# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szatkowski Maciej Gdynia START paid on-line
2 Jasiński Piotr Gdynia START NOVO Capoeira paid on-line
3 Zieńczuk Piotr Gdańsk START Nie marnuj tlenu GAiT paid on-line
4 Niechoćko Agata Gdańsk START paid on-line
5 Potomski Dawid Giżycko START 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana paid on-line
6 Bieszke Rafał Gdynia START wymiatacze / Ultra Dreptacz paid on-line
7 Żak Rafał Warszawa START paid on-line
8 Michalczyk Artur Bochnia START
9 Kawczyński Tomek Chwaszczyno START paid on-line
10 Lipka Paweł Sopot START z kartą sopocką paid on-line
11 Pęśko Michał Gdańsk START
12 Wasilewska Iwona Gdańsk START paid on-line
13 Godziński Jacek Gdańsk START paid on-line
14 Grzechnik Roman Grzechnik Gdynia START 65 lat i więcej biegamyrazem.pl
15 Kliś Klaudia Gdańsk START paid on-line
16 Sowiński Patryk Tczew START Press Glass Biegamy i Wspieramy paid on-line
17 Pacek Marcin Gdynia START EURO STYL paid on-line
18 Stolc Romana Bolszewo START paid on-line
19 Banaś Mateusz Banaś Gdańsk START paid on-line
20 Poliwodziński Michał Bydgoszcz START KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON paid on-line
21 Kania Aleksandra Słupsk START paid on-line
22 Dordzik Katarzyna Gdynia START paid on-line
23 Platta Karolina Gdynia START paid on-line
24 Groszyk Łukasz Elbląg START paid on-line
25 Kozłów Wojciech Gdańsk START LKS Zantyr Sztum paid on-line
26 Stankiewicz Radosław Lębork START LKB im BRACI PETK paid on-line
27 Górskki Matusz Lębork START LKB im BRACI PETK paid on-line
28 Strupińska Renata Lębork START LKB im BRACI PETK paid on-line
29 Kijanka Dariusz Sopot START paid on-line
30 Koncewicz Aneta Gdynia START paid on-line
31 Salwin Michał Gdynia START Atena S.A. paid on-line
32 Kukulski Karol Gdynia START Amw Gdynia paid on-line
33 Kałan Klaudia Gdynia START paid on-line
34 Mackiewicz MAREK Łomża START paid on-line
35 Leik Michał Gdańsk START paid on-line
36 Banach Kuba Radom START Biegiem Radom! paid on-line
37 Kotulski Piotr Gdańsk START Klub Biegaczy JYSK paid on-line
38 Szczyglak Mariusz Tczew START CrossElite paid on-line
39 Moczyński Leszek Bydgoszcz START 65 lat i więcej Fordon Biega.
40 Brzezińska ewa Gdynia START motywatornia team paid on-line
41 Piechowiak Joanna Sopot START z kartą sopocką paid on-line
42 Zabłotny Piotr Brodnica START MUKL Brodnica paid on-line
43 Borawski Paweł Puck START paid on-line
44 Wita Dariusz Sopot START z kartą sopocką Sopockie Przedszkole Niepubliczne paid on-line
45 Tyminski Krzysztof GDAŃSK START 65 lat i więcej
46 Żuk Jakub Warszawa START paid on-line
47 Andrzejewicz Łukasz Warszawa START Warsaw Masters Team paid on-line
48 Owczarek Katarzyna Kosakowo START paid on-line
49 Gasior Pawel Susz START Rozbiegany Susz paid on-line
50 nietupski marcin sopot START z kartą sopocką James paid on-line
51 Kośka Tomasz Sopot START z kartą sopocką Kolonia Prabuty paid on-line
52 Własów Joanna Sopot START z kartą sopocką paid on-line
53 Koper Agata Warszawa START paid on-line
54 Grążawski Piotr Gdynia START paid on-line
55 Połeć Arkadiusz Sopot START z kartą sopocką paid on-line
56 Kulesza Piotr Gdańsk START Biegaj z głową paid on-line
57 Górski Mateusz Lębork START LKB im Braci Petk / Morski Oddział Straży Granicznej
58 Michalak Marlena Michalak Gdynia START paid on-line
59 Bąk Daniel Gdańsk START KALIN TEAM
60 Jagmin Iza Mosty START WYMIATACZE paid on-line
61 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk START paid on-line
62 Woźniak Beata Dębogórze START Wymiatacze paid on-line
63 Rychert Sylwester Żukowo START paid on-line
64 Hoppa Łukasz Bolszewo START paid on-line
65 Hoppa Anna Bolszewo START paid on-line
66 Znarowska Bożena Elblag START paid on-line
67 Serocki Adam Elblag START "Jo" paid on-line
68 Kwiatkowski Jarosław Brodnica START 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
69 Marchewka Emil GDAŃSK START paid on-line
70 Ślusarek Marcin Gdańsk START paid on-line
71 Kulpaczyński Patryk Gdańsk START Goggle PAE Team paid on-line
72 Szulima Robert Szulima Markusy START paid on-line
73 Wysocki Dariusz Gdańsk START 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
74 Gleinert Szymon Żukowo START paid on-line
75 Czujko Tymoteusz Gdynia START Mały Kack paid on-line
76 Osowski Maciej Gdynia START Vege Runners paid on-line
77 Gąsior Piotr Gąsior Susz START Rozbiegany Susz paid on-line
78 Sulkowska Magdalena Gdańsk START paid on-line
79 NOWAK Arkadiusz Gdańsk START Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym DLACZEGO NIE paid on-line
80 Kolasińska Agnieszka Pruszcz Gdański START
81 Hatłas Adam Gdynia START paid on-line
82 Podolska Joanna Elblag START paid on-line
83 zakrzewski Paweł Gdańsk START Family Board paid on-line
84 Zakrzewska Ewa Gdańsk START paid on-line
85 Dziemian Jakub gdańsk START paid on-line
86 Gitner Marcin Gdynia START Piękni i Bestie paid on-line
87 Grabowski Dariusz Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid on-line
88 Grabowska Mariola Sopot START z kartą sopocką KS Pidrina Gdynia paid on-line
89 WABNIC JAN GDAŃSK START paid on-line
90 Janicki Marcin Reda START paid on-line
91 Olszak Kamila Reda START paid on-line
92 Wojciechowska Daria Sadlinki START Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
93 Buś Kamila Lębork/Mosty START paid on-line
94 Buś Aleksander Lębork/Mosty START paid on-line
95 Fikus Mirosław Lębork START paid on-line
96 Jarocki Tomasz Gdynia START paid on-line
97 Frąckowiak Tomasz Gdynia START paid on-line
98 García Castro Iván Manuel Gdynia START paid on-line
99 Minko Bartosz Słupsk START paid on-line
100 Seleman Dariusz Gdynia START paid on-line


Views: 7960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ