# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | BIEG | NW | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
2 | THAMM Malwina | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Sp33 Katowice | TAK | NIE | paid |
3 | Ogłaza Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
4 | Thamm Michalina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Sp33 Katowice | TAK | NIE | paid |
5 | Thamm Milena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Sp33 Katowice | TAK | NIE | paid |
6 | Thamm Mariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
7 | Żurawska Ewa | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
8 | Żurawski Zbigniew | Sosnowiec, śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
9 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
10 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
11 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
12 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
13 | bieniok jarosław | katowice | Polska | Małżeństwa | Natura Biegu | NIE | TAK | paid |
14 | ZYDROŃ Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
15 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
16 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | TAK | NIE | paid |
17 | Małachowski Rafał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Too stupid to stop | NIE | TAK | paid |
18 | Baran Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
19 | Baran Joanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
20 | Baran Roman | Dąbrowa Górnicza | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
21 | Wręczycka Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
22 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
23 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | Szare Morsy | TAK | NIE | paid |
24 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
25 | Mencel Adrian | Czerwonków Osiedle | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
26 | Ryszka Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | TAK | NIE | |
27 | Żukow Radosław | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
28 | Żukow Emilia | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
29 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | BTM RUNNERS | TAK | NIE | paid |
30 | Smuda Katarzyna | Tychy | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | ||
31 | Smuda Krzysztof | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
32 | Juda Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
33 | Juda Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
34 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | NIE | TAK | |
35 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
36 | KRYSZK MAŁGORZATA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
37 | Madej Przemysław | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
38 | MADEJ ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
39 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | TAK | NIE | paid |
40 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | TAK | NIE | paid |
41 | Chrapek Urszula | Rudzica | Polska | Pozostali uczestnicy | KS Rudzica | NIE | TAK | paid |
42 | Ciepiela Jan | Gródków | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | TAK | paid | |
43 | GURCZYŃSKA ZUZANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | paid | |
44 | HEFEMAN EWA HEFEMAN | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
45 | gurczyńska emilia | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | paid | |
46 | Maruszczyk Marian | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
47 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | NIE | TAK | paid |
48 | gurczyńska monika | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
49 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | NIE | TAK | paid |
50 | gurczyński krzysztof | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
51 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
52 | Szwarczyński Michał | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
53 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
54 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
55 | Płaczek Paweł | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
56 | Martynus Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
57 | Płaczek Natalia | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
58 | Martynus Agnieszka | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
59 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
60 | Hrebenda Antonina | Piekary Śląskie | Portugalia | Małżeństwa | Lecymy Durś | TAK | NIE | paid |
61 | Nowakowski Krzysztof | Ruda Slaska | Polska | Pozostali uczestnicy | KyloGo | TAK | NIE | paid |
62 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | NIE | TAK | paid |
63 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | TAK | NIE | paid |
64 | Marcak Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
65 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
66 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | paid |
67 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastekteam | TAK | NIE | paid |
68 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastekteam | NIE | TAK | paid |
69 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
70 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
71 | Rydel Amelia | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
72 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
73 | Walecki Michał Walecki | Czarków | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
74 | Walecki Filip | Czarków | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
75 | liszka monika | świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
76 | Reginato-Kies Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
77 | Kies Iwona | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
78 | Głąb Waldemar | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
79 | Kalinowska Monika | Suwałki | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
80 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
81 | Spyra Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
82 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
83 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
84 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
85 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | SZOMBIERKI RUNNERS | NIE | TAK | paid |
86 | BITOWT Izabela | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
87 | Koźlik Wojciech | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
88 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | paid | |
89 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | TAK | NIE | paid |
90 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | TAK | NIE | paid |
91 | Piecyk Wiktor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
92 | Piecyk Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
93 | Piecyk Justyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
94 | Piecyk Dariusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
95 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
96 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
97 | Wątroba Jan | Libiąż | Polska | Małżeństwa | TAK | TAK | ||
98 | Wątroba Agnieszka | Libiąż | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | ||
99 | Urbańczyk Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Grzybowa Biega | TAK | NIE | paid |
100 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | NIE | TAK | paid |
Views: 10955