Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wujda Mirosław Dębno Bieg przełajowy - 10 km Erni Rulez paid dotpay
2 Miksza Szymon Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. paid dotpay
3 Miksza Maja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. paid dotpay
4 Miksza Adam Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
5 Miksza Katarzyna Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
6 Dziedzina Roksana Nowogródek Pomorski Bieg przełajowy - 10 km KSF paid dotpay
7 Kuśmierek Sebastian Pełczyce Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
8 Szczygielski Paweł Siedlce Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NWPL/Luki Team Siedlce 20.00 PLN
9 Szczawik Barbara Widuchowa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Krok Za Krokiem. Nordic Walking Widuchowa paid dotpay
10 Dzierla Regina Łagów Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
11 Bieszke Paweł Wojcieszyce Rekreacyjny nordic walking - 5 km 40.00 PLN
12 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) GOSiR Osielsko paid dotpay
13 Górecki Adam Barlinek Bieg Przełajowy - 10 km - mieszkańcy Barlinka paid dotpay
14 Pilarczyk Katarzyna Pilarczyk Świątki Bieg przełajowy - 10 km Klub Sportowy Fitness 40.00 PLN
15 Orczyk Robert Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking paid dotpay
16 Zieliński Waldemar Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking paid dotpay
17 Gryczan Halina Gubin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Gubińska Grupa Nordic Walking paid dotpay
18 Romanowska Dagmara Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid dotpay
19 Wikierska Alicja Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid dotpay
20 Szycko Oliwia Słupsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. paid dotpay
21 Szycko Radek Słupsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
22 Wyglądacz Alicja Szczecin Bieg przełajowy - 10 km Hawajskie Rekiny -Triathlon Team Szczecin paid dotpay
23 MAKOCKA HALINA szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
24 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) AWFiS paid dotpay
25 Wyglądacz Arkadiusz Wyglądacz Szczecin Bieg przełajowy - 10 km UKS 13 SZCZECIN - WIELGOWO paid dotpay
26 Frąckowiak Mateusz Wieleń Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KS Metraco Polkowice 40.00 PLN
27 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KS Metraco Polkowice 40.00 PLN
28 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KS Metraco Polkowice 40.00 PLN
29 Zadluzny Robert Redlica Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
30 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne deaf team paid dotpay
31 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz paid dotpay
32 Wąs Irena Dobrzany Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
33 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team paid dotpay
34 Adamczyk Adam Warszawa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Pasja Nordic Walking paid dotpay
35 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
36 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie paid dotpay
37 Grabna Joanna Radomsko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
38 Kądziela Piotr Barlinek Bieg przełajowy - 10 km paid dotpay
39 Jarosiński Dawid Myślibórz Bieg przełajowy - 10 km Kp PSP Myślibórz paid dotpay
40 Gładzik Aleksander Gładzik Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kompas Team paid dotpay
41 Schröder Karol Katowice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Silesia Nordic Team 40.00 PLN
42 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Face Nordic Walking Team 40.00 PLN
43 Linhard Bożena Sierakowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
44 Michałowska Monika Luboń Nordic walking - 10 km 40.00 PLN
45 Woźniak Iwona Resko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) RunGRYF Gryfice paid dotpay
46 Rybarczyk Iwona Dopiewo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
47 Szulc Hanna Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
48 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO 40.00 PLN
49 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Bks Maniiak Wolin 40.00 PLN
50 Szczudlik Małgorzata Trzemeszno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Kijkowe Trzemeszno paid dotpay
51 Kostecki Wiesław Nowy Dwór Mazowiecki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KB LEGIONOWO paid dotpay
52 Chachuła Sylwia Dolice Rekreacyjny nordic walking - 5 km paid dotpay
53 Adamiak Ewa Widuchowa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Widuchowa paid dotpay
54 Rokosz Robert Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
55 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
56 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
57 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Face Nordic Walking Team 20.00 PLN
58 Małka Marian Gliwice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
59 Kornicki Robert Pruszków Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
60 Kornicka Aneta pruszkow Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
61 Pytel Anna Promnnice Nordic walking - 10 km 40.00 PLN
62 Mikołajczak Jan Legnica Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne Saller Nordic Walking Team Legnica 20.00 PLN
63 DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Fitness World 40.00 PLN
64 Watkowski Edmund Resko Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Włóczykije Resko 20.00 PLN
65 Mądry Grzegorz Trzemeszno Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno paid dotpay
66 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km klub sportowy DED 40.00 PLN
67 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) klub sportowy DED 40.00 PLN
68 ŁASZCZEWSKA ANNA Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) STOWARZYSZENIE FILAR 40.00 PLN
69 MINKIEWICZ MICHALINA Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. 20.00 PLN
70 CHILLA MACIEJ Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
71 WINNICKI PIOTR Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
72 KOBYLARZ MARIUSZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
73 WOLAŃSKI BARTŁOMIEJ Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne 20.00 PLN
74 ZARĘBA ALEKSANDRA Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
75 KOT MATEUSZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
76 LASKOWSKI DARIUSZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
77 WOLAŃSKI MARCIN Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
78 BUJNOWSKI EDWARD Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
79 WAGNER ŁUKASZ Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
80 WALTER MONIKA Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
81 STAŃCZYKOWSKI MARCIN OSIEK DRAWSKI Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
82 BOLEWICZ ANTONI Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. STOWARZYSZENIE FILAR 20.00 PLN
83 MINKIEWICZ ELŻBIETA Drawsko Pomorskie Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) STOWARZYSZENIE FILAR 40.00 PLN
84 BOLEWICZ URSZULA Drawsko Pomorskie Rekreacyjny nordic walking - 5 km STOWARZYSZENIE FILAR 40.00 PLN
85 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
86 Owczarz Krystyna Barlinek Bieg przełajowy - 10 km 40.00 PLN
87 Tymecka Anna Pełczyce Bieg przełajowy - 10 km 40.00 PLN
88 Jońca-Kulpa Mariola Barlinek Bieg przełajowy - 10 km 40.00 PLN
89 Zaworski Adam Wilkowyja Bieg przełajowy - 10 km 10x10 PL SW paid dotpay
90 Wojtowicz Tomasz Widacz Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NORDIC WALKING POLAND 40.00 PLN
91 Lipińska karolina szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
92 lipiński karol szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN
93 Noworyta Jacek Warszawa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
94 Pałka Grzegorz Tulce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid dotpay
95 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Serikon Team paid dotpay
96 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Face Nordic Walking Team 40.00 PLN
97 Kromski Paweł Rokietnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz paid dotpay
98 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Nordic walking - 10 km SieChodzi 40.00 PLN
99 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Nordic walking - 10 km SieChodzi 40.00 PLN
100 Gabert Beata Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin 40.00 PLN


Views: 5609

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ