# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kusztal Dagmara Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
2 Krzemińska Edyta Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
3 Szewczyk Bartłomiej Milejewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Gimnazjum Regent Elbląg paid dotpay
4 Wąsicki Sebastian REDA START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Motywatornia Team Reda
5 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
6 Podolski Mirosław Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid
7 Cyran Sebastian sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum paid dotpay
8 Wolska Aleksandra Mosty START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
9 Giembicki Jan Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
10 Data-Złoch Kasia Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
11 Hoffmann Daniel Zblewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
12 Szymański Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
13 Iljin Mirosław Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
14 Babieczko Andrzej Gościszewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
15 pawłoska karolina Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
16 Derdowski Michał Mirotki START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid dotpay
17 Oliński Marcin Malbork START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Active Malbork paid dotpay
18 Pawłowski Krzysztof Tczew START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Saint Gobain Squad paid dotpay
19 PIĄTEK DAREK GNIEWINO START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) NORDIC WALKING PASŁĘK paid
20 Nowosielski Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
21 Tyburska Aniela Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
22 Woroniuk Anna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
23 Kaźmierczak Katarzyna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
24 Czarnecki Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
25 Mroczkowski Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
26 Śrutkowski Sylwester Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
27 Jagucka Małgorzata Markusy START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
28 Staniszewska Agnieszka Braniewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ La Braniewianki paid dotpay
29 Darda Sylwia Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
30 Kubacki Jacek Starogard Gdański START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
31 Dziedzic Andrzej Grabówko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
32 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ OSP POGRODZIE paid dotpay
33 Sosnowski Bolesław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) TKKF Rozstaje paid
34 Niwiński Stanisław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) Klub Weteranów LA w Sopocie paid
35 Śliwińska Edyta Kosakowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
36 Towarnicki Arkadiusz Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
37 Psuja Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
38 Miłkowska Jolanta Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
39 Szarko Maciej Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) paid
40 Toporek Rafał Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
41 Toporek Aleksandra Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
42 Rudek Małgorzata Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
43 Burna Marcelina Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Lacroix Team paid dotpay
44 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
45 Puchowski Krzysztof Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
46 Modrzejewska Anna Miłoradz START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
47 Reksa Sylwia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed
48 Dydymska Monika Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) due date passed
49 Chabowski Tomasz sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega due date passed
50 Abucewicz Marek Biała Góra START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed
51 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed


Views: 3598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ