# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
2 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Belta Team Gdańsk | paid on-line |
3 | Lademann Hugo | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
4 | Lademann Damian | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
5 | Lademann Anita | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
6 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Belta Team Gdańsk | paid on-line |
7 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
8 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | Nordic walking - 5 km | Zmotywowani | paid on-line |
9 | Bury Liliana | Reda | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
10 | Czyż Izabela | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
11 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | paid on-line |
12 | Pieńczewska Sylwia | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
13 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZSŁ Gdańsk | paid on-line |
14 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
15 | Ostrowski Mirosław | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Team Zdrowotel Łeba | paid |
16 | Szczęsna Magdalena | Łeba | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Team Łeba | paid |
17 | Majewski Ryszard | Potęgowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid | |
18 | Wołoszka Artur | Jamielnik-Kolonia 16 | Polska | Nordic walking - 10 km | NordicWalkingPoland/LukiTeam Siedlce | paid on-line |
19 | Czaja Andrzej | Łęczyce | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid | |
20 | Szczęsny Piotr | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Team Łeba | paid |
21 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | paid on-line |
22 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | paid on-line |
23 | Witczuk Łukasz | Siedlce | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
24 | Toll Adriana | Ruda Śląska | Polska | Nordic walking - 5 km | AZS SILESIA | paid on-line |
25 | Lipski Jan Domoinik | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | Nowa Rużanka | |
26 | Chełstowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | paid on-line |
27 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
28 | Wenek Agata | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | paid on-line | |
29 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | paid on-line | |
30 | Lipiński Mateusz | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM | paid on-line |
31 | Galik Jerzy | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | paid on-line |
32 | Okupska Ewa | Baranowo | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | paid on-line |
33 | Walkowiak Bożena | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
34 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Runtastyczni Team Bytów | |
35 | Motyl Anna | Bełchatów | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/NW Bełchatów | paid on-line |
36 | Labudda Wociech | Puck | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LKS Puck | paid on-line |
37 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LIVESTRONG | paid on-line |
38 | Pluta Bożena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
39 | FOT KRZYSZTOF | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 10 km | MARSZ PO ZDROWIE | paid on-line |
40 | Szymborski Krzysztof | Góra | Polska | Nordic walking - 5 km | NW Człapski Team | paid on-line |
41 | Kietrys Grażyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
42 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | NORDIC WALKING PASŁĘK | paid on-line |
43 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
44 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
45 | Lebiedź Jacek | Mosty | Polska | Nordic walking - 5 km | Wiedźmin z Mostów | paid on-line |
46 | Panek Elwira | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
47 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
48 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | paid on-line |
49 | Flisikowska Anna | Kościerzyna | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
50 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line |
51 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line |
52 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line |
53 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
54 | Brzuchalski Kazimierz | Rumia | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
55 | Janiszewski Marek | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | paid on-line |
56 | Brzuchalska Danuta | Rumia | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
57 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | paid on-line |
58 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | paid on-line |
59 | Orywał Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | paid on-line |
60 | Strzelecka Antonina | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Sailing Team Ferajna Piła | paid on-line |
61 | Orywał Piotr | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL / MarszPoZdrowie Poznań | paid on-line |
62 | Strzelecka Małgorzata | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | Sailing Team Ferajna Piła | paid on-line |
63 | Szczepanik Melchior | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
64 | Wenek Maja | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | paid on-line |
65 | Gmerek Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | paid on-line |
66 | Rauland Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | paid on-line |
67 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | paid on-line |
68 | DREWA Maria | Gościcino | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | paid on-line |
69 | Zemła Maja | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
70 | Kopańczuk Piotr | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Ośka Warszawa | paid on-line |
71 | DREWA Zygmunt | Gościcino | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | paid on-line |
72 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking - 10 km | TEAM GWE | paid on-line |
73 | Wasilewski Zbigniew | Poznań | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
74 | Wasilewska Elżbieta | Poznań | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
75 | Szymański Jacek | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
76 | Westrych Julia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
77 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | paid on-line |
78 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | paid on-line |
79 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line |
80 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | elite team | paid on-line |
81 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | paid on-line |
82 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/NW Bełchatów | paid on-line |
83 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | NWPL/Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
84 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | paid on-line |
85 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
86 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
87 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | paid on-line |
88 | Wild Ewa | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
89 | Wild Arek | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
90 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | SZYBCIORY W DECHĘ | paid on-line |
91 | Kontusz-Iwańczuk Beata | Sedzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | paid on-line |
92 | Iwańczuk Arkadiusz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | paid on-line |
93 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
94 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Sanprobi Szczecin | paid on-line |
95 | Janik Dorota | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
96 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
97 | Słowińska Joanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
98 | Wojnarowska Ewa | Poznań | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Marszpozdrowie | paid on-line |
99 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Nordic walking - 10 km | NORDIC WALKING CZŁAPSKI PŁOŃSK | paid on-line |
100 | Pruszak Krzysztof | Obliwice | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line |
Views: 28664