# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kusztal Dagmara Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
2 Krzemińska Edyta Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
3 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
4 Szewczyk Bartłomiej Milejewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Gimnazjum Regent Elbląg paid dotpay
5 Wąsicki Sebastian REDA START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Motywatornia Team Reda
6 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
7 Podolski Mirosław Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid
8 Cyran Sebastian sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum paid dotpay
9 Wolska Aleksandra Mosty START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
10 Maliszewska Marianna Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) paid
11 Giembicki Jan Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
12 Data-Złoch Kasia Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
13 Spurgiasz Patryk Mrzezino START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
14 Hoffmann Daniel Zblewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
15 Szymański Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
16 Iljin Mirosław Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
17 Babieczko Andrzej Gościszewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
18 pawłoska karolina Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
19 Derdowski Michał Mirotki START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid dotpay
20 Oliński Marcin Malbork START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Active Malbork paid dotpay
21 Pawłowski Krzysztof Tczew START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Saint Gobain Squad paid dotpay
22 PIĄTEK DAREK GNIEWINO START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) NORDIC WALKING PASŁĘK paid
23 Niemyjska Beata Nowy Dwor Gdanski START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
24 Łukomski Andrzej sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
25 Nowosielski Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
26 Tyburska Aniela Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
27 Woroniuk Anna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
28 Kaźmierczak Katarzyna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
29 Czarnecki Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
30 Mroczkowski Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
31 Śrutkowski Sylwester Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
32 Jagucka Małgorzata Markusy START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
33 Staniszewska Agnieszka Braniewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ La Braniewianki paid dotpay
34 Darda Sylwia Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
35 Kubacki Jacek Starogard Gdański START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
36 Dziedzic Andrzej Grabówko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
37 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ OSP POGRODZIE paid dotpay
38 Sosnowski Bolesław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) TKKF Rozstaje paid
39 Niwiński Stanisław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) Klub Weteranów LA w Sopocie paid
40 Śliwińska Edyta Kosakowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
41 Towarnicki Arkadiusz Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
42 Psuja Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
43 Miłkowska Jolanta Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
44 Szarko Maciej Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) paid
45 Markiewicz Paweł Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
46 Toporek Rafał Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
47 Toporek Aleksandra Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
48 Rudek Małgorzata Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
49 Burna Marcelina Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Lacroix Team paid dotpay
50 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
51 Puchowski Krzysztof Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
52 Modrzejewska Anna Miłoradz START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid dotpay
53 Reksa Sylwia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed
54 Dydymska Monika Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) due date passed
55 Chabowski Tomasz sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega due date passed
56 Abucewicz Marek Biała Góra START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed
57 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed


Views: 3812

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ