# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gąsiorek JAKUB | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
2 | Gąsiorek NATALIA | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | SP NR 4 OSTRÓW WLKP | |
3 | Krystkowiak Filip | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Marsz po Zdrowie Poznań | |
4 | Krystkowiak Maksymilian | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Marsz po Zdrowie Poznań | |
5 | Królik Oliwia | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
6 | Królik Adam | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
7 | Gorzeliński Zdzisław | Pleszew | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | BBL Pleszew | |
8 | Grobelna jadwiga | Lubin | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ks metraco polkowice | |
9 | SUCHECKA Regina | LUBIN | Polska | Nordic walking - 5 km | niezrzeszona | |
10 | Osuch Kajetan | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
11 | Osuch Nikodem | pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
12 | Cebryń Ryszard Cebryń | Wrocław | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
13 | Daroszewska Krystyna | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic walking - 5 km | Serce Nordica Włocławek | |
14 | Smoczyk Grzegorz | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
15 | Konkolewski Piotr | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
16 | Madej Zbigniew | Widuchowa | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Widuchowa | |
17 | Wirowski Oliwier | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Publiczne Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Pleszewie | |
18 | Wirowska Wiktoria | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ZSP nr 3 Pleszew | |
19 | Szuszczyński Michał | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
20 | Pesel Kacper | Kalisz | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
21 | Zwolenkiewicz Joanna | Gasawa | Polska | Nordic walking - 10 km | KS SOKÓŁ GĄSAWA | |
22 | Borowicz Zofia | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Pleszewskie Włóczykije | |
23 | Paterka Agata | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Pleszewskie Włóczykije | |
24 | Nawrocka Małgorzata | Pleszew | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Pleszewskie Włóczykije | |
25 | Jasiłek Kama | Radawnica | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
26 | Tyczyński Ryszard | Piekary Śląskie | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Lecymy durs | |
27 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | |
28 | Yankovskaya Agnieszka | Kaliningrad | Rosja | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | klub sportowy DED | |
29 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | |
30 | Jasiński Tomasz | Pleszew | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Vege Runners | |
31 | Engler Jakub | Poznan | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
32 | Marcinkowska Julia | Poznan | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
33 | Marcinkowska Zuzanna | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
34 | Radomska Zuzanna | Murowana Goślina | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | PARK DZIEJE | |
35 | Wozińska Jolanta | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | |
36 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | |
37 | Przybył Łukasz | Ostrów Wielkopolski | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
38 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
39 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | CZARNE PANTERY PIŁA |
Views: 24538