X Elbląski Bieg Piekarczyka
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Wysocki Dariusz Gdańsk Bieg Główny 10km L paid
2 Perucki Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L paid
3 Kania Jarek Gdynia Bieg Główny 10km OjcowskaStronaMocy.pl M paid dotpay
4 Michalski Dominik Działdowo Bieg Główny 10km M paid
5 Wojcieszyński Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km XL paid dotpay
6 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Główny 10km L paid dotpay
7 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
8 Dwulat Tomasz BARCIANY Bieg Główny 10km M paid dotpay
9 Pawlak Łukasz Pawlak Nowy Dwór Gdański Bieg Główny 10km S paid dotpay
10 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Główny 10km S paid dotpay
11 Czyżak Jakub Elblag Bieg Główny 10km M paid dotpay
12 Iveruk Mykhaylo Rivne Bieg Główny 10km LKB Rudnik M
13 Kamińska Wioletta Kosakowo Bieg Główny 10km S paid
14 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz S paid dotpay
15 Klawikowski Michał Elbląg Bieg Główny 10km M paid dotpay
16 Boris Aneta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L paid dotpay
17 Szymański Tomasz Sztum Bieg Główny 10km XL
18 Zdun Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M paid
19 Springer Piotr Elbląg Bieg Główny 10km XL paid dotpay
20 Ignatowicz Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
21 Pawlak Anita Elbląg Bieg Główny 10km S paid dotpay
22 JĘDRAS Krzysztof Elblag Bieg Główny 10km jw 4260 XL paid dotpay
23 Herkt Lucyna Pelplin Bieg Główny 10km L paid dotpay
24 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
25 Sobkowiak Andrzej Banino Bieg Główny 10km RUNNERSI S7 BANINO M paid
26 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Bieg Główny 10km Zdrowie na bank XL paid dotpay
27 Ledwosiński Kacper Elbląg Bieg Główny 10km XL paid dotpay
28 Stóff Krzysztof Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
29 Tomczyk Rafał Gdańsk Bieg Główny 10km GDEL M paid dotpay
30 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Bieg Główny 10km M paid dotpay
31 Grudziąż Paweł Elbląg Bieg Główny 10km XL paid dotpay
32 Głogowski Adam Gdynia Bieg Główny 10km ATC-Cargo Team/Tri Warrior S paid dotpay
33 Markowski Szymon Tczew Bieg Główny 10km GEMALTO XL paid dotpay
34 Pobłocka Katarzyna Lębork Bieg Główny 10km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork S paid dotpay
35 Sanecki Piotr Pasłęk Bieg Główny 10km KB Biegam Bo Lubię Pasłęk L paid dotpay
36 Trzepacz Gabriela Milejów Bieg Główny 10km 100 Batalion Łączności M paid dotpay
37 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum XL paid dotpay
38 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega M paid dotpay
39 Górka Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km GUJAN L paid dotpay
40 Jaskot Jerzy Malbork Bieg Główny 10km niezrzeszony M paid dotpay
41 Nduwa Bonice Wambua Machakos Bieg Główny 10km M paid dotpay
42 Iwaszkiewicz Maciej Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
43 Oleniacz Pawel Oleniacz Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
44 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega M paid dotpay
45 Kowalczyk Adrian Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
46 Kowalczyk Jarosław Elbląg Bieg Główny 10km M paid dotpay
47 Godlewski Marcin Godlewski Elbląg Bieg Główny 10km M paid dotpay
48 Gajewska Marta Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team M paid dotpay
49 Siwczak Mariusz Sobowidz Bieg Główny 10km L paid dotpay
50 Gajewski Sebastian Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywny Maratończyk Team L paid
51 Serafin Bartłomiej Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
52 Potocki Sławomir Gdansk Bieg Główny 10km M paid dotpay
53 Trzaska Tomasz Malbork Bieg Główny 10km Agro Piaski TEAM M paid dotpay
54 Leszczyński Łukasz Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
55 Gradzinski Wojciech Elbląg Bieg Główny 10km XL paid dotpay
56 Grodzki Krzysztof Banino Bieg Główny 10km Runnersi S7 Banino L paid dotpay
57 Brędowski Piotr Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
58 Kraj Paweł Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
59 Ślot Michał Toruń Bieg Główny 10km TTC Beretta Toruń M paid dotpay
60 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg Główny 10km SP 15 Elbląg S paid dotpay
61 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum S paid dotpay
62 Przybyś Agnieszka Łęgowo Bieg Główny 10km Eaton Running Team S paid dotpay
63 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Bieg Główny 10km Klub Biegacza Mrągowo M paid dotpay
64 Klecha Dariusz Elbląg Bieg Główny 10km M paid dotpay
65 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg Główny 10km S paid dotpay
66 Janczuk Karol Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
67 KALITA Sławomir Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
68 Gleb Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Elaktywni/Truso L paid dotpay
69 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg Główny 10km XL paid dotpay
70 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg Główny 10km Jedyneczka Elbląg M paid dotpay
71 Miecznikowska Marzena Przezmark Bieg Główny 10km M paid dotpay
72 Papiernik Magdalena Przezmark Bieg Główny 10km M paid dotpay
73 Brzuszczyński Tomasz Elbląg Bieg Główny 10km Biegające Zające L paid dotpay
74 Sowa Sylwek Elbląg Bieg Główny 10km IKS ATAK ELBLĄG XL paid dotpay
75 Kwiatkowski Cezary Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
76 Kulik Tomasz Malbork Bieg Główny 10km XL paid dotpay
77 Cholibski Bartosz Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
78 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Główny 10km portEl.pl XL paid dotpay
79 Prokop Anna Elbląg Bieg Główny 10km PROKOPKI L paid dotpay
80 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny 10km LKS Zantyr Sztum L paid dotpay
81 Jankowicz Artur Malbork Bieg Główny 10km M paid dotpay
82 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny 10km Rozbiegany Pasłęk M paid dotpay
83 Jaworska Małgorzata Elbląg Bieg Główny 10km M paid dotpay
84 Piórkowska Natalia Gdańsk Bieg Główny 10km Biegnę po medal S paid dotpay
85 Piórkowski Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10km Biegnę po medal M paid dotpay
86 Terech Kinga Pasłęk Bieg Główny 10km L paid dotpay
87 Galko Tamara Milejewo Bieg Główny 10km M paid dotpay
88 Dratwa Kacper Elbląg Bieg Główny 10km L paid dotpay
89 Kliś Klaudia Gdańsk Bieg Główny 10km M paid dotpay
90 Borzejewicz Michał Jegłownik Bieg Główny 10km M paid dotpay
91 Ruczyński Maciej Rumia Bieg Główny 10km MR Team L paid dotpay
92 Lenart Krzysztof Tolkmicko Bieg Główny 10km L paid dotpay
93 Radulski Radosław Gdańsk Bieg Główny 10km S paid dotpay
94 Karaś Michał Elbląg Bieg Główny 10km M paid dotpay
95 Sharaskina Victoriyu Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L paid
96 Stukalo Andrii Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie L paid
97 Soroka Oleh Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL paid
98 Tkachenko Andrii Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL paid
99 Shumada Viktor Tarnopol Bieg Główny 10km Miasta Partnerskie XL paid
100 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Główny 10km SUT, Pruszcz Biega, Straszyn Biega L paid dotpay


Views: 46133

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ