# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rychlewski Łukasz | Opalenie | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZS Opalenie | |
2 | Falińska Kornelia | Wielgłowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
3 | Ćwiklińska Weronika | Wielgłowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
4 | Wałdowska Gabriela | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
5 | Sak Milena | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
6 | Rybarska Julia | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
7 | Manuszewska Kornelia | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
8 | Lubawska Wiktoria | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
9 | Lamek Gabriela | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
10 | Kukczyńska Zuzanna | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
11 | Kryła Robert | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
12 | Krepski Jakub | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
13 | Grabowski Franciszek | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
14 | Biniszkiewicz Magdalena | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
15 | Kubiak Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Malinowa Mamba | |
16 | Czirson Anna | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
17 | Reda Magdalena | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
18 | Świeczkowska Amelia | Rożental | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
19 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
20 | Babiński Stanisław | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
21 | Babińska Zofia | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
22 | MROCZKOWSKA Patrycja | Malbork | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
23 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Kulice | |
24 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
25 | Delewska Marta | Rożental | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Kulice | |
26 | FASICZKA MATEUSZ | RAJKOWY | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW w RAJKOWACH | |
27 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
28 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
29 | Kamiński Maksymilan | Gdańsk | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
30 | Zawłocki Jan | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Jasio Team | |
31 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
32 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
33 | Grobelna Wiktoria | Starogard Gd. | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
34 | Gerowski Hubert | Skowarcz | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
35 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
36 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
37 | Śledź Marcel | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
38 | Zawistowska Marysia | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
39 | Zawistowska Zosia | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
40 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie 10 | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
41 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
42 | Skweres Hanna | PELPLIN | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
43 | Skweres Zofia | PELPLIN | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
44 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Godlewski Runners | |
45 | Kwiatek Kacper | GRUDZIĄDZ | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) |
Views: 19319