# | Team name | City | Kraj | Distance | Klub | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zielonki City | Zielonki | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
2 | Go Sport AK-Sped Team | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | Go Sport AK-Sped team | paid | |
3 | TS Akwedukt Kielce | Kielce | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | TS Akwedukt Kielce | paid | |
4 | Kingrunner ULTRA | Józefów | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Kingrunner ULTRA | paid | |
5 | SwimRun Team Zdzieszowice | Zdzieszowice | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | KaPiJa | paid | |
6 | Just Friends | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | Artur Kurek.pro | paid | |
7 | BDG | Łódź | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Brzeski Development Group | ||
8 | Wino Kobiety Sport | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Kuźnia Triathlonu / Winemates.pl | paid | |
9 | Best FMW Łyżwiarki | Warszawa - Polska | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | paid | ||
10 | Gdańsk SwimRun Adept Team | Gdańsk | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | paid | ||
11 | Chilli and Broccoli | Brovary, Ukraine | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | Run Brovary | paid | |
12 | Dva Drishcha | Brovary, Ukraine | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Run Brovary | paid | |
13 | Parostatkiem W Piekny Rejs | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
14 | Sipki z Siebiega | Kielce | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | paid | |
15 | SterWiz Team | Gdańsk | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | SterWiz Team | paid | |
16 | Widłorogi | Żyrardów | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | Widłorogi | paid | |
17 | vegereggaemuffin | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
18 | Mad Hatters | starachowice | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | brak | paid | |
19 | no name | Warszawa | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | |||
20 | My | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
21 | Zadyszka | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | - | paid | |
22 | Kolczyńska Team | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
23 | Team 4swim | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Team 4swim | paid | |
24 | oj tam oj tam | Kielce | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | Swin&Run Scyzory CK | paid | |
25 | Nunquam Retrorsus | Tarnów | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
26 | C W A | Reda | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | CompleXsports | ||
27 | Nu Complements goswimrun.pl Team | Ząbkowice Śląskie | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | NU Complements goswimrun.pl Team | paid | |
28 | Kubańczycy | Poznań | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Kubańczycy | paid | |
29 | M&M KB | Kraków | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | - | paid | |
30 | TRI Starogard Gdański | Starogard Gdański | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | TRI Starogard Gdański | paid | |
31 | Kuluar | Kraków | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | paid | ||
32 | DRUŻYNA TVN II | Skarżysko-Kamienna | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Drużyna TVN | paid | |
33 | GT Rat | Wrocław | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | GT Rat | paid | |
34 | Maria&Marta | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | paid | ||
35 | Szczupaki | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Warsaw Masters Team | paid | |
36 | KLIFORNIATRI | Dobra | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | KLIFORNIATRI | paid | |
37 | TSA Sandomierz bis | Sandomierz | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | TSA Sandomierz | ||
38 | Drużyna TVN | Bydgoszcz | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Drużyna TVN | paid | |
39 | Głupi i Głupsza | Nowy Dwór Mazowiecki | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | |||
40 | Ltt S&S | Wroclaw | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | LTT | paid | |
41 | Gruby i Grubszy | Warszaw | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Zabiegani.TV | paid | |
42 | #kaszanienamoka | Gdynia | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | #kaszanienamoka | paid | |
43 | WYDRY | Bytom | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | paid | ||
44 | Triathlon X team | Dąbrowa Górnicza | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | |||
45 | Amatorszczyzna | Słupno | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | Amatorszczyzna | paid | |
46 | BTSR Team Łódź | Łódź | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | BTSR Team Łódź | paid | |
47 | żywe padalce | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
48 | gazele | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | Warsaw Master Team | paid | |
49 | TR Polska | Wałbrzych | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
50 | ZONE3 Polska | Poznań | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | ZONE3 Triathlonista.com | paid | |
51 | Ociec i Córa | Radziądz | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | KB "SUKCES" Zmigród | paid | |
52 | Estancia Group | Lesznowola | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | |||
53 | Swimrun Sanok | Sanok | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Swimrun Sanok | ||
54 | Jawory | Starogard Gdanski | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | Tri STG | ||
55 | RUNBOW | Toruń | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
56 | GOSWIMRUN.PL TEAM/ CK SCYZORY TRI | Kielce | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | GOSWIMRUN.PL TEAM | paid | |
57 | ARTIS GROUP CYCLE TEAM | Rzeszów | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | ARTIS GROUP CYCLE TEAM | ||
58 | Skurcz & Zakwas Team | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Klub Biegacza RTV EURO AGD | ||
59 | TKKF Wodnik Więcbork | Witunia | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | TKKF Wodnik Więcbork | ||
60 | Haltia | Wrocław | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | |||
61 | BigYellowFoot Adventure Team | Gdańsk | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
62 | Siła | Warszawa | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | TRIpower.PL / Adidas | paid | |
63 | Brygada HOMO LUDENS | Prószków | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Brygada HOMO LUDENS | paid | |
64 | PwC Pływacze | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | PwC Triathlon Team / TRICLUB | paid | |
65 | BLUE TEAM | WARSZAWA | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | BLUE TEAM | paid | |
66 | Niska | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Niska | ||
67 | Biegające płetwy | Szprotawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | |||
68 | Dziczyzna w 2óch smakach | Łódź | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | |||
69 | lwice | Gniezno | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | muay running team/ MKS Trzemeszno | ||
70 | Orki z Majorki | Poznań | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
71 | POWER TRAINING | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | POWER TRAINING | ||
72 | Runicorn Team/Artur Kurek.pro | Żyrardów | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Runicorn Team/Artur Kurek.pro | paid | |
73 | Opuściłeś klapę? a Ty podniosłaś? | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | Warsaw Lunatics | paid | |
74 | TriPaka | Mińsk Mazowiecki | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | TriPaka | ||
75 | Poznańskie Kojoty | Dąbrówka | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | WUEF Tri Team/ TRI UAM Poznań | paid | |
76 | ALOK | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
77 | Z whisky w bojce | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Spartanie Dzieciom/Hyundai Polska | ||
78 | M&M | Warszawa | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | M&M | paid | |
79 | Mroźne Niedźwiedzie | Suwałki | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Białe Miśki | ||
80 | Green Team | Łowicz | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Green Team | paid | |
81 | Tri2Live | Warszawa | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | Tri2Live | ||
82 | Baran & Rudboy SwimRun Team | Olsztyn | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Napieraj Jak By Nie Było Jutra Squad | paid | |
83 | Fall Into Swimrun | Warszawa | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | Fall Into Swimrun | paid | |
84 | Iron Sisters | Piekary Śląskie | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | paid | ||
85 | TEAM ENVOL | Łódź | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
86 | BigYellowFoot Adventure Team & KTS IRONMAN | Mareza | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | BigYellowFoot Adventure Team & KTS IRONMAN | paid | |
87 | #teamCT | Warszawa | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | Warsaw International Triathlon Club | ||
88 | MM | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | paid | ||
89 | TSA Sandomierz | Sandomierz | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | TSA Sandomierz | ||
90 | Husaria | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | Husaria Race Team | paid | |
91 | Wyzwanie nad Wiórami | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | paid | ||
92 | Nadto się jadło! | Bydgoszcz | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - MĘŻCZYŹNI | brak | paid | |
93 | ścigacze z Ponurzycy | Ponurzyca | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | paid | ||
94 | Dwójka bez sternika | Brzękowice Dolne | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | Ti22Es | paid | |
95 | Nie tak szybko! | Warszawa | LONG 33 km (5km S, 28km R) - KOBIETY | Warsaw Masters Team | paid | |
96 | Trzepaki | Wrocław | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | GVT & GT RAT ponad podziałami :) | paid | |
97 | Aniołki Huberta | Warszawa | SPRINT 15km (2km S, 13 km R) - MIX | paid | ||
98 | Maximum Effort | Kraków | SPRINT 15km (2km S, 13km R) - KOBIETY | paid | ||
99 | Jaevla 3 Atleta | Kędzierzyn-Koźle | LONG 33km (5km S, 28km R) - MIX | Keuntacy Team | paid | |
100 | WUEF Tri Team | Poznań | LONG 33 KM (5km S, 28km R) - MĘŻCZYŹNI | WUEF Tri Team | paid |
Views: 10413