# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lichnerowicz Julia | Kulice | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ZKiW Kulice | |
2 | Balalya Dominik | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ||
3 | Klamerus Agnieszka | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | ||
4 | Świdliński Maksymilian | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
5 | Kamrowski Olivier | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
6 | Balalya Julia | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
7 | Derlatka Jakub | Ciepłe | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
8 | Świdlińska Wanesa | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
9 | Kamrowski Igor | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
10 | Grabski Marcin | Polskie Gronowo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ||
11 | Gębczyk Paweł | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | SP Małe Walichnowy | |
12 | Skonieczna Wiktoria | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | SP Małe Walichnowy | |
13 | Begier Aurelia | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | SP Małe Walichnowy | |
14 | Reda Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | SP Małe Walichnowy | |
15 | Sadłowski Igor | Małe Walichnowy | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | SP Małe Walichnowy | |
16 | Migus Michał | Małe Walichnowy | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | SP Małe Walichnowy | |
17 | Gębczyk Bartosz | Małe Walichnowy | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | SP Małe Walichnowy | |
18 | Kamrowska Natalia | Małe Walichnowy | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | SP Małe Walichnowy | |
19 | Jarczewski Kacper | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | SP Małe Walichnowy | |
20 | Kowalski Rafał | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | SP Małe Walichnowy | |
21 | Kamrowska Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | SP Małe Walichnowy | |
22 | Kamrowska Rozalia | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | SP Małe Walichnowy | |
23 | Świtalla Paweł | Tymawa | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | SPSK w Tymawie | |
24 | Rychlewski Łukasz | Opalenie | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZS Opalenie | |
25 | Rychlewska Julia | Opalenie | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZS Opalenie | |
26 | Kosiedowski Ryszard | Janowo | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
27 | Sasinowska Emilia | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ||
28 | Falińska Kornelia | Wielgłowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
29 | Ćwiklińska Weronika | Wielgłowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
30 | GRENC Natasza | ROŻENTAL | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
31 | Gburek Oliwia | Rudno | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Rudno | |
32 | Bugalska Joanna | Rudno | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Rudno | |
33 | Skolimowska Oliwia | Rudno | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Rudno | |
34 | Nowopolski Jakub | Rudno | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | ZKiW Rudno | |
35 | Giemza Kamil | Rudno | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | ZKiW Rudno | |
36 | Markiewicz Jeremiasz | Rudno | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | ZKiW Rudno | |
37 | Wałdowska Agata | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
38 | Eckert Patryk | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
39 | Borowski Alan | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
40 | Wysocka Agata | Rudno | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ZKiW Rudno | |
41 | Neubauer Bartosz | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
42 | Jasiński Ksawery | Rudno | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | ZKiW Rudno | |
43 | Skiberowski Ksawery | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
44 | Krepska Julia | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
45 | Jasiński Igor | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
46 | Grubowska Kinga | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Rudno | |
47 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Start biegu na 10km | Empoli Fc | paid on-line |
48 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | Pruszcz Biega | |
49 | Wałdowska Gabriela | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
50 | Sak Milena | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
51 | Rybarska Julia | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
52 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | Start biegu na 10km | Pruszcz Biega / LOTOS Running Team | paid on-line |
53 | Manuszewska Kornelia | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
54 | Lubawska Wiktoria | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
55 | Lamek Gabriela | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
56 | Kukczyńska Zuzanna | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
57 | Kryła Robert | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
58 | Krepski Jakub | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
59 | Grabowski Franciszek | Rudno | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ZKiW Rudno | |
60 | Wyłupska Maja | Gniew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Kulice | |
61 | Racki Tomasz | Gniew | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
62 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
63 | Sobczak Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
64 | Klin Izabela | Pelplin | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin | |
65 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | KKB Starogard Gd | paid on-line |
66 | Nitka Dorota | Gdańsk | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
67 | Górka Lidia | Pelplin | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
68 | Błażko Maciej | Gdynia | Polska | Start biegu na 10km | Przyszłość zaczyna się dziś! | paid on-line |
69 | Kuc Łukasz | O | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
70 | Biniszkiewicz Magdalena | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
71 | Wieczerzycka Agata | Czarna Woda | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
72 | Leik Wiktor | Straszyn | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ||
73 | Wiecka Milena | Kulice | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Kulice | |
74 | Wiecka Wiktoria | Kulice | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
75 | Szmagaj Emilia | Kulice | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
76 | Szumała Marcin | Janiszewo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
77 | Weroniecki Kamil | Pelplin | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
78 | Biniszkiewicz Mateusz | Tczew | Polska | Start biegu na 800m (rocznik 2003/2004) | ||
79 | Golunska Amelia | Klonowka | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | Szkoła Podstawowa w Rywałdzie | |
80 | Cherek Teresa | Osiek | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
81 | Ruliński Grzegorz | Gniew | Polska | Start biegu na 10km | TEAMrulinski | paid on-line |
82 | Laskowska Natalia | Pelplin | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
83 | Laskowska Agata | Pelplin | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
84 | Kubiak Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | Malinowa Mamba | |
85 | Kubiak Rafał | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | Malinowa Mamba | paid on-line |
86 | Kubiak Agata | Starogard Gdański | Polska | Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) | Malinowa Mamba | |
87 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | Malinowa Mamba | paid on-line |
88 | Truty Amelia | Bielawki | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
89 | Mołodyński Robert | Pelplin | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
90 | Bresa Kamil | Pelplin | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
91 | Czirson Anna | Tczew | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
92 | Małolepszy Cezary | Janiszewo | Polska | Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) | ZKiW Kulice | |
93 | Reda Magdalena | Małe Walichnowy | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
94 | Świeczkowska Amelia | Rożental | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) | ||
95 | ĆWIKLIŃSKA MAJA | ROŻENTAL | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
96 | Kulczyński Julian | Kulice | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | ZKiW Kulice | |
97 | Puchała Marcel | Rożental | Polska | Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) | Szkoła podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
98 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | Reebok Run Crew, PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | paid on-line |
99 | Felski Pawel Felski | Starogard Gdański | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line | |
100 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Start biegu na 10km | paid on-line |
Views: 19176