# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szatkowski Maciej Gdynia START paid dotpay
2 Jasiński Piotr Gdynia START NOVO Capoeira paid dotpay
3 Zieńczuk Piotr Gdańsk START Nie marnuj tlenu GAiT paid dotpay
4 Niechoćko Agata Gdańsk START paid dotpay
5 Potomski Dawid Giżycko START 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana paid dotpay
6 Bieszke Rafał Gdynia START wymiatacze / Ultra Dreptacz paid dotpay
7 Żak Rafał Warszawa START paid dotpay
8 Michalczyk Artur Bochnia START
9 Kawczyński Tomek Chwaszczyno START paid dotpay
10 Lipka Paweł Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
11 Pęśko Michał Gdańsk START
12 Wasilewska Iwona Gdańsk START paid dotpay
13 Godziński Jacek Gdańsk START paid dotpay
14 Grzechnik Roman Grzechnik Gdynia START 65 lat i więcej biegamyrazem.pl
15 Kliś Klaudia Gdańsk START paid dotpay
16 Sowiński Patryk Tczew START Press Glass Biegamy i Wspieramy paid dotpay
17 Pacek Marcin Gdynia START EURO STYL paid dotpay
18 Stolc Romana Bolszewo START paid dotpay
19 Banaś Mateusz Banaś Gdańsk START paid dotpay
20 Poliwodziński Michał Bydgoszcz START KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON paid dotpay
21 Kania Aleksandra Słupsk START paid dotpay
22 Dordzik Katarzyna Gdynia START paid dotpay
23 Platta Karolina Gdynia START paid dotpay
24 Groszyk Łukasz Elbląg START paid dotpay
25 Kozłów Wojciech Gdańsk START LKS Zantyr Sztum paid dotpay
26 Stankiewicz Radosław Lębork START LKB im BRACI PETK paid dotpay
27 Górskki Matusz Lębork START LKB im BRACI PETK paid dotpay
28 Strupińska Renata Lębork START LKB im BRACI PETK paid dotpay
29 Kijanka Dariusz Sopot START paid dotpay
30 Koncewicz Aneta Gdynia START paid dotpay
31 Salwin Michał Gdynia START Atena S.A. paid dotpay
32 Kukulski Karol Gdynia START Amw Gdynia paid dotpay
33 Kałan Klaudia Gdynia START paid dotpay
34 Mackiewicz MAREK Łomża START paid dotpay
35 Leik Michał Gdańsk START paid dotpay
36 Banach Kuba Radom START Biegiem Radom! paid dotpay
37 Kotulski Piotr Gdańsk START Klub Biegaczy JYSK paid dotpay
38 Szczyglak Mariusz Tczew START CrossElite paid dotpay
39 Moczyński Leszek Bydgoszcz START 65 lat i więcej Fordon Biega.
40 Brzezińska ewa Gdynia START motywatornia team paid dotpay
41 Piechowiak Joanna Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
42 Zabłotny Piotr Brodnica START MUKL Brodnica paid dotpay
43 Borawski Paweł Puck START paid dotpay
44 Wita Dariusz Sopot START z kartą sopocką Sopockie Przedszkole Niepubliczne paid dotpay
45 Tyminski Krzysztof GDAŃSK START 65 lat i więcej
46 Żuk Jakub Warszawa START paid dotpay
47 Andrzejewicz Łukasz Warszawa START Warsaw Masters Team paid dotpay
48 Owczarek Katarzyna Kosakowo START paid dotpay
49 Gasior Pawel Susz START Rozbiegany Susz paid dotpay
50 nietupski marcin sopot START z kartą sopocką James paid dotpay
51 Kośka Tomasz Sopot START z kartą sopocką Kolonia Prabuty paid dotpay
52 Własów Joanna Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
53 Koper Agata Warszawa START paid dotpay
54 Grążawski Piotr Gdynia START paid dotpay
55 Połeć Arkadiusz Sopot START z kartą sopocką paid dotpay
56 Kulesza Piotr Gdańsk START Biegaj z głową paid dotpay
57 Górski Mateusz Lębork START LKB im Braci Petk / Morski Oddział Straży Granicznej
58 Michalak Marlena Michalak Gdynia START paid dotpay
59 Bąk Daniel Gdańsk START KALIN TEAM
60 Jagmin Iza Mosty START WYMIATACZE paid dotpay
61 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk START paid dotpay
62 Woźniak Beata Dębogórze START Wymiatacze paid dotpay
63 Rychert Sylwester Żukowo START paid dotpay
64 Hoppa Łukasz Bolszewo START paid dotpay
65 Hoppa Anna Bolszewo START paid dotpay
66 Znarowska Bożena Elblag START paid dotpay
67 Serocki Adam Elblag START "Jo" paid dotpay
68 Kwiatkowski Jarosław Brodnica START 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid dotpay
69 Marchewka Emil GDAŃSK START paid dotpay
70 Ślusarek Marcin Gdańsk START paid dotpay
71 Kulpaczyński Patryk Gdańsk START Goggle PAE Team paid dotpay
72 Szulima Robert Szulima Markusy START paid dotpay
73 Wysocki Dariusz Gdańsk START 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid dotpay
74 Gleinert Szymon Żukowo START paid dotpay
75 Czujko Tymoteusz Gdynia START Mały Kack paid dotpay
76 Osowski Maciej Gdynia START Vege Runners paid dotpay
77 Gąsior Piotr Gąsior Susz START Rozbiegany Susz paid dotpay
78 Sulkowska Magdalena Gdańsk START paid dotpay
79 NOWAK Arkadiusz Gdańsk START Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym DLACZEGO NIE paid dotpay
80 Kolasińska Agnieszka Pruszcz Gdański START
81 Hatłas Adam Gdynia START paid dotpay
82 Podolska Joanna Elblag START paid dotpay
83 zakrzewski Paweł Gdańsk START Family Board paid dotpay
84 Zakrzewska Ewa Gdańsk START paid dotpay
85 Dziemian Jakub gdańsk START paid dotpay
86 Gitner Marcin Gdynia START Piękni i Bestie paid dotpay
87 Grabowski Dariusz Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid dotpay
88 Grabowska Mariola Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid dotpay
89 WABNIC JAN GDAŃSK START paid dotpay
90 Janicki Marcin Reda START paid dotpay
91 Olszak Kamila Reda START paid dotpay
92 Wojciechowska Daria Sadlinki START Traktor Team Gmina Kwidzyn paid dotpay
93 Buś Kamila Lębork/Mosty START paid dotpay
94 Buś Aleksander Lębork/Mosty START paid dotpay
95 Fikus Mirosław Lębork START paid dotpay
96 Jarocki Tomasz Gdynia START paid dotpay
97 Frąckowiak Tomasz Gdynia START paid dotpay
98 García Castro Iván Manuel Gdynia START paid dotpay
99 Minko Bartosz Słupsk START paid dotpay
100 Seleman Dariusz Gdynia START paid dotpay


Views: 7027

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ