# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kusztal Dagmara Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
2 Krzemińska Edyta Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
3 Pydyn Cezary Mikołajki Pomorskie START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
4 Szewczyk Bartłomiej Milejewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Gimnazjum Regent Elbląg paid on-line
5 Wąsicki Sebastian REDA START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Motywatornia Team Reda
6 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
7 Podolski Mirosław Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid
8 Cyran Sebastian sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum paid on-line
9 Wolska Aleksandra Mosty START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
10 Maliszewska Marianna Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) paid
11 Giembicki Jan Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
12 Data-Złoch Kasia Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
13 Spurgiasz Patryk Mrzezino START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
14 Hoffmann Daniel Zblewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
15 Szymański Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
16 Iljin Mirosław Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
17 Babieczko Andrzej Gościszewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
18 pawłoska karolina Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
19 Jeromin Agnieszka Malbork START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Grupa Malbork paid on-line
20 Derdowski Michał Mirotki START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid on-line
21 Oliński Marcin Malbork START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Active Malbork paid on-line
22 Pawłowski Krzysztof Tczew START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Saint Gobain Squad paid on-line
23 PIĄTEK DAREK GNIEWINO START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) NORDIC WALKING PASŁĘK paid
24 Niemyjska Beata Nowy Dwor Gdanski START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
25 Łukomski Andrzej sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
26 Nowosielski Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
27 Tyburska Aniela Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
28 Woroniuk Anna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
29 Kaźmierczak Katarzyna Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
30 Czarnecki Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
31 Mroczkowski Tomasz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
32 Śrutkowski Sylwester Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
33 Jagucka Małgorzata Markusy START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
34 Staniszewska Agnieszka Braniewo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ La Braniewianki paid on-line
35 Darda Sylwia Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
36 Kubacki Jacek Starogard Gdański START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
37 Dziedzic Andrzej Grabówko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
38 Rozbicki Krzysztof Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) paid
39 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ OSP POGRODZIE paid on-line
40 Sosnowski Bolesław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) TKKF Rozstaje paid
41 Niwiński Stanisław Gdańsk START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (70 +) Klub Weteranów LA w Sopocie paid
42 Śliwińska Edyta Kosakowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
43 Towarnicki Arkadiusz Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
44 Psuja Piotr Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
45 Miłkowska Jolanta Gdynia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
46 Szarko Maciej Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) paid
47 Markiewicz Paweł Elbląg START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
48 Michalik Artur Warszawa START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
49 Toporek Rafał Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
50 Toporek Aleksandra Przodkowo START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
51 Rudek Małgorzata Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) Team Deaf paid
52 Burna Marcelina Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ Lacroix Team paid on-line
53 Stanielewicz Ewelina Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
54 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
55 Puchowski Krzysztof Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
56 Modrzejewska Anna Miłoradz START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ paid on-line
57 Reksa Sylwia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed
58 Najda Mateusz Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum due date passed
59 Dydymska Monika Rumia START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (osoby niepełnosprawe) due date passed
60 Chabowski Tomasz sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega due date passed
61 Abucewicz Marek Biała Góra START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed
62 Kownacki Mateusz Kwidzyn START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ due date passed
63 Ruchlewicz Natalia Sztum START Piątka dla NIEPODLEGŁEJ (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) due date passed


Views: 4162

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ