# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | START | paid on-line | |
2 | Stoltman Marcin | Bytów | Polska | START | Świat Płytek u Kryspina | |
3 | Kreft Aleksandra | Robakowo | Polska | START | paid on-line | |
4 | Kamiński Marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | paid on-line | |
5 | Reszke Jarosław | Robakowo | Polska | START | paid on-line | |
6 | Kaczor Krzysztof | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
7 | Myszk Damian | Robakowo | Polska | START | Dekorado | paid on-line |
8 | Kozieł Michał | Gdańsk | Polska | START | ZSPX | paid on-line |
9 | Głombiowski Tomasz | Gdynia | Polska | START | Finsa Sports Team | paid on-line |
10 | Falba Karol | Gdańsk | Polska | START | LATIS | paid on-line |
11 | Pestka Anna | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
12 | Boberska Karolina | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
13 | MĘŻYK PIOTREK | MALBORK | Polska | START | paid on-line | |
14 | NOWAK NINA | MALBORK | Polska | START | paid on-line | |
15 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
16 | Boberski Artur | Gdańsk | Polska | START | RMDC | paid on-line |
17 | Solak Halina | Bytow | Polska | START 65 lat i więcej | Świat Płytek u Kryspina | |
18 | Urbański Wiktor | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
19 | Klapka Piotr | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
20 | Dąbrowska Joanna | Reda | Polska | START | Komendziaki | paid on-line |
21 | Kozłowski Roman | Gdańsk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
22 | Sobieszek Seweryn | Warszawa | Polska | START | Duklanowski Team | |
23 | Szydlik Adrian | Ostróda | Polska | START | WIWD BOY | paid on-line |
24 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | START | Vege Runners | paid on-line |
25 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | START | Wybiegamy To! | paid on-line |
26 | nietupski marcin | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | James | paid on-line |
27 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | START | ||
28 | Jaroniec Adrian | Rumia | Polska | START | paid on-line | |
29 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
30 | Skrzelowski Leszek | Juszkowo | Polska | START | paid on-line | |
31 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | START | paid on-line | |
32 | Hubert Jakub | Pogorze | Polska | START | 1wtravel.pl | paid on-line |
33 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
34 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | START | S...K...S | paid on-line |
35 | Brandt Grzegorz | Sopot | Polska | START | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
36 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
37 | Kłosowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
38 | Demski Krzysztof | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Biegowy Świat | paid on-line |
39 | FRANKIEWICZ DAGMARA | GDYNIA | Polska | START | paid on-line | |
40 | Faron Monika | Gdynia | Polska | START | GR3miasto | paid on-line |
41 | Mikiciuk - Słoma Izabela | Rumia | Polska | START | Baltic Seals | paid on-line |
42 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | START | Gumisie | paid on-line |
43 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | START | Gumisie | paid on-line |
44 | Welter Radosław | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
45 | Tracz Olgierd | Gdańsk | Polska | START | Dolina Noteci Racing Team | paid on-line |
46 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | START | paid on-line | |
47 | Regliński Wojciech | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | paid on-line | |
48 | Olszewski Karol Olszewski | Kębłowo | Polska | START | Wikęd Luzino | paid on-line |
49 | Mielec MATEUSZ | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
50 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | START | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
51 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
52 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | START | paid on-line | |
53 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | Polska | START | paid on-line | |
54 | Salewska Katarzyna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | X-team Special Forces | paid on-line |
55 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | START | TriMama / Morsy Gdyńskie | paid on-line |
56 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
57 | Belchnerowski Marcin | Gdańsk | Polska | START | ||
58 | Szarejko Maciej | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | O co biega? | paid on-line |
59 | Spławnik Martyna | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
60 | Wendykowski Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Z drogi śledzie, bo Julek jedzie! | paid on-line |
61 | Haffke Paulina | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
62 | Spławnik Jolanta | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
63 | Wyszomirska Ewa | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
64 | Wiśniewski Paweł | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
65 | Roszman Henryk | Orle | Polska | START | paid on-line | |
66 | Brzeska Wioletta | Mosty , gm. Kosakowo | Polska | START | paid on-line | |
67 | Szczykutowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | START | Gdański Biegacz/ Szalony Gdańsk Biega | paid on-line |
68 | pawłowski andrzej | gdynia | Polska | START | paid on-line | |
69 | Zalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | START | F3Team | paid on-line |
70 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
71 | Bawirsz Sebastian | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
72 | Buko Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | paid on-line | |
73 | Śliwiński Sławomir | Werblinia | Polska | START | paid on-line | |
74 | Śliwińska Michalina | Werblinia | Polska | START | paid on-line | |
75 | Frydrychowicz Rita | Gdansk | Polska | START 65 lat i więcej | ||
76 | Samborski Łukasz | Sopot | Polska | START | paid on-line | |
77 | Miszke Zygmunt | Darżewo | Polska | START | Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe Klub 42,2 Lębork | paid on-line |
78 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Kolonia Prabuty | paid on-line |
79 | Dobrowolski Dariusz Dobrowolski | Gdansk | Polska | START | paid on-line | |
80 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | START | Runtastyczni team Bytów | paid on-line |
81 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | START | Generat ze Sztutowa | paid on-line |
82 | Lisiecka Dorota Lisiecka | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
83 | Szymerowski Sławomir | Rekowo Górne | Polska | START | Drużyna Słonecznego Poranka | paid on-line |
84 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | Polska | START | Drużyna Słonecznego Poranka | paid on-line |
85 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | START | Drużyna Słonecznego Poranka | paid on-line |
86 | Kostencka Aga | Banino | Polska | START | Drużyna Słonecznego Poranka | paid on-line |
87 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | Polska | START | DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM | paid on-line |
88 | Boltach Alena | Гродно | Białoruś | START | Run4fun. by | |
89 | Szewczyk Łukasz | Warszawa | Polska | START | paid on-line | |
90 | Osik Tomasz | Gdańsk | Polska | START | Kosakowo Team | paid on-line |
91 | Głombiowska Diana | Sopot | Polska | START | Kosakowo Team | paid on-line |
92 | Janaszkiewicz Wioleta | Gdynia | Polska | START | Kosakowo Team | paid on-line |
93 | Szkudziński Krzysztof | Kosakowo | Polska | START | Kosakowo Team | paid on-line |
94 | Olendrzyński Łukasz | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
95 | Lipski Isabelle | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
96 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | START | CrossElite | paid on-line |
97 | Kojro Aleksandra | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Biegam bo mnie Ania zmusiła | paid on-line |
98 | Zieliński Jarosław | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
99 | Gwóźdź Wioletta | Sopot | Polska | START | paid on-line | |
100 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | START | Run Beach Morning | paid on-line |
Views: 15155