# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 SKURTYS Dagmara Reda START
2 Skurtys Cezary REDA START
3 Balicka Blanka Gdynia START paid dotpay
4 Nakielski Rafał Gdynia START paid dotpay
5 Śliwińska Edyta Kosakowo START Team Deaf paid dotpay
6 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk START paid dotpay
7 Nowak Kamil Gdynia START AG paid dotpay
8 Błaszczak Agnieszka Gdańsk START paid dotpay
9 WYCZYŃSKA KATARZYNA TCZEW START CrossElite paid dotpay
10 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START paid dotpay
11 WYCZYŃSKA PAULA Gdynia START CrossElite paid dotpay
12 Zawisza Dariusz Gdańsk START BCT TEAM paid dotpay
13 Brzezińska ewa Gdynia START paid dotpay
14 Lipka Paweł Sopot START z kartą sopocką SOPOT paid dotpay
15 Rucińska Agnieszka Gdańsk START Aplitt paid dotpay
16 Zieliński Łukasz Gdynia START Gdynia Północ / Pan z Aparatem paid dotpay
17 Iefymenko Oleksandr Sopot START z kartą sopocką Slad Jeza paid dotpay
18 Okoniewska Joanna Kościerzyna START BigYellowFoot Adventure Team
19 Wolska Sylwia Rumia START MTM TEAM paid dotpay
20 Szyca Elżbieta Gdańsk START MTM TEAM paid dotpay
21 Połeć Arkadiusz Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
22 Bednarek Natalia Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
23 Pastwa Monika Gdańsk START paid dotpay
24 Pastwa Janusz Gdańsk START paid dotpay
25 Sierocin Jakub Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
26 Grążawski Piotr Gdynia START paid dotpay
27 CHĘTNIK Rafał SZTUM START LKS Zantyr Sztum paid dotpay
28 Orlikowski Eugeniusz Koleczkowo START 65 lat i więcej biegamyrazem.pl
29 Etmańska Magda Chwaszczyno START paid dotpay
30 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI START CrossElite paid dotpay
31 Pokorska Agnieszka Sopot START paid dotpay
32 Tredowski Michal Gdynia START paid dotpay
33 Czarnecki Paweł Sopot START paid dotpay
34 Gdaniec Anna Starogard Gdański START paid dotpay
35 Lamparski Sławek Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
36 Kozak Michalina Gdańsk START BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
37 Simlat Katarzyna Złocieniec START FoxEnergy paid dotpay
38 Lubowiecka Alicja Wejherowo START paid dotpay
39 Torbicz Piotr Gdansk START 666 paid dotpay
40 Tomczyk Marek Gdynia START paid dotpay
41 Smal Jarosław Gdynia START paid dotpay
42 Samborski Łukasz Sopot START paid dotpay
43 Zawada Andrzej Wodnica START Wybrzeże Objazda paid dotpay
44 Szatkowski Piotr Gdańsk START Urząd Transportu Kolejowego paid dotpay
45 Mrozowski Dariusz Rumia START ParkRun Rumia paid dotpay
46 Kiedacz Agnieszka Gdańsk START paid dotpay
47 Tomys Ryszard Szemud START 65 lat i więcej
48 Jastrzębski Dariusz Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
49 Redzimski Adam Gdynia START Gdynia Północ paid dotpay
50 Błaszczak Radosław Gdańsk START paid dotpay
51 Grzelak Michał Gdynia START paid dotpay
52 Grochowski Marek Gdańsk START T.G. Sokół Zakopane paid dotpay
53 Grabowski Dariusz Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid dotpay
54 Grabowska Mariola Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid dotpay
55 Kośka Tomasz Sopot START z kartą sopocką Kolonia Prabuty paid dotpay
56 Pestka Anna Gdańsk START paid dotpay
57 Lipski Grzegorz Stężyca START paid dotpay
58 Lipska Maria Stężyca START paid dotpay
59 nietupski marcin Sopot START z kartą sopocką James paid dotpay
60 schutz tomasz Gdynia START BROWAR GDYNIA paid dotpay
61 Towarnicka Izabela Gdynia START Team Deaf paid dotpay
62 Stolarczyk Laura Gdynia START Mieciu Team paid dotpay
63 Skonka Marcin Gdańsk START TURBODOŁADOWANI
64 Kaszubowski Zenon Malbork START Active Malbork
65 Popiel Marek Gdansk START paid dotpay
66 Zakrzewski Paweł Gdańsk START paid dotpay
67 Zakrzewska Ewa Gdańsk START paid dotpay
68 Tołoczko Magdalena Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
69 Gojlik Kazimierz gdansk START amator paid dotpay
70 Zmarzly Darek Starogard Gd. START Dla Uśmiechu :) paid dotpay
71 Kostrzewa-Cembor Urszula Gdańsk START paid dotpay
72 Koziarska Ania Elbląg START paid dotpay
73 Wróbel Sebastian Gdynia START Apteka Gemini Team paid dotpay
74 Gach Maciej Gdańsk START Pomorze Biega i Pomaga paid dotpay
75 Angielczyk Adam Gdańsk START reaktywuj sie w maratonie paid dotpay
76 Pepliński Grzegorz Gdańsk START paid dotpay
77 Kurszewska Magdalena Gdańsk START paid dotpay
78 Pasierbska Ewa Gdańsk START Gdański Uniwersytet Medyczny paid dotpay
79 Wiśniewski Krzysztof Rumia START paid dotpay
80 Cyman Marta Gdańsk START Gdański Uniwersytet Medyczny paid dotpay
81 Superson Maciej Gdynia START paid dotpay
82 Borowiak Monika Gdańsk START paid dotpay
83 Jarocki Tomasz Gdynia START paid dotpay
84 Radulski Radosław Gdańsk START paid dotpay
85 WIŚNIEWSKA EWA Rumia START Dwa Szybkie Żubry Team paid dotpay
86 Belchnerowski Marcin Gdańsk START paid dotpay
87 Groenwald Dariusz Połczyno START ISKRA Połczyno paid dotpay
88 Robakowska Ewa Sopot START z kartą sopocką Biegowy Świat paid dotpay
89 Gitner Marcin Gdynia START Piękni i Bestie paid dotpay
90 Gałka Grzegorz Gdańsk START paid dotpay
91 Klonowski Marcin Sztum START LKS Zantyr Sztum paid dotpay
92 Dziemian Jakub gdańsk START paid dotpay
93 Dąbkowska Anna Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
94 Stefański Andrzej ELBLĄG START Maratończyk - Elbląg paid dotpay
95 Lassmann Julia Gdańsk START paid dotpay
96 Szemberski Szymon Gdańsk START paid dotpay
97 Kulpaczyński Patryk Gdańsk START Goggle PAE Team paid dotpay
98 Nabakowska Barbara Gdańsk START MArtaton paid dotpay
99 Kostuch Adam Gdańsk START paid dotpay
100 Kurajk Marian Gdańsk START paid dotpay


Views: 4544

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ