CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Romanowska Agnieszka Rumia Duża Pętla FTI Racing Team paid dotpay
2 Krzyżak Jakub Gdynia Duża Pętla XTrainer.pl paid
3 Lorek Oskar Banino Mała Pętla paid dotpay
4 Dembek Tomasz gdańsk Mała Pętla paid dotpay
5 Kamin Krzysztof Kamin Reda Mała Pętla paid dotpay
6 Andrzejewski Piotr Gdańsk Duża Pętla paid dotpay
7 Górski Sławomir Wejherowo Mała Pętla paid dotpay
8 Kosewski Jacek Warsaw Duża Pętla AbsoluteBikes Team paid dotpay
9 Kościowska Agnieszka Gdańsk Mała Pętla paid dotpay
10 Styba-Holajn Ignacy Wejherowo Mała Pętla paid
11 Zachariasiewicz Tomasz Gdańsk Mała Pętla FALA paid dotpay
12 Biedroń Monika Rumia Mała Pętla paid dotpay
13 Moskalewicz Mikołaj Rumia Mała Pętla paid dotpay
14 Łukawski Damian Gdańsk Mała Pętla FALA paid dotpay
15 Pudlak Dariusz Niestępowo Mała Pętla Marine Projects paid dotpay
16 Kowalewska Elżbieta Kartuzy Mała Pętla HomoViator paid dotpay
17 KOŁODZIEJ GRZEGORZ NOWE Mała Pętla paid dotpay
18 Rajkowska Katarzyna Gdynia Mała Pętla Norda Active Team paid dotpay
19 Pajer Tomasz Gdynia Mała Pętla LTM Masters Team paid
20 Paczkowski Maciej Reda Mała Pętla SP 4 REDA/KASZUBSKIE DZIKI paid dotpay
21 Stankiewicz Beata Pasłęk Duża Pętla Team Mustang Pasłęk paid dotpay
22 Rudzki Piotr Gdynia Mała Pętla paid dotpay
23 Dobke Jan Gdynia Mała Pętla Bike U Up paid dotpay
24 Tomaszewska Kinga Gowino Mała Pętla FTI RACING TEAM paid dotpay
25 Paterka Krzysztof Leszno Duża Pętla LKK TEAM
26 Tomaszewski Dariusz Gowino Duża Pętla FTI Racing Team paid dotpay
27 Synoradzki Adam Starnice Mała Pętla MARKOS SPORT TEAM paid dotpay
28 Pergoł Karol Borkowo Mała Pętla BELTA TEAM Gdańsk paid dotpay
29 Piątek Piotr Rumia Duża Pętla VeloGd paid dotpay
30 Dzido Karol Gdynia Mała Pętla 3TEAM paid dotpay
31 Górny Bartłomiej Malbork Mała Pętla Saint-Gobain SQUAD paid dotpay
32 Jagmin Radosław Pruszcz Gdański Duża Pętla 4 mmol clinic paid dotpay
33 Mallek Dawid Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino paid dotpay
34 Kubik Agnieszka Gdańsk Mała Pętla BCT Team Gdynia/ Bike U Up paid dotpay
35 Pułkowski Adam Nowy Dwór Gdański Mała Pętla Żuławy paid dotpay
36 Lis Paweł Gdańsk Duża Pętla Smaruj na trening team paid dotpay
37 Rutkowski Tomasz Gdańsk Mała Pętla VO2max MTB Team paid dotpay
38 Tomaszewski Michał Gdańsk Duża Pętla paid dotpay
39 Zinkowska Magdalena Kobylnica Duża Pętla DADELO HUZAR BIKE ACADEMY
40 CHMIEL RADOMIR Olsztyn Duża Pętla Michelin Bloomnet team paid dotpay
41 Szymkun Dariusz Gdynia Mała Pętla WATAHA paid dotpay
42 Krasnowska Anna Nowy Dwór Gdański Mała Pętla paid dotpay
43 Zwolak Leszek Gdańsk Duża Pętla FTI Racing Team paid dotpay
44 Sykuła Marcin Gdynia Mała Pętla BST-Banach Sport Team paid
45 Drabik Marcin Rotmanka Mała Pętla paid dotpay
46 Lemmle Krzysztof Gdańsk Mała Pętla Jabra RT Friends paid dotpay
47 Czoska Dawid Luzino Mała Pętla paid dotpay
48 Szymkun Marek Gdańsk Mała Pętla paid dotpay
49 Szymańska Anna Toruń Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes 10.00 PLN
50 Skarbiński Przemo Niemcz Duża Pętla Białe Czaszki paid dotpay
51 Bruss Hanna Gdynia Duża Pętla XTrainer.pl paid dotpay
52 Słodowicz Piotr Gdańsk Mała Pętla Grupa Trójmiasto paid dotpay
53 Buchert Piotr Gdynia Mała Pętla Mewa Gdynia 10.00 PLN
54 Waszczyk Maciej Sopot Mała Pętla BanqSoft paid dotpay
55 Fizhuk Rostyslav Gdansk Mała Pętla paid dotpay
56 Nowaczyński Jan Pelplin Mała Pętla GK STG 10.00 PLN
57 Borowski Mateusz Gdańsk Mała Pętla paid dotpay
58 Lasota Monika Gdańsk Mała Pętla paid dotpay
59 Miłogrodzki Robert Toruń Duża Pętla Torun paid dotpay
60 Buczkowska Kinga Toruń Mała Pętla Torun 10.00 PLN
61 Sulima Grzegorz Olecko Duża Pętla VeloGd paid dotpay
62 Szlas Radosław tuchom Mała Pętla Studio S7 Banino Nieslyszacych paid dotpay
63 Celinska Anna Gdynia Mała Pętla paid dotpay
64 Mrozowski Sławomir Sopot Duża Pętla Górny Bronx paid dotpay
65 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl paid dotpay
66 Kotasiński Filip Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl paid dotpay
67 Trzciński Kamil Gdańsk Mała Pętla paid dotpay
68 Kraśnicki Adam Gdynia Mała Pętla paid
69 Guż Andrzej Gdańsk Mała Pętla Unbounded paid
70 Kowalczyk Magdalena Gdańsk Duża Pętla FTI Racin Team paid dotpay
71 Westrych Julia Gdynia Mała Pętla paid dotpay
72 Lewandowski Robert Kartuzy Mała Pętla Rowerowe Kaszuby paid
73 Lewandowska Natalia Kartuzy Mała Pętla Rowerowe Kaszuby paid
74 Drozdowski Marcin Gdansk Duża Pętla paid dotpay
75 Wiśniewski Paweł Gdańsk Duża Pętla VeloGd paid dotpay
76 Kaczorowski Tomasz Gdańsk Duża Pętla paid
77 Potocki Karol Gdynia Mała Pętla paid dotpay
78 Popławski Jakub Gdańsk Duża Pętla weterynek.pl/BIKE U UP/ 10.00 PLN
79 Nachyła Krzysztof Gdańsk Mała Pętla Marine Projects paid dotpay
80 Wojewoda Jan Rumia Mała Pętla Norda Active Team paid dotpay
81 Wilczyński Michał Lębork Mała Pętla Wolf club paid dotpay
82 Wojewoda Adam Rumia Mała Pętla Norda Active Team paid dotpay
83 Pacek Marcin Gdynia Mała Pętla EURO STYL paid dotpay
84 Pawelak Piotr Gdańsk Duża Pętla paid dotpay
85 Biedroń Marcin Rumia Mała Pętla paid dotpay
86 Block Michał Rumia Mała Pętla paid dotpay
87 wojtal marcin olsztyn Duża Pętla Michelin Bloomnet team paid dotpay
88 Duczmal Krzysztof Gdynia Mała Pętla paid dotpay
89 Cirocki Dariusz Kartuzy Mała Pętla paid
90 Kuczkowska Wiola Sierakowice Mała Pętla 10.00 PLN
91 Skierka Jolanta Sierakowice Mała Pętla paid
92 Sekida Mateusz Gościcino Mała Pętla paid dotpay
93 Skierka Sławomir Sierakowice Duża Pętla paid
94 Mateja Lukasz Gdańsk Mała Pętla paid dotpay
95 Singer Wojciech Skórcz Duża Pętla MX SKÓRCZ paid dotpay
96 Wódkiewicz Iwona Warszawa Mała Pętla paid
97 Polus Piotr Bydgoszcz Duża Pętla wysepka.pl
98 chmielewski Piotr Stargard Szczeciński Duża Pętla KP PSP Stargard paid
99 Grygorczyk Krystian Gdańsk Mała Pętla Bike U Up paid dotpay
100 Ziemann Krzysztof Wejherowo Mała Pętla PORTA ACTIVE TEAM paid dotpay


Views: 12665

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ