# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szatkowski Maciej | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
2 | Jasiński Piotr | Gdynia | Polska | START | NOVO Capoeira | paid on-line |
3 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | START | Nie marnuj tlenu GAiT | paid on-line |
4 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
5 | Potomski Dawid | Giżycko | Polska | START | 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
6 | Bieszke Rafał | Gdynia | Polska | START | wymiatacze / Ultra Dreptacz | paid on-line |
7 | Żak Rafał | Warszawa | Polska | START | paid on-line | |
8 | Kawczyński Tomek | Chwaszczyno | Polska | START | paid on-line | |
9 | Wasilewska Iwona | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
10 | Godziński Jacek | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
11 | Kliś Klaudia | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
12 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | START | Press Glass Biegamy i Wspieramy | paid on-line |
13 | Pacek Marcin | Gdynia | Polska | START | EURO STYL | paid on-line |
14 | Stolc Romana | Bolszewo | Polska | START | paid on-line | |
15 | Banaś Mateusz Banaś | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
16 | Poliwodziński Michał | Bydgoszcz | Polska | START | KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON | paid on-line |
17 | Kania Aleksandra | Słupsk | Polska | START | paid on-line | |
18 | Dordzik Katarzyna | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
19 | Platta Karolina | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
20 | Groszyk Łukasz | Elbląg | Polska | START | paid on-line | |
21 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | START | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
22 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Polska | START | LKB im BRACI PETK | paid on-line |
23 | Górskki Matusz | Lębork | Polska | START | LKB im BRACI PETK | paid on-line |
24 | Strupińska Renata | Lębork | Polska | START | LKB im BRACI PETK | paid on-line |
25 | Kijanka Dariusz | Sopot | Polska | START | paid on-line | |
26 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
27 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | START | Atena S.A. | paid on-line |
28 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | START | Amw Gdynia | paid on-line |
29 | Kałan Klaudia | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
30 | Mackiewicz MAREK | Łomża | Polska | START | paid on-line | |
31 | Leik Michał | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
32 | Banach Kuba | Radom | Polska | START | Biegiem Radom! | paid on-line |
33 | Kotulski Piotr | Gdańsk | Polska | START | Klub Biegaczy JYSK | paid on-line |
34 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | START | CrossElite | paid on-line |
35 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | START | motywatornia team | paid on-line |
36 | Zabłotny Piotr | Brodnica | Polska | START | MUKL Brodnica | paid on-line |
37 | Borawski Paweł | Puck | Polska | START | paid on-line | |
38 | Żuk Jakub | Warszawa | Polska | START | paid on-line | |
39 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | START | Warsaw Masters Team | paid on-line |
40 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | START | paid on-line | |
41 | Gasior Pawel | Susz | Polska | START | Rozbiegany Susz | paid on-line |
42 | Koper Agata | Warszawa | Polska | START | paid on-line | |
43 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
44 | Kulesza Piotr | Gdańsk | Polska | START | Biegaj z głową | paid on-line |
45 | Michalak Marlena Michalak | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
46 | Jagmin Iza | Mosty | Polska | START | WYMIATACZE | paid on-line |
47 | Walkusz-Minko Ewelina | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
48 | Woźniak Beata | Dębogórze | Polska | START | Wymiatacze | paid on-line |
49 | Rychert Sylwester | Żukowo | Polska | START | paid on-line | |
50 | Hoppa Łukasz | Bolszewo | Polska | START | paid on-line | |
51 | Hoppa Anna | Bolszewo | Polska | START | paid on-line | |
52 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START | paid on-line | |
53 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START | "Jo" | paid on-line |
54 | Kwiatkowski Jarosław | Brodnica | Polska | START | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid on-line |
55 | Marchewka Emil | GDAŃSK | Polska | START | paid on-line | |
56 | Ślusarek Marcin | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
57 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | START | Goggle PAE Team | paid on-line |
58 | Szulima Robert Szulima | Markusy | Polska | START | paid on-line | |
59 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | START | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid on-line |
60 | Gleinert Szymon | Żukowo | Polska | START | paid on-line | |
61 | Czujko Tymoteusz | Gdynia | Polska | START | Mały Kack | paid on-line |
62 | Osowski Maciej | Gdynia | Polska | START | Vege Runners | paid on-line |
63 | Gąsior Piotr Gąsior | Susz | Polska | START | Rozbiegany Susz | paid on-line |
64 | Sulkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
65 | NOWAK Arkadiusz | Gdańsk | Polska | START | Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym DLACZEGO NIE | paid on-line |
66 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
67 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | START | paid on-line | |
68 | zakrzewski Paweł | Gdańsk | Polska | START | Family Board | paid on-line |
69 | Zakrzewska Ewa | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
70 | Dziemian Jakub | gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
71 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | START | Piękni i Bestie | paid on-line |
72 | WABNIC JAN | GDAŃSK | Polska | START | paid on-line | |
73 | Janicki Marcin | Reda | Polska | START | paid on-line | |
74 | Olszak Kamila | Reda | Polska | START | paid on-line | |
75 | Wojciechowska Daria | Sadlinki | Polska | START | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid on-line |
76 | Buś Kamila | Lębork/Mosty | Polska | START | paid on-line | |
77 | Buś Aleksander | Lębork/Mosty | Polska | START | paid on-line | |
78 | Fikus Mirosław | Lębork | Polska | START | paid on-line | |
79 | Jarocki Tomasz | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
80 | Frąckowiak Tomasz | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
81 | García Castro Iván Manuel | Gdynia | Hiszpania | START | paid on-line | |
82 | Minko Bartosz | Słupsk | Polska | START | paid on-line | |
83 | Seleman Dariusz | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
84 | Piórko Ewa | Gdańsk | Polska | START | Goyello Power Club | paid on-line |
85 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
86 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | START | kropelka | paid on-line |
87 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | START | CrossElite | paid on-line |
88 | Koza Damian | Władysławowo | Polska | START | paid on-line | |
89 | Pawlak Krystyna Pawlak | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
90 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | START | Pruszcz biega | paid on-line |
91 | Falk Agnieszka Falk | Gdynia | Polska | START | paid on-line | |
92 | Kurszewska Magdalena | Gdańsk | Polska | START | Gdańsk Południe na START | paid on-line |
93 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Polska | START | biegamyrazem.pl | paid on-line |
94 | Granacka Katarzyna | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
95 | Kwiatkowska Monika | Brodnica | Polska | START | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | paid on-line |
96 | Skowrońska Monika | Suchacz | Polska | START | Be4Art | paid on-line |
97 | Tomaszkiewicz Piotr | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
98 | Tomaszewska Agnieszka | Gdańsk | Polska | START | Grupa Trójmiasto | paid on-line |
99 | Kisieliński Filip | Gdańsk | Polska | START | paid on-line | |
100 | Zmarzly Darek | Starogard Gd. | Polska | START | paid on-line |
Views: 16060