Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3
# Surname and name City Distance Club kraj/country Sum to pay
1 Rudolf Natalia Nadolice Wielkie 21 km (start 01.07 - MŚ) NORDIKI Polska paid dotpay
2 Gorgol Renata Gorgol Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla Polska paid
3 Brzozowski Piotr Sławno 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Poland/ AKTYWNI POSTOMINO Polska paid dotpay
4 Wojtasiński Daniel Częstochowa 21 km (start 01.07 - MŚ) VIKING Nordic Team Częstochowa POLSKA paid
5 Pasikowska Mariola Żarki 21 km (start 01.07 - MŚ) Viking Nordic Team Częstochowa Polska paid
6 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice 21 km (start 01.07 - MŚ) UNIA MIAST Polska paid
7 Oleszczuk Teresa Barlinek 21 km (start 01.07 - MŚ) Barlinek to mnie rusza Polska
8 PIĄTKOWSKI JÓZEF POLKOWICE 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO POLKOWICE POLSKA
9 Pasińska - Skowron Sylwia Szczodrkowice 21 km (start 01.07 - MŚ) Pruszyński Sport Team Polska
10 Kolmetz Dariusz Gościcino 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) POLIPACK Polska paid dotpay
11 Kolmetz Katarzyna Gościcino 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) POLIPACK Polska paid dotpay
12 Banaszak Arleta Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Amatorka Polska paid dotpay
13 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO Polska paid dotpay
14 Sobańska Grażyna Drużbice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) polska paid dotpay
15 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla Polska paid
16 Dziubczyńska Ewa Dziubczyńska Wałcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) wałecka ściema Polska paid dotpay
17 Ślusarczyk Alexander POZNAŃ 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Nordic Walking Kiekrz POLSKA paid dotpay
18 Biłek Artur Lubliniec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UNIA MIAST Polska paid dotpay
19 Alaksa Milan Sala 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Team Sala Slovakia paid dotpay
20 Stępak Piotr Zbylitowska Góra 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Zbylitowska Góra NW Winning Team Polska paid dotpay
21 Marcinkowska Agnieszka Lubliniec 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) UNIA MIAST Polska paid dotpay
22 Rychlicka Agnieszka Luban 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kwisa Lubań Polska paid dotpay
23 Arba Vinicio Como 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Italia paid dotpay
24 Collu Anna Rita Como 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Italia paid dotpay
25 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) PTG Sokół Rymanów Polska paid dotpay
26 Tuzimek Adam Kurów 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Polska paid dotpay
27 Wiśniewski Jacek Sandomierz 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Poland / UKS Siedleszczany Polska
28 Rembarz Łukasz Krosinko 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) K S IDMAR RACING TEAM Polska paid
29 Mirkowski Jarosław Zielona Góra 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
30 надежда мосеева санкт-петербург 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) россия paid dotpay
31 Podolak Marius Hagen 21 km (start 01.07 - MŚ) niemcy paid dotpay
32 obrębska Elżbieta płońsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW CZŁAPSKI PŁONSK POLSKA paid dotpay
33 Orn Veiko Haabneeme 21 km (start 01.07 - MŚ) Estonia paid dotpay
34 Kolanek Piotr Kalisz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kalisz Polska paid
35 Idkowiak Magdalena Krosinko/Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING Team Polska paid
36 Topolnicki Konrad Nysa 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) CKZiU Nysa MECHANIK Polska paid dotpay
37 Jarczewska Marlena Nowy Tomyśl 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
38 Słaby Joanna Bierna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Adams Team Polska paid dotpay
39 Glaza Leszek Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
40 SOKOŁOWSKA DOROTA GOŚCICINO 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska paid dotpay
41 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska paid dotpay
42 Adamski Robert Luboń 21 km (start 01.07 - MŚ) Druzyna Szpiku Polska
43 Szymczyk Magdalena Siedlce 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce / NW Wschód POLSKA paid dotpay
44 Trębecka Joanna Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
45 Kondratenko Tatiana Dmitrov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Optimists Russia, Moscow region paid dotpay
46 Hajnus Wojciech Warszawa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
47 Tolstova Olga Moscow 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Russian ONWF Russia/Chuvashia paid dotpay
48 Wieczorkiewicz Anna Krosno 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
49 Malchevska Tetiana Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine paid dotpay
50 martine tremel FRANCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ECAC CHAUMONT Ecrouves paid dotpay
51 Łyczak Jolanta Łyczak Sosnowiec 21 km (start 01.07 - MŚ) Polska
52 Ponka Barbara Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska paid dotpay
53 Ponka Radosław Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska paid dotpay
54 Cyra Zbigniew Skoszewo 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW ZIELONY DWÓR Polska paid dotpay
55 Cyra Grażyna Skoszewo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW ZIELONY DWÓR Polska paid dotpay
56 Kurzawska Jolanta Lubin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS Metraco Polkowice Polska
57 KHOJANAZAROVA DANA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan paid dotpay
58 Morawski Bartosz Rogalinek 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska paid
59 Mielecka Agnieszka GĄSAWA 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM POLSKA paid
60 Mazurczak Jakub Chodów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce polska paid dotpay
61 Mazurczak Grażyna Chodów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce polska paid dotpay
62 Stańczak Ryszard GDAŃSK 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
63 Stańczak Grażyna GDAŃSK 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
64 Kozieł Szymon Golęczewo 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska paid dotpay
65 Siwak Piotr Rudna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO POLKOWICE Polska paid dotpay
66 Pruntseva Yanina Kiev 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine paid dotpay
67 Rajewski Sebastian Piła 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska paid
68 Uchman Natalia Poznań 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska paid dotpay
69 Kubiak Przemek Mosina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska paid
70 Molenda Magdalena Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska paid
71 Romańczuk Agnieszka Siedlce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce Polska paid dotpay
72 Topolnicki Konrad Nysa 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) CKZiU Nysa MECHANIK POLSKA
73 ILOWSKA-REMBARZ KAROLINA KROSINKO 21 km (start 01.07 - MŚ) LOFT TEAM EXTREME POLSKA paid dotpay
74 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Dąbrowa Górnicza Polska
75 ZALISKO OKSANA LWÓW 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO Polkowice UKRAINA
76 Brygała Agata Gdańsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Elite Team Polska paid dotpay
77 Dana Kazimiera Grudziądz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
78 Gołębiewski Andrzej Grudziądz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
79 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
80 Uss Jola Biała Podlaska 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KBBB/ TKKF KRZNA Polska paid dotpay
81 Baktygul Alimbekova Almaty 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan paid dotpay
82 Smarszcz Grażyna Lębork 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Team Nordicus Lębork Polska paid dotpay
83 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork Polska paid dotpay
84 Parzych Ewa Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska paid dotpay
85 Dybikowska Beata Pobiedziska 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
86 Retz-Lemańska Karina Luboń 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska paid dotpay
87 Wąsala Marzena Anna Tarnowo Podgórne 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska
88 Sternalska Sylwia Dopiewiec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska paid dotpay
89 Hryndio Jerzy KATOWICE 21 km (start 01.07 - MŚ) UNIA MIAST Polska paid dotpay
90 Ścibior Robert Klementowice 21 km (start 01.07 - MŚ) Polska paid dotpay
91 Bielokurova Tetiana Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukraina paid dotpay
92 Filin Bogdan Odessa 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) national onwf let's go Ukraina paid dotpay
93 Yerasova Nataly Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraina paid dotpay
94 Satubaldin Marat Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan paid dotpay
95 Vērsis Uldis Liepāja 21 km (start 01.07 - MŚ) Nūjo ar Vēju Latvija, Liepāja paid dotpay
96 hakim bengoua BOBIGNY 21 km (start 01.07 - MŚ) AC Bobigny Athletisme France
97 Chernenko Yevdokiya Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine paid dotpay
98 Shurhina Yuliia Odessa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine paid dotpay
99 MIŚ LILIANNA BYTOM 21 km (start 01.07 - MŚ) CSC ADVENTURE ACADEMY Polska paid dotpay
100 AKHMEDOVA RAIKHANA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan paid dotpay


Views: 44680

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ