# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wojnowski Wiesław Gdańsk KRS 25 - 25 Mm DCT Drużyna Biegowa paid dotpay
2 Konkol Kazimierz Somonino KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
3 Jakubowski Marcin Gdańsk KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
4 Szulga Jakub Gdynia KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
5 Nowakowski Łukasz Gdynia KRS 25 - 25 Mm LOTOS TEAM paid dotpay
6 Czajka Marcin Gdańsk KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
7 Jan Jarosław Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
8 Nuż jacek Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
9 Sikora Roger gdynia KRS50- 50 Mm Team Bogusia Trzasko paid dotpay
10 Głód Michał Elbląg KRS50- 50 Mm Pozor Vlak! paid dotpay
11 Pieńkowski Tomasz Gdańsk KRS 25 - 25 Mm RINGRAIDERS SAKO GDYNIA paid dotpay
12 Lic Janusz Zabrze KRS100 - 100Mm paid dotpay
13 Pobłocki Jan Gdańsk KRS50- 50 Mm Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom paid dotpay
14 Sypniewska Hanna Gdynia KRS50- 50 Mm Wataha - łączy nas bieganie paid dotpay
15 kubiak karolina WEJHEROWO KRS 25 - 25 Mm excalibur paid dotpay
16 Urbański Daniel Gdynia KRS50- 50 Mm SŁO paid dotpay
17 Kubiak Jagoda Wejherowo KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
18 Głodowski Michał Gdańsk KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
19 Wnuk Damian Wielki Klincz KRS 25 - 25 Mm paid
20 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew KRS100 - 100Mm Biegający Tczew paid dotpay
21 Gronek Marcin Gdynia KRS 25 - 25 Mm Rango Team
22 Karpowicz Bartosz Gdynia KRS 25 - 25 Mm Leśne Dukty Gdynia
23 Talar Marek Dąbrówka Leśna KRS50- 50 Mm CEDC Oborniki paid
24 Pałat Paweł Węgorzewo KRS100 - 100Mm 11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo paid dotpay
25 Głowacki Rafał Gdańsk KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
26 spisak tom pruszcz gdanski KRS 25 - 25 Mm ftw paid dotpay
27 Imianowski Łukasz Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
28 Sprenger Mirosław Nakło nad Notecią KRS50- 50 Mm Luks Start Nakło paid dotpay
29 Hryniewicka Monika Rumia KRS100 - 100Mm paid dotpay
30 Jurgielewicz Jacek Kostkowo KRS100 - 100Mm paid dotpay
31 Majewski Krystian Gdynia KRS 25 - 25 Mm JWF
32 Dymowski Artur GDYNIA KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
33 szaryński tomasz pruszcz gdański KRS 25 - 25 Mm Szaryteam paid dotpay
34 Uber Marcin Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm Decathlon Przymorze Team paid dotpay
35 Grochowski Michał Gdańsk KRS 25 - 25 Mm LPP Team paid
36 Bieszke Rafał Gdynia KRS50- 50 Mm WYMIATACZE paid dotpay
37 Grabowski Dariusz Bratian KRS100 - 100Mm
38 Kuryło Piotr Augustów KRS100 - 100Mm 12.Batalion Lekkiej Piechoty w Suwałkach paid dotpay
39 Podczarski Tomek Kolbudy KRS 25 - 25 Mm KOLBUDY TEAM paid dotpay
40 Podczarska Izabela Kolbudy KRS 25 - 25 Mm KOLBUDY TEAM paid dotpay
41 Małachowicz Łukasz Lębork KRS 25 - 25 Mm
42 Ciborowski Bernard SOKOŁY KRS 25 - 25 Mm 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid dotpay
43 Szewczyk Mirosław Milejewo KRS 25 - 25 Mm Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg paid dotpay
44 Wąż Mariusz Gdynia KRS 25 - 25 Mm Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni paid dotpay
45 Śliwińska Katarzyna Gdynia KRS 25 - 25 Mm KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni paid dotpay
46 Borówka Ryszard Gdynia KRS50- 50 Mm
47 Rynkiewicz Jędrzej Kętrzyn KRS100 - 100Mm 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Runners Team Kętrzyn paid dotpay
48 Roman Krzysztof Bolszewo KRS50- 50 Mm Przecinak77 paid dotpay
49 Drywa Jakub Gdynia KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
50 Hebanowski Łukasz Gdynia KRS50- 50 Mm
51 Gajdus Wiktor Gdańsk KRS 25 - 25 Mm DCT Drużyna Biegowa
52 Skorupski Robert Słupsk KRS 25 - 25 Mm STOPA Słupsk paid
53 Noga Witold Gdańsk KRS100 - 100Mm BiegowySwiat.pl paid dotpay
54 Witkowski Robert Gdańsk KRS 25 - 25 Mm Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg paid dotpay
55 Polański Marcin Sztutowo KRS 25 - 25 Mm Generat ze Sztutowa paid dotpay
56 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
57 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
58 Wojdasiewicz Tadeusz Kępice KRS100 - 100Mm Decathlon/Turysta.. paid dotpay
59 Ostojska Ewa Reda KRS 25 - 25 Mm Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team
60 TKACZYK Paweł BOJANO KRS 25 - 25 Mm ULTRA 3 paid
61 Dzikiewicz Krzysztof Bojano KRS50- 50 Mm BB ultra
62 Grande Piotr Gdynia KRS 25 - 25 Mm BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
63 Zieliński Jacek Reda KRS 25 - 25 Mm Biegamyrazem.pl paid dotpay
64 Potrykus Małgorzata Koleczkowo KRS 25 - 25 Mm Ultra3/ System Media TEAM paid dotpay
65 Waryś Marek Kolbudy KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
66 Pankow Marcin Gdynia KRS100 - 100Mm
67 Karolak Ania Słupsk KRS100 - 100Mm stopa słupsk
68 Formela Łukasz Kartuzy KRS50- 50 Mm FORAL
69 Raczyńska Ewa GDYNIA KRS 25 - 25 Mm biegamyrazem.pl paid dotpay
70 Wojciechowski Adam Wojciechowski Gdańsk KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
71 Skwierawski Grzegorz Pszczółki KRS 25 - 25 Mm paid dotpay
72 Grodzki Tomasz Darłowo KRS50- 50 Mm Zespół Szkół Morskich Darłowo paid dotpay
73 Klecha Krzysztof Toruń KRS50- 50 Mm paid dotpay
74 Kozłowski Witold Warszawa KRS 25 - 25 Mm Warszawa - Bemowo paid dotpay
75 Skierka Grzegorz SŁAWNO KRS100 - 100Mm paid dotpay
76 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz KRS50- 50 Mm paid dotpay
77 Ścigała Maciej Gdańsk KRS100 - 100Mm paid dotpay
78 Wojdan Miroslaw Gdynia KRS 25 - 25 Mm Boot Camp Polska Gdynia paid
79 Miętkiewicz Rafał Gdańsk KRS 25 - 25 Mm Torus Triathlon Team paid dotpay
80 BARANOWSKI Marek Kosakowo KRS50- 50 Mm COM-DKM paid dotpay
81 Stanisławski Tomasz Warszawa KRS 25 - 25 Mm paid dotpay


Views: 7998

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ