# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Koczorowska Klaudia Gdansk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Bona Fide Fizjoterapia L paid
2 Krygier Katarzyna Gdańsk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) SterWiz S paid on-line
3 Drejer Karol Gdańsk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) SterWiz M paid on-line
4 Dawicki Marcin Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) L paid on-line
5 Kraśniewski Piotr Kraśniewski Nowa Wieś Rzeczna Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) L paid on-line
6 Duks Łukasz Warszawa Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Elbląg Triathlon Team L
7 Basara Mateusz Stary Las Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) L paid on-line
8 Basara Iwona Stary Las Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) M paid on-line
9 Gaszkowski Łukasz Ocypel Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) TRI Starogard Gdański L paid on-line
10 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) XL paid on-line
11 Prabucki Robert Owidz Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) TRI Starogard M paid on-line
12 Pruszyńska Marlena Tczew Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) TRI Starogard Gdański S paid on-line
13 Nierzwicka Agnieszka WIĘCKOWY Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) TRI Starogard Gdański XS paid on-line
14 Sroka Jerzy Borzechowo Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Tri Starogard L paid on-line
15 Gleb Tomasz Elbląg Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Elaktywni/ETT L paid on-line
16 Inglot Michal Gdansk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Thomson Reuters TRI XL paid on-line
17 Kozłowski Iwo Warszawa Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) POLONIA WARSZAWA XS paid on-line
18 Kozłowski Bartek warszawa Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) L paid on-line
19 Rojecki Mateusz Białystok Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) M paid on-line
20 Jarmołowicz Beata Gdańsk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Dream Tri Team S paid
21 Wirwicki Łukasz Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) TRI Starogard Gdański L paid on-line
22 Dmuchowski Adam Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) XXL paid on-line
23 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) SKL FILIPPIDES S paid on-line
24 Zagalski Jakub Gdańsk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) M paid on-line
25 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) TRI Starogard Gdański L paid on-line
26 signerski remigiusz gdansk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Dzikie Życie RunTeam M paid on-line
27 jelonek mieczysław jelonek Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) TRI Starogard M paid
28 Żardecki Dawid Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) L paid on-line
29 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) MORSY Skarszewy/OSP Pogódki L paid on-line
30 Gumoś Katarzyna Gdynia Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) M paid on-line
31 Suszyńska Anna Gdynia Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) M paid on-line
32 Bieluczyk Katarzyna Gdynia Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Fizjosfera M paid on-line
33 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Gabriel Brothers / TRI Starogard M paid on-line
34 Gabriel Patryk Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański M paid on-line
35 szwarc jagoda Starogard Gdański Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) ti3miasto S paid on-line
36 Urbańska Roma Gdańsk Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) S paid
37 sztandar jack gdynia Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Triteam Rumia paid
38 Paschke Roman Gdynia Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) ShipCup paid on-line
39 Kubiczak Jan Toruń Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) L paid
40 Zaręba Beata Kaliska Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) niezrzeszona paid on-line
41 Chlebowski Jerzy Warszawa Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Triclub paid on-line
42 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) RCI w Bydgoszczy XL paid on-line
43 Gąsior Krystian Susz Super Sprint 11km (R 9km; S 2km) Rozbiegany susz


Views: 2310

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ