CYKLO Lębork - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Abraham Mirosław Lębork Mała Pętla SOLEX LEBORK 1983 80.00 PLN
2 Kupc Zbigniew Gdynia Duża Pętla FTI Racing Team 1974 paid dotpay
3 Potrykus Mariusz Gdynia Mała Pętla 1985 80.00 PLN
4 Marek Marcin Poznań Duża Pętla Kibolski KS 1993 paid
5 Jurczyński Krystian Tczew Mała Pętla GK Gryf Tczew 1997 80.00 PLN
6 Skrzypek Daria Warszawa Duża Pętla Goggle Pro Active Eyewear/CityZen 1990 90.00 PLN
7 Rynkowski Rafał Warszawa Duża Pętla GK GRYF TCZEW 1991 90.00 PLN
8 Myszkowski Piotr Borzytuchom Duża Pętla Baszta Bytow 1967 90.00 PLN
9 Kołecki Robert Tuchom Duża Pętla 1975 90.00 PLN
10 Mallek Dawid Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino 1999 80.00 PLN
11 Naczk Bartosz Pruszcz Gdański Mała Pętla NEXUS Team 1985 80.00 PLN
12 Bibliw Marek Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 1980 80.00 PLN
13 Należyty Paweł Gdynia Duża Pętla Bike U Up Europell 1991 paid dotpay
14 Należyty Katarzyna Gdynia Mała Pętla Bike U Up Europell 1991 paid dotpay
15 Kolka Zbigniew Grzybno Duża Pętla Top Bramy Hormann 1961 paid dotpay
16 Lisiecki Tomasz Gdynia Duża Pętla NEXUS Team Gdynia 1967 90.00 PLN
17 OSIŃSKI PIOTR KOLINCZ Duża Pętla 1986 90.00 PLN
18 Dwulit Dariusz Miastko Duża Pętla MTS Hamer Miastko 1970 paid dotpay
19 Puzyrewski Piotr Gdańsk Mała Pętla 1959 paid dotpay
20 Stankiewicz-Puzyrewska Barbara Gdańsk Mała Pętla 1989 paid dotpay
21 Gotówko Tomasz Reda Duża Pętla To Mi Kolarz 1977 paid dotpay
22 Skoneczny Kamil Gdynia Mała Pętla Bike U Up Europell 1983 80.00 PLN
23 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Mała Pętla STOPA SŁUPSK 1978 80.00 PLN
24 Puzyrewski Mikołaj Gdańsk Mała Pętla 1987 paid dotpay
25 Czetyrko Grzegorz Olsztyn Duża Pętla 1990 90.00 PLN
26 Słowik Michał Gdynia Mała Pętla Yellow Cargo Express 1976 80.00 PLN
27 Jeka Kamil Starzyno Mała Pętla KLIF MTB TEAM 1986 80.00 PLN
28 Zieliński Artur Starogard Gdański Duża Pętla GK STG 1990 90.00 PLN
29 Machnio Adam Tczew Mała Pętla GK GRYF TCZEW 1985 80.00 PLN
30 Kucharski Sławomir Toruń Duża Pętla 1976 paid dotpay
31 Chrzanowski Jedrzej Gdynia Mała Pętla 1983 80.00 PLN
32 Ruc Rafał Wejherowo Mała Pętla LIQUI MOLY CYCLING TEAM 1985 paid dotpay
33 Kiszkurno Andrzej Gdynia Mała Pętla 1963 paid dotpay
34 Stoltman Sławomir Bytów Mała Pętla 1979 paid
35 Werra Krzysztof Słupsk Duża Pętla KPZ Słupsk 1969 paid dotpay
36 Jura Kazimierz Miastko Mała Pętla MTS Hamer Miastko 1948 paid dotpay
37 Karkut Dariusz Miastko Mała Pętla MTS Hamer Miastko 1966 paid dotpay
38 Jaszewski Jacek Gdynia Mała Pętla SQ2KSW 1982 paid dotpay
39 Felski Mariusz Wielka Wołcza Mała Duża Pętla MŻS Wołcza Mała 1967 paid dotpay
40 Peta Andrzej Miastko Duża Pętla MTS Hamer Miastko 1970 paid dotpay
41 Cybulski Robert MIASTKO Duża Pętla MTS Hamer Miastko 1973 paid dotpay
42 KULAS Marek GDYNIA Duża Pętla NEXUS Team Gdynia 1963 90.00 PLN
43 Suchocka Aleksandra Gdynia Mała Pętla 1986 paid dotpay
44 Pobłocka Renia Reda Mała Pętla Norda Active Team 1986 80.00 PLN
45 Mikołajczak Michał Gdańsk Mała Pętla LPPteam 1978 paid
46 Kobiela Marcin Kobiela Gdańsk Mała Pętla Team VERGE Polska 1992 80.00 PLN
47 Kopowski Stefan Gdańsk Mała Pętla 1960 80.00 PLN
48 Rozenkranz Leonard Gdańsk Mała Pętla 1960 paid dotpay
49 Dziębowski Piotr Gdynia Mała Pętla LPPteam 1984 paid
50 Jagodziński Michał Świecie Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie 1984 paid dotpay
51 Jarocki Piotr Gdańsk Mała Pętla JEPPESEN POLAND 1983 paid dotpay
52 Kobaka Weronika Gdansk Mała Pętla 1988 paid dotpay
53 Wanat Kazimierz Gdynia Duża Pętla Żuchliński Rowery 1949 90.00 PLN
54 Podolak Paweł Kosakowo Mała Pętla Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska 1983 paid dotpay
55 Ośka Przemysław Gdańsk Duża Pętla Sportzone 1986 90.00 PLN
56 Filipowski Arkadiusz Slawno Mała Pętla 1977 paid dotpay
57 Kordoński Władysław Gdańsk Duża Pętla LPPteam 1980 90.00 PLN
58 Blank Karol Gdańsk Mała Pętla LPPteam 1989 paid
59 Chromczuk Renata Lębork Mała Pętla 1972 paid dotpay
60 Junak Zbigniew Choszczno Mała Pętla STC Stargard 1953 80.00 PLN
61 Norek Ryszard sławno Mała Pętla 1951 80.00 PLN
62 Klimaszewski Krzysztof Gdynia Mała Pętla Klimek Team 1973 paid dotpay
63 Andryskowski Zdzislaw Lębork Mała Pętla Kolarz-Pol 1970 80.00 PLN
64 Bereza Kamil Słupsk Mała Pętla 1983 paid
65 Pniewski Jaroslaw Rumia Mała Pętla 1952 paid dotpay
66 Borzęcki Ryszard Zielona Wies Duża Pętla niezrzeszony 1950 paid dotpay
67 Cholcha Sławomir Lębork Mała Pętla LZKA Wataha 1970 80.00 PLN
68 Krzywy Krzysztof Gdańsk Duża Pętla NEXUS Team 1978 90.00 PLN
69 Skowronska Katarzyna Gdańsk Duża Pętla Thomson Reuters 1982 90.00 PLN
70 Bertrand Krzysztof Gdynia Duża Pętla Bertrand Cycling TEAM 1974 paid dotpay
71 Neubauer Łukasz Kaliska Mała Pętla Salon Rowerowy Bogdan Bondariew 1980 80.00 PLN
72 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Gdynia Mała Pętla 1981 paid dotpay
73 KWIATKOWSKA Beata świecie Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie 1977 paid
74 Kotłowski Radek Rumia Mała Pętla 1973 80.00 PLN
75 Klukowski Marcin Lębork Duża Pętla UNIA Racing Team 1981 paid dotpay
76 Widyńska Agata Gdańsk Mała Pętla 1989 paid dotpay
77 Fokczyński Marcin Lębork Duża Pętla Unia Racing Team Lębork 1980 paid dotpay
78 Robiński Janusz Słupsk Mała Pętla Fajna Szkoła Jazdy kat.B 1959 paid dotpay
79 Tur Ireneusz Żukowo Mała Pętla DOMAX Racing Team 1984 paid dotpay
80 suchecki maciej gdynia Duża Pętla SEMEKO AquaCentrum 1975 paid dotpay
81 Kusiowski Leszek Mały Rudnik Duża Pętla LTM Masters Team 1981 paid dotpay
82 Będziak Anna Gdynia Mała Pętla 1983 paid dotpay
83 Żywuszko Patryk Rumia Mała Pętla 1986 paid dotpay
84 Labuda Agnieszka Lebork Mała Pętla 1981 paid
85 Latański Radoslaw kusice Mała Pętla 1980 paid
86 Chmielewski Krzysztof Gdańsk Mała Pętla LPPteam 1978 paid
87 Nowaczyński Jan Pelplin Mała Pętla GK STG 1978 80.00 PLN
88 Bolshakova Victoria Kaliningrad, Russia Mała Pętla 1981 80.00 PLN
89 Siekierzyński Rafał Skarszewy Mała Pętla SKARSZEWY CYCLE TEAM 1973 80.00 PLN
90 Michalak Jarosław Gdańsk Duża Pętla LPPteam 1975 paid
91 Baran Seweryn Gołczewo Mała Pętla DRUTEX BYTÓW 1992 paid dotpay
92 Zaleski Adam Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie 1973 80.00 PLN
93 Meller Ewa Nowa Wieś Lęborska Mała Pętla 1977 paid dotpay
94 Goike Sylwester Charbrowo Duża Pętla 1966 paid dotpay
95 Kowal Mariusz Kowale Duża Pętla LPPteam 1984 paid
96 Tadych Krzysztof Brzozówka Mała Pętla Kometa 1971 paid dotpay
97 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Duża Pętla KLIF MTB Team Chłapowo 1995 90.00 PLN
98 Gmiterek Adam Łężyce Mała Pętla CYKLO SPORT CHWASZCZYNO 1970 80.00 PLN
99 Wejer Mateusz Skarszewy Mała Pętla SKARSZEWY CYCLE TEAM 1983 80.00 PLN
100 patok gerard wejherowo Mała Pętla Ccc polkowice 1939 paid


Views: 2388

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ