Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Korona Zachodu Polski #5 i Północy Polski #6
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Watkowski Edmund Resko Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Włóczykije Resko 20.00 PLN
2 Mądry Grzegorz Trzemeszno Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno paid dotpay
3 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km klub sportowy DED 40.00 PLN
4 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) klub sportowy DED 40.00 PLN
5 ŁASZCZEWSKA ANNA Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) STOWARZYSZENIE FILAR 40.00 PLN
6 MINKIEWICZ MICHALINA Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. 20.00 PLN
7 CHILLA MACIEJ Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
8 WINNICKI PIOTR Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
9 KOBYLARZ MARIUSZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
10 WOLAŃSKI BARTŁOMIEJ Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne 20.00 PLN
11 ZARĘBA ALEKSANDRA Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
12 KOT MATEUSZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
13 LASKOWSKI DARIUSZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
14 WOLAŃSKI MARCIN Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
15 BUJNOWSKI EDWARD Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
16 WAGNER ŁUKASZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
17 WALTER MONIKA Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
18 STAŃCZYKOWSKI MARCIN OSIEK DRAWSKI Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
19 BOLEWICZ ANTONI Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
20 MINKIEWICZ ELŻBIETA Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) STOWARZYSZENIE FILAR 40.00 PLN
21 BOLEWICZ URSZULA Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km STOWARZYSZENIE FILAR 40.00 PLN
22 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) paid dotpay
23 Owczarz Krystyna Barlinek Bieg przełajowy - 10 km 40.00 PLN
24 Tymecka Anna Pełczyce Bieg przełajowy - 10 km 40.00 PLN
25 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf 20.00 PLN
26 Jońca-Kulpa Mariola Barlinek Bieg przełajowy - 10 km 40.00 PLN
27 Zaworski Adam Wilkowyja Bieg przełajowy - 10 km 10x10 PL SW paid dotpay
28 Wojtowicz Tomasz Widacz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) NORDIC WALKING POLAND 40.00 PLN
29 Lipińska karolina szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
30 lipiński karol szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
31 Noworyta Jacek Warszawa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) 40.00 PLN
32 Pałka Grzegorz Tulce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) paid dotpay
33 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Serikon Team paid dotpay
34 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Face Nordic Walking Team 40.00 PLN
35 Kromski Paweł Rokietnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Nordic Walking Kiekrz paid dotpay
36 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Nordic walking - 10 km SieChodzi 40.00 PLN
37 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Nordic walking - 10 km SieChodzi 40.00 PLN
38 Gabert Beata Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
39 CETERA JANUSZ DZIWNÓWEK Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin 20.00 PLN
40 ŻOŁNO MAGDA GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
41 Szymska Małgorzata Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
42 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin Nordic walking - 10 km 40.00 PLN
43 Lener Sławomir Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
44 PIĄTEK DAREK GNIEWINO Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NORDIC WALKING PASŁĘK paid dotpay
45 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Nordic walking - 10 km Good Luck Club paid dotpay
46 Grygiel Teresa Poznań Rekreacyjny nordic walking - 5 km 40.00 PLN
47 kozłowska Anna Stare Kurowo Nordic walking - 10 km 40.00 PLN
48 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NWPL/ Luki Team Sieldce 20.00 PLN
49 Toporek Aleksandra Przodkowo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NWPL/ Luki Team Sieldce 20.00 PLN
50 Przymusiński Piotr Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Poznań 40.00 PLN
51 Cholewka Jolanta Siedleczek Nordic walking - 10 km Marsz po Zdrowie Poznań 40.00 PLN
52 Malinowski Paweł Kraków Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) AZS-AWF KRAKÓW 40.00 PLN
53 Karasiewicz Iwona Warszawa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) NORDICLUB Szczecin 40.00 PLN
54 Bohdankiewicz Robert Gryfino Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) 40.00 PLN
55 Bohdankiewicz Dorota Gryfino Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) paid dotpay
56 Wujek Tomasz Poznań Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Marsz Po Zdrowie paid dotpay
57 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Elite Team Chodzezkijami paid dotpay
58 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Dwa Kije Słupsk 40.00 PLN
59 Madej Agnieszka Widuchowa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Nordic Walking Widuchowa 40.00 PLN
60 SZULC Jarosław BYDGOSZCZ Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie 40.00 PLN
61 Yankovskaya Dariya Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED 20.00 PLN
62 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED 20.00 PLN
63 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) klub sportowy DED 40.00 PLN
64 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) klub sportowy DED 40.00 PLN
65 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Tarnogórskie Łazęgi paid
66 Bielecka Monika Stargard Nordic walking - 10 km TupTup Team 40.00 PLN
67 Kaźmierczak Norbert Stargard Nordic walking - 10 km TupTup Team 40.00 PLN
68 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Chodzę z kijami pl. Elite Team paid dotpay
69 Golus Urszula Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
70 Golus Lech Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
71 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic walking - 10 km 40.00 PLN
72 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin Nordic walking - 10 km ALS Szczecin 40.00 PLN
73 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Run-Nordic Team - Nordicus paid dotpay
74 Bobowik - Kowalik Aleksandra szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME) Syrena Gocław paid dotpay
75 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus paid dotpay


Views: 3330

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ