# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szatkowski Maciej | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
2 | Jasiński Piotr | Gdynia | Polska | START | NOVO Capoeira | paid on-line |
3 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | START | Nie marnuj tlenu GAiT | paid on-line |
4 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
5 | Potomski Dawid | Giżycko | Polska | START | 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
6 | Bieszke Rafał | Gdynia | Polska | START | wymiatacze / Ultra Dreptacz | paid on-line |
7 | Żak Rafał | Warszawa | Polska | START | paid on-line | |
8 | Michalczyk Artur | Bochnia | Polska | START | ||
9 | Kawczyński Tomek | Chwaszczyno | Polska | START | paid on-line | |
10 | Lipka Paweł | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | paid on-line | |
11 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START | ||
12 | Wasilewska Iwona | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
13 | Godziński Jacek | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
14 | Grzechnik Roman Grzechnik | Gdynia | Polska | START 65 lat i więcej | biegamyrazem.pl | |
15 | Kliś Klaudia | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
16 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | START | Press Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line |
17 | Pacek Marcin | Gdynia | Polska | START | EURO STYL | paid on-line |
18 | Stolc Romana | Bolszewo | Polska | START | paid on-line | |
19 | Banaś Mateusz Banaś | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
20 | Poliwodziński Michał | Bydgoszcz | Polska | START | KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON | paid on-line |
21 | Kania Aleksandra | Słupsk | Polska | START | paid on-line | |
22 | Dordzik Katarzyna | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
23 | Platta Karolina | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
24 | Groszyk Łukasz | Elbląg | Polska | START | paid on-line | |
25 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | START | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
26 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Polska | START | LKB im BRACI PETK | paid on-line |
27 | Górskki Matusz | Lębork | Polska | START | LKB im BRACI PETK | paid on-line |
28 | Strupińska Renata | Lębork | Polska | START | LKB im BRACI PETK | paid on-line |
29 | Kijanka Dariusz | Sopot | Polska | START | paid on-line | |
30 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
31 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | START | Atena S.A. | paid on-line |
32 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | START | Amw Gdynia | paid on-line |
33 | Kałan Klaudia | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
34 | Mackiewicz MAREK | Łomża | Polska | START | paid on-line | |
35 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
36 | Banach Kuba | Radom | Polska | START | Biegiem Radom! | paid on-line |
37 | Kotulski Piotr | Gdańsk | Polska | START | Klub Biegaczy JYSK | paid on-line |
38 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | START | CrossElite | paid on-line |
39 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | Polska | START 65 lat i więcej | Fordon Biega. | |
40 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | START | motywatornia team | paid on-line |
41 | Piechowiak Joanna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | paid on-line | |
42 | Zabłotny Piotr | Brodnica | Polska | START | MUKL Brodnica | paid on-line |
43 | Borawski Paweł | Puck | Polska | START | paid on-line | |
44 | Wita Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Sopockie Przedszkole Niepubliczne | paid on-line |
45 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | START 65 lat i więcej | ||
46 | Żuk Jakub | Warszawa | Polska | START | paid on-line | |
47 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | START | Warsaw Masters Team | paid on-line |
48 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | START | paid on-line | |
49 | Gasior Pawel | Susz | Polska | START | Rozbiegany Susz | paid on-line |
50 | nietupski marcin | sopot | Polska | START z kartą sopocką | James | paid on-line |
51 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | Kolonia Prabuty | paid on-line |
52 | Własów Joanna | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | paid on-line | |
53 | Koper Agata | Warszawa | Polska | START | paid on-line | |
54 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
55 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | paid on-line | |
56 | Kulesza Piotr | Gdańsk | Polska | START | Biegaj z głową | paid on-line |
57 | Górski Mateusz | Lębork | Polska | START | LKB im Braci Petk / Morski Oddział Straży Granicznej | |
58 | Michalak Marlena Michalak | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
59 | Bąk Daniel | Gdańsk | Polska | START | KALIN TEAM | |
60 | Jagmin Iza | Mosty | Polska | START | WYMIATACZE | paid on-line |
61 | Walkusz-Minko Ewelina | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
62 | Woźniak Beata | Dębogórze | Polska | START | Wymiatacze | paid on-line |
63 | Rychert Sylwester | Żukowo | Polska | START | paid on-line | |
64 | Hoppa Łukasz | Bolszewo | Polska | START | paid on-line | |
65 | Hoppa Anna | Bolszewo | Polska | START | paid on-line | |
66 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START | paid on-line | |
67 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START | "Jo" | paid on-line |
68 | Kwiatkowski Jarosław | Brodnica | Polska | START | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid on-line |
69 | Marchewka Emil | GDAŃSK | Polska | START | paid on-line | |
70 | Ślusarek Marcin | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
71 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | START | Goggle PAE Team | paid on-line |
72 | Szulima Robert Szulima | Markusy | Polska | START | paid on-line | |
73 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | START | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid on-line |
74 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | START | paid on-line | |
75 | Czujko Tymoteusz | Gdynia | Polska | START | Mały Kack | paid on-line |
76 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | START | Vege Runners | paid on-line |
77 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | START | Rozbiegany Susz | paid on-line |
78 | Sulkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
79 | NOWAK Arkadiusz | Gdańsk | Polska | START | Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym DLACZEGO NIE | paid on-line |
80 | Kolasińska Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | START | ||
81 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
82 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | START | paid on-line | |
83 | zakrzewski Paweł | Gdańsk | Polska | START | Family Board | paid on-line |
84 | Zakrzewska Ewa | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
85 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
86 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | START | Piękni i Bestie | paid on-line |
87 | Grabowski Dariusz | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | paid on-line |
88 | Grabowska Mariola | Sopot | Polska | START z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | paid on-line |
89 | WABNIC JAN | GDAŃSK | Polska | START | paid on-line | |
90 | Janicki Marcin | Reda | Polska | START | paid on-line | |
91 | Olszak Kamila | Reda | Polska | START | paid on-line | |
92 | Wojciechowska Daria | Sadlinki | Polska | START | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
93 | Buś Kamila | Lębork/Mosty | Polska | START | paid on-line | |
94 | Buś Aleksander | Lębork/Mosty | Polska | START | paid on-line | |
95 | Fikus Mirosław | Lębork | Polska | START | paid on-line | |
96 | Jarocki Tomasz | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
97 | Frąckowiak Tomasz | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
98 | García Castro Iván Manuel | Gdynia | Hiszpania | START | paid on-line | |
99 | Minko Bartosz | Słupsk | Polska | START | paid on-line | |
100 | Seleman Dariusz | Gdynia | Polska | START | paid on-line |
Views: 16042