X Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM 1962 paid dotpay
2 Koźlarska Dorota Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) 1971 paid dotpay
3 Sowa Krzysztof Koscierzyna START Bieg Główny Akademia Biegowa Kościerzyna 1975 paid dotpay
4 Sowa Joanna Koscierzyna START Bieg Główny Akademia Biegowa Kościerzyna 1975 paid dotpay
5 Kulaszewicz Mateusz Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) 1988 paid dotpay
6 kulaszewicz magdalena skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) 1988 paid dotpay
7 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz 1962 paid dotpay
8 Kaniuk Maja Rumia START Bieg Główny 1976 paid dotpay
9 Górkowska Elżbieta Rumia START Bieg Główny 1981 paid dotpay
10 Goć Kuba Kowale START Bieg Główny 2003 paid dotpay
11 Goć Wojciech Kowale START Bieg Główny 2005 paid dotpay
12 Goć Mariola Kowale START Bieg Główny 1978 paid dotpay
13 Gmyrek Sylwia Stężyca START Bieg Główny 1989 paid dotpay
14 Perszyński Cezary Stężyca START Bieg Główny 1975 paid dotpay
15 Perszyńska Wioletta Stężyca START Bieg Główny 1980 paid dotpay
16 Jarzynka Szymon Żuromin START Bieg Główny 1997 paid dotpay
17 Półczyńska Karolina Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) 1996 paid dotpay
18 Lehmann Michał Gdynia START Bieg Główny 1987 paid dotpay
19 Pawełczak Karolina Gdynia START Bieg Główny JAtrenuje 1991 paid dotpay
20 Adamowicz Natalia Jankowo Gdańskie START Bieg Główny 2005 paid dotpay
21 Adamowicz Wojciech Jankowo Gdańskie START Bieg Główny 1972 paid dotpay
22 Adamowicz Marta Jankowo Gdanskie START Bieg Główny 1977 paid dotpay
23 Kożyczkowska Magdalena Kościerzyna START Bieg Główny 1990 paid dotpay
24 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz 1989 paid dotpay
25 Stoltman Marcin Bytów START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina 1992 paid dotpay
26 Wiaderska Grażyna Elbląg START Bieg Główny 1951 paid dotpay
27 Kropidłowski Krzysztof Węsiory START Bieg Główny 1982 paid dotpay
28 Kropidłowska Barbara Węsiory START Bieg Główny 1986 paid dotpay
29 Zaborowska Paulina Kamienica Szlachecka START Bieg Główny 1995 paid dotpay
30 Kropidłowski Marian Węsiory START Bieg Główny 1975 paid dotpay
31 Kujawski Łukasz Żukowo START Bieg Główny 1988 paid
32 Kujawska Monika Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo 1994 paid
33 Formela Daria Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo 1996 paid dotpay
34 Wirkus Bartłomiej Kościerzyna START Bieg Główny JAGODOWA TEAM 2001 paid dotpay
35 Wirkus Roman Kościerzyna START Bieg Główny Jagodowa TEAM 1973 paid dotpay
36 Pastwa Daniel Nowa Wieś Kościerska START Bieg Główny Koscierski Klub Morsa Forrest Gump 1976 paid dotpay
37 Łangowska Beata Kościerzyna START Bieg Główny 1990 paid dotpay
38 Reichel Magdalena Kościerzyna START Bieg Główny 1988 paid dotpay
39 Ulenberg Maria Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) 1990 paid dotpay
40 Troka Kinga Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo 2003 paid dotpay
41 Górny Dawid Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 paid dotpay
42 Lokś Paweł Janowo START Bieg Główny Technikum w Owidzu 2000 paid dotpay
43 Lokś Sławomir Janowo START Bieg Główny BBL Starogard Gd. 1976 paid dotpay
44 Lokś Paulina Janowo START Bieg Główny ZSP Jabłowo 2004 paid dotpay
45 Lokś GRAŻYNA Janowo START Bieg Główny BBL Starogard Gd. 1971 paid dotpay
46 Krzoska Dorota Brusy START Bieg Główny 1976 paid dotpay
47 Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie START Bieg Główny 1981 paid dotpay
48 STENCEL Katarzyna SOMONINO START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino 1972 paid dotpay
49 STENCEL GRZEGORZ SOMONINO START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino 1970 paid dotpay
50 Grudzień Natalia Kościerzyna START Bieg Główny 1994 paid dotpay
51 Klawikowska Paulina Goręczyno START Bieg Główny Akademia Biegowa Kiełpino 1986 paid dotpay
52 Mielewczyk Piotr Kościerzyna START Bieg Główny Akademia Biegowa Koscierzyna 1977 paid dotpay
53 Zawadzki Kazimierz Błotnia START Bieg Główny Straszyn biega Pruszcz biega 1964 paid dotpay
54 Jakubek Patryk Bytow START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina 1997 paid dotpay
55 Jankowski Grzegorz BYTÓW START Bieg Główny Świat płytek u Kryspina 1975 paid dotpay
56 Kalinowska Paulina Kiełpino START Bieg Główny 1986 paid dotpay
57 Syldatk Karol Mściszewice START Bieg Główny Metrożercy 1986 paid dotpay
58 Syldatk Wioleta Mściszewice START Bieg Główny Metrożercy 1988 paid dotpay
59 Gruchała Radosław Kościerzyna START Bieg Główny 1980 paid dotpay
60 Karwowski Krystian Mosty START Bieg Główny 1981 paid dotpay
61 Karwowska Danuta Mosty START Bieg Główny 1983 paid dotpay
62 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA START Bieg Główny Metrożercy 1985 paid dotpay
63 Gnyba Mariusz STĘŻYCA START Bieg Główny Metrożercy 1983 paid dotpay
64 Lewańczyk Marcin Skorzewo START Bieg Główny (mieszkańcy Skorzewa, zawodnicy UKS Olimpijczyk Skorzewo) Metrożercy 1984 paid dotpay
65 Burzyński Aleksander Słupsk START Bieg Główny Stopa Słupsk 1977 paid dotpay
66 Garski Dawid Bytów START Bieg Główny MLKS Baszta Bytów 1995 paid dotpay
67 Formella Sławomir Kościerzyna START Bieg Główny 1975 paid dotpay
68 Kuklinska Joanna Miroszewo START Bieg Główny Metrożercy 1981 paid dotpay
69 Kuklinski Maciej Miroszewo START Bieg Główny Tripaka-Przechlewo 1973 paid dotpay
70 Mokłowicz Ania Wejherowo START Bieg Główny 1982 1982 paid dotpay
71 Brzoskowska Anika Gdynia START Bieg Główny 1981 paid dotpay
72 Szymichowska Małgorzata Gdynia START Bieg Główny 1980 paid dotpay
73 Kolka Katarzyna Kartuzy START Bieg Główny 1985 paid dotpay
74 LABON MAGDALENA KOTEŻE START Bieg Główny 1991 due date passed
75 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz 1993 due date passed
76 Gliszczyński Łukasz Bytów START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina 1999 due date passed
77 Zawadzki Kazimierz Błotnia START Bieg Główny Straszyn biega Pruszcz biega 1964 due date passed
78 Grulkowski Paweł Kościerzyna START Bieg Główny Alone Wolf... 1982 due date passed
79 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg Główny Maratończyk Wielki Klincz 1993 due date passed


Views: 2104

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ