# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Skrzypska Maja Elbląg Biegi Dziecięce Jedyneczka Elbląg paid on-line
2 Krakowska Marika Elbląg Biegi Dziecięce SP 4 Elbląg paid on-line
3 Serafin Nikodem Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole Akademia Krasnoludka Elbląg paid on-line
4 Serafin Leon Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole Akademia Krasnoludka Elbląg paid on-line
5 Wąs Piotr Elbląg Biegi Dziecięce Niepubliczne Przedszkole Bratek paid on-line
6 Wąs Hanna ELBLĄG Biegi Dziecięce Niepubliczne Przedszkole Bratek paid on-line
7 Wąs Natalia ELBLĄG Biegi Dziecięce Niepubliczne Przedszkole Bratek paid on-line
8 Sawicki Mateusz Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole nr 4 w Elblągu paid on-line
9 Sawicka Antonina Elbląg Biegi Dziecięce SP 15 Elbląg paid on-line
10 Siczek Janek Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
11 Rogowski Filip Elbląg Biegi Dziecięce Jedyneczka Elbląg limit reached
12 Kwiatkowska Zuzanna DZierzgoń Biegi Dziecięce paid on-line
13 Dziweńka Daniel Malbork Biegi Dziecięce paid on-line
14 Szramke Grzegorz Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
15 Kulik Mateusz Malbork Biegi Dziecięce paid on-line
16 Jaworski Juliusz Elbląg Biegi Dziecięce SP 4 Elbląg paid on-line
17 Jaworska Julia Elbląg Biegi Dziecięce Sp 15 Elbląg paid on-line
18 Kamiński Henio Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
19 Kamiński Błażej Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
20 Szambora Eryk Gronowo Górne Biegi Dziecięce Gimnazjum Gronowo Górne paid on-line
21 HOFFMANN Julia ELBLĄG Biegi Dziecięce SP 12 Elbląg limit reached
22 Nita Kacper Elbląg Biegi Dziecięce Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu paid on-line
23 Pfeiffer Marcelina Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole nr 31 limit reached
24 Pfeiffer Paulina Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole nr 31 limit reached
25 Kaca Anna Susz Biegi Dziecięce Sekcja LA przy CSiR Susz paid on-line
26 Kaca Emilia Susz Biegi Dziecięce Sekcja LA przy CSiR Susz paid on-line
27 Boettcher Tomasz Boettcher Nicponia Biegi Dziecięce paid on-line
28 Boettcher Kacper Boettcher Nicponia Biegi Dziecięce paid on-line
29 Gawrylak Alicja Gdańsk Biegi Dziecięce paid on-line
30 Gibas Kacper Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole Akademia Krasnoludka Elbląg paid on-line
31 Bachewicz Oskar Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
32 Czajka Filip Elbląg Biegi Dziecięce Niepubliczne Przedszkole Bratek paid on-line
33 Barica Kinga Iława Biegi Dziecięce Sekcja LA przy CSiR Susz paid on-line
34 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Biegi Dziecięce paid on-line
35 Wojciechowski Michał Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
36 Górka Adam Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
37 Czechowska Zuzia Subkowy Biegi Dziecięce SP Subkowy paid on-line
38 Zyzek Anna Elbląg Biegi Dziecięce SP 11 Elbląg paid on-line
39 MIKUŁOWSKA MAJA ELBLĄG Biegi Dziecięce paid on-line
40 Cichoń Aleksander Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
41 Tomaszewska Katarzyna Gdynia Biegi Dziecięce paid on-line
42 Tomaszewska Amelia Gdynia Biegi Dziecięce Sp 40 Gdynia paid on-line
43 ZALEWSKI ALEKSANDER OLSZTYNEK Biegi Dziecięce paid on-line
44 Stoń Zuzanna Elbląg Biegi Dziecięce SP 11 Elbląg paid on-line
45 Szczybelska Wiktoria Elbląg Biegi Dziecięce SP 18 Elbląg paid on-line
46 Chojecka Anita Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
47 błażejczyk jakub elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole Wiki paid on-line
48 Pawłowska Julia Braniewo Biegi Dziecięce ETT Elbląg Triathlon Team paid on-line
49 Szopiński Szymon Kazimierzowo Biegi Dziecięce AKAS paid on-line
50 Leśniewska Małgorzata Kazimierzowo Biegi Dziecięce MKS Truso Elbląg paid on-line
51 Rubacha Lena Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
52 Pecyna Kazimierz Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
53 Ginter Amelia Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
54 Karoliński Karol Braniewo Biegi Dziecięce Szkola Podstawowa nr 3 w Braniewie paid on-line
55 Olech Jan Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
56 Mazurkiewicz Julia Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole nr 23 paid on-line
57 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole Nr 17 paid on-line
58 Janowski Aleksander Elblag Biegi Dziecięce paid on-line
59 Kowalski Hubert Elbląg Biegi Dziecięce Szkoła Podstawowa 11 paid on-line
60 Kowalski Bruno Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole Bratek paid on-line
61 Krol Jan Gronowo Gorne Biegi Dziecięce mBank paid on-line
62 Łuniewicz Tymon Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
63 Łuniewicz Szymon Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
64 Radzikowska Karolina Elbląg Biegi Dziecięce SP 18 Elbląg paid on-line
65 RADZIKOWSKA PATRYCJA Elbląg Biegi Dziecięce MKS TRUSO ELBLĄG paid on-line
66 Grablewski Fabian Elblag Biegi Dziecięce Sp 15 Elbląg paid on-line
67 Giedziun Aleksander Elbląg Biegi Dziecięce przedszkole nr 33 paid on-line
68 Okuniewicz Jakub Elbląg Biegi Dziecięce Szkoła Podstawowa nr 12 paid on-line
69 Van Ieperen Laura Elbląg Biegi Dziecięce SP 11 Elbląg paid on-line
70 Van Ieperen Denis Elbląg Biegi Dziecięce SP 11 Elbląg paid on-line
71 Van Ieperen Alex Elbląg Biegi Dziecięce Gimnazjum nr 4 paid on-line
72 ZĘBALA Marcel Elbląg Biegi Dziecięce Sp nr 6 Elbląg paid on-line
73 Milewska Alicja Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
74 Dzik Kacper Rychliki Biegi Dziecięce Sp Rychliki paid on-line
75 Bondyra Natalia Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
76 Bondyra Izabela Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
77 Bacławski Ksawier Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole Mały Europejczyk paid on-line
78 Lipiński Oliwier Elbląg Biegi Dziecięce SP6 paid on-line
79 Rosiak Tymoteusz Kwidzyn Biegi Dziecięce paid on-line
80 Kuźnicki Wiktor Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole nr 3 paid on-line
81 MAZUR JULIA ELBLĄG Biegi Dziecięce ŻŁOBEK MIEJSKI NR 5 paid on-line
82 MAZUR SZYMON ELBLĄG Biegi Dziecięce SP 9 ELBLĄG paid on-line
83 Trochimczuk Michalina Elbląg Biegi Dziecięce Sp. 1 Elbląg paid on-line
84 Trochimczuk Milena Elbląg Biegi Dziecięce Sp. 1 Elbląg paid on-line
85 Zydlewski Piotr Elbląg Biegi Dziecięce paid on-line
86 GRAJEWSKI JAKUB ELBLĄG Biegi Dziecięce Niepubliczne Przedszkole Bratek paid on-line
87 GRAJEWSKI JAN ELBLĄG Biegi Dziecięce Niepubliczne Przedszkole Bratek paid on-line
88 Jarczewska Martyna Elbląg Biegi Dziecięce Sp 1 Elbląg paid on-line
89 Ponieważ Amelia Elbląg Biegi Dziecięce Ponieważ Team paid on-line
90 Ponieważ Zuzanna Elbląg Biegi Dziecięce Ponieważ Team paid on-line
91 Błażewicz Hubert Elbląg Biegi Dziecięce UKS Wikingowie paid on-line
92 Bołtryk Gracjan Elbląg Biegi Dziecięce wikingowie.elblag.pl paid on-line
93 Bołtryk Juliusz Elbląg Biegi Dziecięce wikingowie.elblag.pl paid on-line
94 Bołtryk Tymoteusz Elbląg Biegi Dziecięce wikingowie.elblag.pl paid on-line
95 Zdrojewski Oliwier Elbląg Biegi Dziecięce Przedszkole 18 Elbląg paid on-line
96 Zdrojewska Wiktoria Elbląg Biegi Dziecięce Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu paid on-line
97 Malinowski Piotr Elbląg Biegi Dziecięce Concordia Elbląg paid on-line
98 Perucki FILIP Elblag Biegi Dziecięce paid on-line
99 Godlewski Mateusz Tolkmicko Biegi Dziecięce Sptolkmicko paid on-line
100 Godlewski Aleksander Tolkmicko Biegi Dziecięce Przedszkole w tolkmicku paid on-line


Views: 5956

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ