# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jeziorek Dawid Toruń 10 km
2 Kwiatkowski Michał wejherowo 21 km
3 Gregrowski Krzysztof Toruń 21 km Podgórz Toruń
4 Paszkowski Janusz Brodnica 21 km paid
5 Góralski Marcin Gdynia 10 km paid
6 Bielski Dawid Bydgoszcz 10 km
7 Maziarz Joanna Sierzchowo 10 km
8 TOMASIK JUSTYNA TOMASIK TORUŃ 10 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO paid
9 Kozłowski Mateusz Toruń 10 km paid
10 Palacz Wioletta Bydgoszcz 21 km paid
11 Żabiński Radosław Włocławek 10 km Anwil Team/ WKB Maratończyk Włocławek paid
12 Dzierliński Paweł Świecie 10 km The Runners Świecie paid
13 Józwik Leszek Marki 10 km
14 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski 21 km KM Truchcik Łubianka paid
15 Nowakowski Jerzy Toruń 10 km ANIRO RUN TEAM paid
16 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA 10 km Spójnia Białe Błota
17 Chmielarz Justyna Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA paid
18 Kurek Przemek Szczepanowo 10 km
19 Gadziński Kamil Chełmno 10 km
20 Damski Łukasz Tryszczyn 21 km GardenFlora MTB Team
21 Łopuszyński Rafał Toruń 21 km 12WOG paid
22 Lis Janusz Grudziądz 10 km paid
23 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska 10 km paid
24 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK 21 km paid
25 Roszak Zbigniew Gniewkowo 21 km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO paid
26 Taraszka Olga Gniewkowo 10 km paid
27 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA paid
28 Góralski Krzysztof Góralski Toruń 21 km T.S. Opatrunki Toruń paid
29 CELEGRAT Andrzej GRUPA 10 km paid
30 Grapatyn Piotr Bydgoszcz 21 km paid
31 Bogucki Marian Brodnica 21 km Brodnica Biega paid
32 Godziuk Roman Toruń 10 km paid
33 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA 10 km ŻOŁNIERZE paid
34 Lipiński Marek Toruń 10 km
35 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska 10 km ADS Masna paid
36 Skorupka Radek Bydgoszcz 10 km KS ULUNG paid
37 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 21 km Night Runners Słupsk paid
38 Grabowska Joanna Toruń 21 km paid
39 Stolarski Jacek Gdańsk 21 km
40 Bartnicki Łukasz Brodnica 21 km paid
41 Towarnicka Izabela Gdynia 10 km Team Deaf paid
42 Szpeciński Przemek Rymań 10 km Dąbrowski Team paid
43 Dydymski Krzysztof Rumia 21 km paid
44 Dydymska Monika Rumia 21 km paid
45 Wierzbowski Piotr Brzozówka 10 km Świat Biegacza Fehlau Run Team
46 Falkowski Michał Wielkie Rychnowo 10 km Kowalewo Biega paid
47 JANIK Roman KWIDZYN 21 km KWIDZYN BIEGA paid
48 Jonatowski Grzegorz Silno 21 km paid
49 Chojnicki Damian Głogowo 21 km Bydgoskie Okonie paid
50 Weiland Emila Unisław 21 km paid
51 Włodarczyk Teresa Toruń 21 km SPC paid
52 Piotrkowski Łukasz Gdańsk 21 km Profil Software Team paid
53 Oliński Wojciech Malbork 21 km Active Malbork paid
54 NOWAK Wojciech Gródek 10 km paid
55 Owczarczyk Patryk Mirakowo 10 km paid
56 Kozioł Leszek Kozioł Boguszyce 21 km paid
57 Wiśniewski Włodzimierz Toruń 21 km SPC paid
58 Chylińska Dorota Grudziądz 21 km
59 lewandowska marlena Toruń 21 km KM Truchcik Łubianka paid
60 Stawarska Elżbieta Toruń 21 km AKPB MARMEL paid
61 stanecka małgorzata skierniewice 10 km parkrun skierniewice paid
62 Lada Przemysław Zalesie 10 km Stale biegam Nova Trading paid
63 Nowak Jarosław Toruń 21 km spc paid
64 Centkowska Ewelina Ciechocinek 21 km paid
65 bodnar jan torun 21 km paid
66 Żołnowska Monika Toruń 21 km paid
67 Podbielska Alina Toruń 21 km KM UMK Toruń paid
68 Piwoński Robert Toruń 21 km Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek paid
69 Nartowski Kamil Toruń 21 km Dąbrowski Team/ WT Toruń paid
70 Sadowska-Chorążak Aneta Unisław 10 km
71 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW 21 km
72 Stachowiak Kamila Wielka Nieszawka 21 km AKPB MARMEL
73 Staniszewska Joanna Toruń 21 km paid
74 Drążkowski Daniel Gdańsk 21 km paid
75 Pilecki Marcin Lisewo 10 km Aktywne Lisewo paid
76 kanarkowski stanisław czarnowo 21 km
77 Kędziorski Marek Wąbrzeźno 10 km paid
78 Bartoszyński Marcin Toruń 10 km RAW-studio reklamy
79 Małkiński Józef BYDGOSZCZ 21 km RWT BYDGOSZCZ paid
80 Łuczyk Janusz Warszawa 21 km Bóbr Tłuszcz paid
81 Rozmarynowicz Anna Dąbrowa Chełmińska 10 km Lovelasy paid
82 Wróblewska Joanna Unisław 21 km paid
83 GŁADYSZ Edyta ŚWIECIE 10 km GŁADZIORKI paid
84 GŁADYSZ KRZYSZTOF ŚWIECIE 10 km GŁADZIORKI paid
85 pierzchała sławomir GOLUB-DOBRZYŃ 21 km
86 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO 10 km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO paid
87 OLSZEWSKI RAFAŁ GNIEWKOWO 10 km T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO paid
88 Dudkowiak Michał Toruń 10 km Random Drinkers Team paid
89 Dębski Jan Sucharzewo6 10 km Sołtys paid
90 Szatkowska Emilia Chełmża 10 km mieszkańcy Chełmży
91 Kubera Monika Chełmża 10 km mieszkańcy Chełmży
92 Zaborowska Beata Drzycim 10 km biegam bo lubie
93 Węsiora Mariusz Drzycim 21 km biegam bo chce
94 stanecka małgorzata skierniewice 10 km
95 stanecki marcin skierniewice 10 km parkrun skierniewice paid
96 Łoński Jerzy Przymuszewo 27 21 km paid
97 Więcławski Daniel Papowo Toruńskie 21 km paid
98 Kłaczyński Mariusz Grudziądz 21 km paid
99 Mazerski Jarosław Toruń 10 km paid
100 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard 10 km Stargard. Ja się nie ścigam paid


Views: 10787

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ