Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3
# Surname and name City Distance Club Birth year kraj/country Sum to pay
1 Tatarynowicz Eugeniusz Nowe Miasteczko 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NIEZRZESZONY 1940 Polska paid dotpay
2 Witucka Karolina Poznań 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) 2008 Polska paid dotpay
3 Pałka Grzegorz Tulce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Serikon Team 1952 Polska paid dotpay
4 Grobelna jadwiga Lubin 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ks metraco polkowice 1955 POLSKA 63.00 PLN
5 Ardasheva Iryna Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1967 Ukraine 105.00 PLN
6 Ardasheva Iryna Odessa 21 km (start 01.07 - MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1967 Ukraine paid dotpay
7 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MOSiR Sosnowiec 1972 Polska 105.00 PLN
8 Seifert Sylwia Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Serikon Team 1972 Polska paid dotpay
9 Szczygielski Paweł Siedlce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/Luki Team Siedlce 1991 Polska 105.00 PLN
10 FRANTSKEVYCH Iryna Dnipro, Ukraine 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukrainian Nordic Walking Federation 1960 Ukraine paid dotpay
11 Ivaniuk Tetiana Fastov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1973 Ukranian paid dotpay
12 Jankowska Beata Pasłęk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Pasłęk 1976 Polska paid dotpay
13 Grygorowicz BOGDAN lubin 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ks. Metraco Polkowice 1949 POLSKA paid dotpay
14 Konovalova Nina Ukraine Zaporozhye 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1956 ukraina 105.00 PLN
15 Efimenko Igor Ukraine, Dnipro 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1968 Ukraine paid dotpay
16 Matseiko Yevhenii Truskavets 21 km (start 01.07 - MŚ) TNW-Karpatiya 1989 Ukraine 105.00 PLN
17 Witczuk Lukasz Siedlce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/Luki Team Siedlce 1982 Polska 105.00 PLN
18 Andryszak Karolina Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla 1977 Polska paid dotpay
19 Wołoszka Artur Jamielnik-Kolonia 16 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NordicWalkingPoland/LukiTeam Siedlce 1993 Polska 105.00 PLN
20 Owczarek Aleksandra Poznań 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Marsz po zdrowie 2004 Polska 21.00 PLN
21 GRYGOROWICZ Teresa LUBIN 59-300 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1952 POLSKA paid dotpay
22 Charczuk Zenon Opole 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team 1957 Polska 105.00 PLN
23 GAŁĄZKA Grażyna GAŁĄZKA Gniezno 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1974 Polska 105.00 PLN
24 Biegański Jakub Suchy Las 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1974 Polska paid dotpay
25 MARCHEWKA Andrzej PRECZÓW 21 km (start 01.07 - MŚ) 13. ŚBOT Katowice 1958 POLSKA 105.00 PLN
26 Włodarczyk Małgorzata Preczów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1970 POLSKA 105.00 PLN
27 Praduń Michał Koszalin 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1986 Polska paid dotpay
28 Siwak Piotr Rudna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ks. Metraco Polkowice 1961 Polska 105.00 PLN
29 Lener Sławomir Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1955 Polska 105.00 PLN
30 Wojtowicz Tomasz Widacz 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1990 Polska 105.00 PLN
31 Marczak Krzysztof Bełchatów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/Nordic Walking Bełchatów 1958 Polska 105.00 PLN
32 Zagaja Janusz Pokój 21 km (start 01.07 - MŚ) Wesoły Borsuk Team 1955 polska 105.00 PLN
33 PIĄTEK DAREK GNIEWINO 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NORDIC WALKING PASŁĘK 1975 POLSKA paid dotpay
34 Niechwiejczyk Kinga Świętochłowice 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) UNIA MIAST 2004 Polska 21.00 PLN
35 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / Unia Miast 1976 Polska 105.00 PLN
36 Kramer Leszek Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1931 Polska paid dotpay
37 Górski Henryk Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1947 Polska paid dotpay
38 Wójcik Henryk Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1941 Polska paid dotpay
39 Remiszewski Adam Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1946 Polska paid dotpay
40 Adamczewska Marzena Trzcianka 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Szkoła Podstawowa nr1 w Trzciance 1963 Polska paid dotpay
41 Wójcik Irena Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1946 Polska paid dotpay
42 Mizgier Anna Strzelce Kraj. 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie 1985 Polska paid dotpay
43 Saniuk Edward Gdańsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) FACE NORDIC WALKING TEAM 1949 Polska paid dotpay
44 Hołda Jolanta Oleśnica 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kubisia Team Oleśnica KTO 1954 Polska paid dotpay
45 Fabiś Jerzy Kiekrz 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1963 Polska paid dotpay
46 Polakowska Ewa Dąbrówka 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1971 Polska paid dotpay
47 Kasprzyk Lilianna Poznań 21 km (start 01.07 - MŚ) UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 1960 Polska paid dotpay
48 Kusza Jolanta Suchy Las 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 1963 Polska paid dotpay
49 Yankovskaya Daria Kaliningrad 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Klub sportowy DED 2010 Rosja paid dotpay
50 Yankovskiy Maksim Kaliningrad 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Klub sportowy DED 2009 Rosja paid dotpay
51 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy DED 1982 Rosja paid dotpay
52 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy DED 1977 Rosja paid dotpay
53 Skawińska Ewa Wilkszyn 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Rightway 1977 Polska paid dotpay
54 Skrzypiec Anna Napachanie 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1984 POLSKA paid dotpay
55 Benza Ewa Warszawa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) AWF Biała Podlaska 1992 Polska 105.00 PLN
56 Niklaus Danuta Kiekrz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1959 Polska paid dotpay
57 Kuczyński Włodzimierz Oborniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1959 Polska paid dotpay
58 Kuczyńska Anna Oborniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1961 Polska paid dotpay
59 Kacprzak Sławek Justynów 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / LZS JUSTYNÓW 1975 POLSKA paid dotpay
60 Rajewska Beata Piła 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1976 polska paid dotpay
61 Jemrych Dorota Złotniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKS Gimnazjon Suchy Las 1957 Polska paid dotpay
62 Bojanowski Marcin Oborniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1980 Polska 105.00 PLN
63 DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NIEZRZESZONY 1948 Polska paid dotpay
64 Mulkowska Mariola Złotniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1956 Polska paid dotpay
65 Toporek Rafał Przodkowo 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Team Deaf 1977 Polska 63.00 PLN
66 Toporek Aleksandra Przodkowo 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1970 Polska 63.00 PLN
67 Czerczak Justyna Mosina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1985 Polska paid dotpay
68 Czerczak Emil Mosina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1983 Polska paid dotpay
69 Rybarczyk Iwona Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1975 Polska 105.00 PLN
70 Kostecki Wiesław Nowy Dwór Mazowiecki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1955 Polska paid dotpay
71 Grandjean Jean Marseille 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Asptt Marseille 1949 France paid dotpay
72 Krajewska Hanna Piła 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Marsz Po Zdrowie/Piła 2002 Polska 21.00 PLN
73 Sykisz Maksym Boszkowo-Letnisko 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) LESZNO 1980 Polska 105.00 PLN
74 Wujek Tomasz Poznań 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / Marsz Po Zdrowie 1980 Polska paid dotpay
75 Długołęcka Sylwia Poznań 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1972 Polska paid dotpay
76 Mysior Wojciech Skórzewo 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1976 Polska paid dotpay
77 Drozd Maria Kruszyna 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Kruszyna 1967 Polska paid dotpay
78 Świtała Karolina Świtała Sieradz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW Pl Luki Team 1985 Polska paid dotpay
79 Gwiazdowicz Ryszard Koszęcin 21 km (start 01.07 - MŚ) 1975 Polska 105.00 PLN
80 Gwiazdowicz Izabela Koszęcin 21 km (start 01.07 - MŚ) Camimo Med 1972 Polska 105.00 PLN
81 Dolata Dorota Kiekrz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1962 Polska paid dotpay
82 Orywał Mateusz Poznań 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 2003 Polska paid dotpay
83 Orywał Piotr Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 1968 Polska paid dotpay
84 Kordowski Piotr Kraków 21 km (start 01.07 - MŚ) NWPL 1971 Polska paid dotpay
85 Piksa Kazimierz Brzeg 21 km (start 01.07 - MŚ) N.W Kruszyna 1949 Polska paid dotpay
86 donigiewicz JANUSZ brzeg 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Kruszyna 1954 pol 105.00 PLN
87 Chmiel Małgorzata Chomęcice 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKS Gimnazjon Suchy Las 1954 Polska paid dotpay
88 Chmiel Andrzej Chmiel Chomęcice 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKS Gimnazjon Suchy Las 1948 Polska paid dotpay
89 BANASZKIEWICZ KATARZYNA KACZORY 21 km (start 01.07 - MŚ) 1968 Polska 105.00 PLN
90 Šoltés Jozef Rokycany 21 km (start 01.07 - MŚ) NW-Presov 1966 Presov paid dotpay
91 Nowak Grzegorz Piechcin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1975 1975 Polska paid dotpay
92 ierla Regina Łagów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1961 Polska paid dotpay
93 David Deguelle Guilleste 21 km (start 01.07 - MŚ) 1969 France paid dotpay
94 Szymański Stefan Kieźliny 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) XV Koło PZERiI Dywity 1947 Polska 105.00 PLN
95 Babuska Mariola Wroclaw 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1964 Polska 105.00 PLN
96 Małka Marian Małka Gliwice 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1959 Polska 105.00 PLN
97 Kedziora Romana Baranowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1959 Polska paid dotpay
98 Kedziora Radzislaw Baranowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1957 Polska paid dotpay
99 Deląg Jakub Piotrków Trybunalski 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE 1998 Polska 105.00 PLN
100 Jagodziński Tadeusz Kalisz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1945 Polska paid dotpay


Views: 11068

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ