Korona Północy Polski #2
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lipiński Mateusz Słupsk Bieg przełajowy - 10 km AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM paid dotpay
2 Stoltmann Helena Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid dotpay
3 Słomińska Marta Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid dotpay
4 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid dotpay
5 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
6 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid dotpay
7 Gierszewski Arkadiusz Angowice Nordic walking - 5 km paid dotpay
8 Kubiak Paweł Kubiak Dębnica Kaszubska Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
9 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic walking - 10 km paid dotpay
10 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk paid dotpay
11 Rębowski Mateusz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk paid dotpay
12 Mielewczyk Justyna Reda Nordic walking - 5 km zmotywowani paid dotpay
13 Bury Liliana Reda Nordic walking - 5 km paid dotpay
14 Grulkowski Damian Słupsk Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
15 KEIL MAJA REBLINO 5B Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
16 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km paid dotpay
17 SALAMON OLIWIER DOBRZĘCINO 8A/3 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
18 OMAZDA NIKOLA WRZĄCA 49 A Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
19 RUTKOWSKA KAMILA DOBRZĘCINO 8/1 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
20 TRUBACZ MAKSYMILIAN BZOWO 34 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
21 JANUSZ KLAUDIUSZ WRZĄCA 3 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
22 KSEL KACPER RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 1/1 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
23 TYWONIUK JOANNA WRZĄCA 11 A Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
24 ŚLUSARCZYK ANNA SIEMIANICE Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA paid
25 Macuło Ola Słupsk Nordic walking - 10 km paid dotpay
26 Suliga Aleksandra Słupsk Nordic walking - 10 km paid dotpay
27 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid dotpay
28 Chmielowiec Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid dotpay
29 Blok Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid dotpay
30 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid dotpay
31 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid dotpay
32 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia paid dotpay
33 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking - 5 km paid dotpay
34 Kubiński Rafał SŁUPSK Bieg przełajowy - 10 km NIGHT RUNNERS SŁUPSK paid dotpay
35 Szarmach Kamilla Gdańsk Nordic walking - 5 km paid dotpay
36 Luks Izabela Gdańsk Nordic walking - 5 km paid dotpay
37 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia paid dotpay
38 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team paid dotpay
39 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE paid dotpay
40 Pacan Kornelia Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy paid
41 Pacan Justyna Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy paid
42 Rosłan Monika Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy paid
43 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km paid dotpay
44 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km paid dotpay
45 Ziętara Dawid Redzikowo Bieg przełajowy - 10 km Baltic Seals paid dotpay
46 Skowrońska Genowefa Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła paid dotpay
47 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła paid dotpay
48 Richert Sonia Gościcino Bieg przełajowy - 10 km POLIPACK paid
49 Kaliński Piotr Słupsk Nordic walking - 10 km Dwa Kije Słupsk paid dotpay
50 Wolska Marta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
51 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
52 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
53 Cyra Zbigniew Skoszewo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NW ZIELONY DWÓR paid dotpay
54 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR paid dotpay
55 Szycko Oliwia Słupsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. paid dotpay
56 Szycko Radek Słupsk Nordic walking - 5 km paid dotpay
57 Ciżmowska Barbara Kępice Nordic walking - 10 km paid dotpay
58 Fruba Karina Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOPA Słupsk paid dotpay
59 Karwasz Krzysztof Kwakowo Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
60 WAWRZYNIAK IGOR Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Face Nordic Walking Team paid dotpay
61 WAWRZYNIAK ANNA Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team paid dotpay
62 Jastrzębski Dariusz Sopot Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
63 Gajowski Wojtek Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK paid
64 Gajowska Antosia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK paid
65 Gajowski Paweł Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK paid
66 Gajowska Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK paid
67 Piłat Marcin Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. paid dotpay
68 Piłat Anna Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km paid dotpay
69 Ziemann Wiktor Bolszewo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE paid dotpay
70 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK paid
71 Drewa Maria Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE
72 Drewa Zygmunt Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE paid dotpay
73 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km paid dotpay
74 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km paid dotpay
75 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka paid dotpay
76 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka paid dotpay
77 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS paid
78 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km paid dotpay
79 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team paid dotpay
80 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Klub sportowy DED paid dotpay
81 Szudarski Marek Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk paid dotpay
82 Szudarski Edward Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk paid dotpay
83 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk paid dotpay
84 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE paid dotpay
85 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE paid
86 Marzec Andrzej Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk paid dotpay
87 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km paid dotpay
88 Okraszewski Tomasz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. paid dotpay
89 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team paid dotpay
90 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team paid dotpay
91 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team paid dotpay
92 Elena Laane Kaliningrad Nordic walking - 5 km Klub sportowy DED paid dotpay
93 Stefańska Agnieszka Darżyno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. paid dotpay
94 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf paid dotpay
95 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE paid dotpay
96 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus paid dotpay
97 Szczepańska Dorota Kościerzyna Nordic walking - 5 km paid dotpay
98 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km paid dotpay
99 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia paid dotpay
100 ŁUKASZEWICZ Małgorzata GDAŃSK Nordic walking - 5 km paid dotpay


Views: 6547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ