# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 SKURTYS Dagmara Reda START
2 Skurtys Cezary REDA START
3 Balicka Blanka Gdynia START paid on-line
4 Nakielski Rafał Gdynia START paid on-line
5 Śliwińska Edyta Kosakowo START Team Deaf paid on-line
6 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk START paid on-line
7 Nowak Kamil Gdynia START AG paid on-line
8 Błaszczak Agnieszka Gdańsk START paid on-line
9 WYCZYŃSKA KATARZYNA TCZEW START CrossElite paid on-line
10 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START paid on-line
11 WYCZYŃSKA PAULA Gdynia START CrossElite paid on-line
12 Zawisza Dariusz Gdańsk START BCT TEAM paid on-line
13 Brzezińska ewa Gdynia START paid on-line
14 Lipka Paweł Sopot START z kartą sopocką SOPOT paid on-line
15 Rucińska Agnieszka Gdańsk START Aplitt paid on-line
16 Zieliński Łukasz Gdynia START Gdynia Północ / Pan z Aparatem paid on-line
17 Iefymenko Oleksandr Sopot START z kartą sopocką Slad Jeza paid on-line
18 Okoniewska Joanna Kościerzyna START BigYellowFoot Adventure Team
19 Wolska Sylwia Rumia START MTM TEAM paid on-line
20 Szyca Elżbieta Gdańsk START MTM TEAM paid on-line
21 Połeć Arkadiusz Sopot START z kartą sopocką paid on-line
22 Bednarek Natalia Sopot START z kartą sopocką paid on-line
23 Pastwa Monika Gdańsk START paid on-line
24 Pastwa Janusz Gdańsk START paid on-line
25 Sierocin Jakub Sopot START z kartą sopocką paid on-line
26 Grążawski Piotr Gdynia START paid on-line
27 CHĘTNIK Rafał SZTUM START LKS Zantyr Sztum paid on-line
28 Orlikowski Eugeniusz Koleczkowo START 65 lat i więcej biegamyrazem.pl
29 Etmańska Magda Chwaszczyno START paid on-line
30 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI START CrossElite paid on-line
31 Pokorska Agnieszka Sopot START paid on-line
32 Tredowski Michal Gdynia START paid on-line
33 Czarnecki Paweł Sopot START paid on-line
34 Gdaniec Anna Starogard Gdański START paid on-line
35 Lamparski Sławek Sopot START z kartą sopocką paid on-line
36 Kozak Michalina Gdańsk START BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
37 Simlat Katarzyna Złocieniec START FoxEnergy paid on-line
38 Lubowiecka Alicja Wejherowo START paid on-line
39 Torbicz Piotr Gdansk START 666 paid on-line
40 Tomczyk Marek Gdynia START paid on-line
41 Smal Jarosław Gdynia START paid on-line
42 Samborski Łukasz Sopot START paid on-line
43 Zawada Andrzej Wodnica START Wybrzeże Objazda paid on-line
44 Szatkowski Piotr Gdańsk START Urząd Transportu Kolejowego paid on-line
45 Mrozowski Dariusz Rumia START ParkRun Rumia paid on-line
46 Kiedacz Agnieszka Gdańsk START paid on-line
47 Tomys Ryszard Szemud START 65 lat i więcej
48 Jastrzębski Dariusz Sopot START z kartą sopocką paid on-line
49 Redzimski Adam Gdynia START Gdynia Północ paid on-line
50 Błaszczak Radosław Gdańsk START paid on-line
51 Grzelak Michał Gdynia START paid on-line
52 Grochowski Marek Gdańsk START T.G. Sokół Zakopane paid on-line
53 Grabowski Dariusz Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid on-line
54 Grabowska Mariola Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid on-line
55 Kośka Tomasz Sopot START z kartą sopocką Kolonia Prabuty paid on-line
56 Pestka Anna Gdańsk START paid on-line
57 Lipski Grzegorz Stężyca START paid on-line
58 Lipska Maria Stężyca START paid on-line
59 nietupski marcin Sopot START z kartą sopocką James paid on-line
60 schutz tomasz Gdynia START BROWAR GDYNIA paid on-line
61 Towarnicka Izabela Gdynia START Team Deaf paid on-line
62 Stolarczyk Laura Gdynia START Mieciu Team paid on-line
63 Skonka Marcin Gdańsk START TURBODOŁADOWANI
64 Kaszubowski Zenon Malbork START Active Malbork
65 Popiel Marek Gdansk START paid on-line
66 Zakrzewski Paweł Gdańsk START paid on-line
67 Zakrzewska Ewa Gdańsk START paid on-line
68 Tołoczko Magdalena Sopot START z kartą sopocką paid on-line
69 Gojlik Kazimierz gdansk START amator paid on-line
70 Zmarzly Darek Starogard Gd. START Dla Uśmiechu :) paid on-line
71 Kostrzewa-Cembor Urszula Gdańsk START paid on-line
72 Koziarska Ania Elbląg START paid on-line
73 Wróbel Sebastian Gdynia START Apteka Gemini Team paid on-line
74 Gach Maciej Gdańsk START Pomorze Biega i Pomaga paid on-line
75 Angielczyk Adam Gdańsk START reaktywuj sie w maratonie paid on-line
76 Pepliński Grzegorz Gdańsk START paid on-line
77 Kurszewska Magdalena Gdańsk START paid on-line
78 Pasierbska Ewa Gdańsk START Gdański Uniwersytet Medyczny paid on-line
79 Wiśniewski Krzysztof Rumia START paid on-line
80 Cyman Marta Gdańsk START Gdański Uniwersytet Medyczny paid on-line
81 Superson Maciej Gdynia START paid on-line
82 Borowiak Monika Gdańsk START paid on-line
83 Jarocki Tomasz Gdynia START paid on-line
84 Radulski Radosław Gdańsk START paid on-line
85 WIŚNIEWSKA EWA Rumia START Dwa Szybkie Żubry Team paid on-line
86 Belchnerowski Marcin Gdańsk START paid on-line
87 Groenwald Dariusz Połczyno START ISKRA Połczyno paid on-line
88 Robakowska Ewa Sopot START z kartą sopocką Biegowy Świat paid on-line
89 Gitner Marcin Gdynia START Piękni i Bestie paid on-line
90 Gałka Grzegorz Gdańsk START paid on-line
91 Klonowski Marcin Sztum START LKS Zantyr Sztum paid on-line
92 Dziemian Jakub gdańsk START paid on-line
93 Dąbkowska Anna Sopot START z kartą sopocką paid on-line
94 Stefański Andrzej ELBLĄG START Maratończyk - Elbląg paid on-line
95 Lassmann Julia Gdańsk START paid on-line
96 Szemberski Szymon Gdańsk START paid on-line
97 Kulpaczyński Patryk Gdańsk START Goggle PAE Team paid on-line
98 Nabakowska Barbara Gdańsk START MArtaton paid on-line
99 Kostuch Adam Gdańsk START paid on-line
100 Kurajk Marian Gdańsk START paid on-line


Views: 4916

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ