# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gurajdowska Maria | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | Drużyna JEZUSA | |
2 | Gurajdowski Mateusz | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | Drużyna JEZUSA | |
3 | Kensowska-Manthei Wiktoria | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie | paid on-line |
4 | Pańczyk Tomasz | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
5 | TROJANOWSKi Krzysztof | WĘGORZYNO | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
6 | TROJANOWSKA MAGDALENA TROJANOWSKA | WĘGORZYNO | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
7 | Oleszkiewicz Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
8 | Marchwicki Przemysław Marchwicki | Sady | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz | paid on-line |
9 | Jaskuła Maciej | Kórnik | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
10 | Abramczuk Katarzyna | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
11 | Stasiak Daria | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
12 | Olczak Monika | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
13 | Popławska Anna | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
14 | Urbańska Ewa | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
15 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
16 | Gutowski Sebastian | Świdwin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | K. B. SPRINT Świdwin | paid on-line |
17 | Owczarek Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
18 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | paid on-line |
19 | Hamzik Weronika | Wrocław | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | ||
20 | Kretkowski Waldemar | Września | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
21 | Hamzik Amelka | Wrocław | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | ||
22 | Antczak-Kretkowska Maria | Września | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
23 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Barlinek to mnie rusza | paid |
24 | Łazęcka Magdalena | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | paid |
25 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
26 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
27 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
28 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
29 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
30 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
31 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
32 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
33 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | paid |
34 | Szyderski Michał | Opole | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
35 | Kubacka Lidia | Mieszewo | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | mieszkańcy gminy Węgorzyno | |
36 | Kobielska Natalia | Mieszewo | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | mieszkańcy gminy Węgorzyno | |
37 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Sanprobi Szczecin | paid on-line |
38 | Rybicki Janusz | POLICE | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
39 | Olszyńska Marzena | Koszalin | Polska | Nordic walking - 5 km | Jak nie my to kto? | paid on-line |
40 | Maciol Justyna | Winniki | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
41 | Orecki Mikołaj | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | mieszkańcy gminy Węgorzyno | |
42 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
43 | Krajewska Hanna | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
44 | Skowrońska Łopińska Genowefa | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Sailing Team Ferajna Piła | paid on-line |
45 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Sailing Team Ferajna Piła | paid on-line |
46 | Pisarski Jan | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | mieszkańcy gminy Węgorzyno | |
47 | Warsz Pola | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | mieszkańcy gminy Węgorzyno | |
48 | Warsz Szymon | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | mieszkańcy gminy Węgorzyno | |
49 | Skowrońska Dominika | Plewiska | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie/NWPL | paid on-line |
50 | MYDLO RADOSLAW | Ginawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
51 | Morawski Bartosz | Rogalinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Ks idmar racing team | paid on-line |
52 | Baran Aneta | Borne Sulinowo | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
53 | Litwińczuk Robert | Borne Sulinowo | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
54 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
55 | Chłodnicki Marek | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
56 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
57 | Wawrzyniak Krystyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
58 | Wójcik Ewa | Sydney | Australia | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | paid on-line |
59 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Polska | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | paid on-line |
60 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
61 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
62 | Posłuszna Małgorzata | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
63 | Posłuszny Przemysław | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
64 | Tomczyk Edward | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie Poznań | paid on-line |
65 | Strzebońska Joanna | Pogorzelica | Polska | Nordic walking - 10 km | RSC Bałtyk Rewal | paid on-line |
66 | Przekopowicz Bartosz | Stargard | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | 102. Batalion Ochrony | paid on-line |
67 | Hamzik Ireneusz | Wrocław | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
68 | Nadkierniczna Kamila | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
69 | Niezgódka Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
70 | Nakoneczna Dominika | Stargard | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
71 | MAŁKOWSKA Edyta | Ińsko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
72 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
73 | Kondraciuk Daniel | Wegorzyno | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | paid on-line | |
74 | Kubiaczyk Ireneusz | Mosty | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna Szpiku | paid on-line |
75 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | Nordic walking - 5 km | Bks Maniiak Wolin | paid on-line |
76 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | paid on-line |
77 | Woźniak Agnieszka | Ińsko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
78 | Popławski Tomasz | Piła | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Piwo to moje paliwo | paid on-line |
79 | Zaleska Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | NordicAnia Team | paid on-line |
80 | Wojnarowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marszpozdrowie | paid on-line |
81 | Wojnarowski Błażej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marszpozdrowie | paid on-line |
82 | Adamiak Ewa | Widuchowa | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Widuchowa | paid on-line |
83 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
84 | Potrzebowska Iwona | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
85 | Prabucka Agata | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | paid on-line |
86 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
87 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
88 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
89 | Marzoch Aneta Marzoch | Dobrzany | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
90 | Wąs Irena | Dobrzany | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
91 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic walking - 10 km | ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO | paid on-line |
92 | Bednarski Rafał | Ustka | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
93 | Cybula Oliwia | Ustka | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
94 | Warchalowski Arkadiusz | Buk | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | ||
95 | Szatanek Ewa | Buk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
96 | Zalewski Mariusz | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | paid on-line | |
97 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | paid on-line |
98 | Linhard Bożena | Sierakowo | Polska | Nordic walking - 5 km | paid on-line | |
99 | Owczarek Henryka | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
100 | Angielczyk Małgorzata | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | paid on-line |
Views: 22821