towarzysząca Sum to pay
1 Dmochowski Dawid Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
2 Szycik Waldemar Ełk 10km Maratonka Grajewo NIE paid
3 Chomko Andrzej Bielsk Podlaski 10km Tim Małego NIE paid
4 Filipkowski Grzegorz Stawiski 10km NIE paid
5 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
6 Bierć Jarek Białystok 10km Pędziwiatr Białystok NIE paid
7 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka NIE paid
8 Camlet Sylwester Łomża 10km Akademia Sportu Medyk NIE paid
9 Kwiatkowski Damian Jesziorko 10km TAK paid
10 Tyborowski Józef Łomża 10km NIE paid
11 Ciuchnicki Bartosz Łomża 10km NIE paid
12 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE paid
13 Mieczkowski Robert Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
14 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski 10km Tim Małego NIE paid
15 Muzyk Edward Mały Płock 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
16 Kotowicz Grzegorz Budry 10km ZPO Banie Mazurskie NIE paid
17 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 10km Tim Małego NIE paid
18 Kozłowski Rafał Stare Kupiski 10km NIE paid
19 Brajczewski Maciej Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
20 Grygo Pawel Lomza 10km LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża TAK paid
21 Muczyński Arkadiusz Woźnawieś 10km NIE paid
22 Poniatowski Marek Bełda 10km NIE paid
23 Poniatowski Adam Bełda 10km NIE paid
24 Domalewska-Szok Marzena Czarnocin 10km NIE paid
25 Nieradko Beata Grajewo 10km BEAD TEAM NIE paid
26 Nieradko Adam Grajewo 10km BEAD TEAM NIE paid
27 Kapelewski Dariusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
28 Różański Krystian Ełk 10km Team Kopeć NIE paid
29 Morawski Jacek Białystok 10km Morawski Team NIE paid
30 Godlewski Andrzej Borawskie 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
31 Pleban Marek Łomża 10km NIE paid
32 Zapadka Zygmunt Szczytno 10km Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE paid
33 Trochimowicz Artur Szczytno 10km Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM TAK paid
34 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 10km Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM NIE paid
35 Grudkowski Tomasz Szczytno 10km AKB WTZ Szczytno NIE paid
36 Artemiuk Eugenia Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE paid
37 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 10km NIE paid
38 Murat Bartosz Łomża 10km NIE paid
39 Czapski Dariusz Warszawa 10km K.S. Spójnia Warszawa NIE paid
40 Zdunek Józef Szczytno 10km NIE paid
41 Jakacki Damian Pniewo 10km OSP Pniewo NIE paid
42 Wichorowski Kamil Pniewo 10km OSP PNIEWO NIE paid
43 Ambroziak Anna Nowa Wieś Wschodnia 10km NIE paid
44 Wojda Dariusz Józefów 10km Dzikie Dziki NIE paid
45 Liszewski Rafał Susk Stary 10km Biegam Bo Biegam Susk Stary TAK paid
46 Liszewska Anna Susk Stary 10km Biegam Bo Biegam Susk Stary TAK paid
47 Zych Paweł Piątnica 10km NIE paid
48 Falkowski Cezary Bielsk Podlaski 10km KTS Bielsk Podlaski NIE paid
49 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 10km NIE paid
50 Ignatowicz Radosław Ełk 10km Team Kopeć NIE paid
51 Mirecki Zbigniew Warszawa 10km Parkrun Bródno NIE paid
52 Andrejczuk Józef Białystok 10km Biegam bo Lubię NIE paid
53 Wyrwas Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
54 Domoradzki Robert Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia Łomża TAK paid
55 Szymczuk Małgorzata Żabikowo Prywatbe 10km Sporteam zambrow TAK paid
56 Sołoguba Jan Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK paid
57 Sokół Przemysław Białystok 10km NIE paid
58 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie 10km NIE paid
59 Kiljan Bartłomiej Łomża 10km NIE paid
60 Chojnowska Anna Łomza 10km Stowarzyszenie Biegamy dla Zdrowia TAK paid
61 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
62 Sysuła Janusz Białystok 10km NIE paid
63 Krajewski Przemysław Warszawa 10km LECZO TEAM NIE paid
64 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 10km BiegamBoLubię Białystok NIE paid
65 Turczyńska Monika Warszawa 10km LECZO TEAM NIE paid
66 Czerwiński Andrzej Studzianki 10km NIE paid
67 Rakowska Iwona Kolno 10km NIE paid
68 Elster Adam Łomża 10km NIE paid
69 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km Biegamy dla zdrowia NIE paid
70 Pupek Daniel Łomża 10km Łomża Biegamy dla Zdrowia TAK paid
71 Janucik Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
72 Mąka Sławomir Ostrołęka 10km Starglass Team NIE paid
73 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 10km Starglass Team NIE paid
74 Krupiński Adam Zambrów 10km NIE paid
75 Wiszenko Elżbieta Białystok 10km BiegamBoLubię Białystok NIE paid
76 Brajczewski Łukasz Zambrów 10km NIE paid
77 Koziejko Stanisław Białystok 10km Biegam dla Justysi NIE paid
78 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka NIE paid
79 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
80 Sucharska-Czapska Izabella Warszawa 10km Parkrun Bródno NIE paid
81 Poteralska Alina Warszawa 10km NIE paid
82 Poteralski Dariusz Warszawa 10km Parkrun-Bródno NIE paid
83 Szmit Jaroslaw Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
84 Charubin Anna Łupki/Pisz 10km NIE paid
85 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 10km Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NIE paid
86 Marczak Grażyna Warszawa 10km NIE paid
87 Wodzyński Robert Warszawa 10km Parkrun-Bródno NIE paid
88 Dankiewicz Henryk Białystok 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
89 Burnos Piotr Warszawa 10km Biegamy dla Zdrowia NIE paid
90 Jasińska Anna Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
91 Miniuk Paweł Białystok 10km Palę Wrotki NIE paid
92 Niewiarowska Anna Ciechanowiec 10km CIECHANOWIEC NIE paid
93 Głębocki Ryszard Zambrów 10km NIE paid
94 Mikielski Stanisław Zambrów 10km BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW NIE paid
95 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn 10km NIE paid
96 Puławski Kazimierz Łyse 10km GPN NIE paid
97 Hil Mateusz Łomża 10km NIE paid
98 Łotowska Katarzyna Dzikie 10km Palę Wrotki NIE paid
99 Milewski Sławomir Turośl 10km Biegamy dla Zdrowia TAK paid
100 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk TAK paid


Views: 3751

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ