# Surname and name City Distance Club BIEG NW Sum to pay
1 Jędyczek Ewa Mysłowice Pozostali uczestnicy NIE NIE paid
2 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka TAK NIE paid
3 Jędyczek Marcin Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
4 Wręczycka Katarzyna Chorzów Małżeństwa NIE TAK paid
5 Wręczycki Ireneusz Chorzów Małżeństwa TAK NIE paid
6 Ryszka Karol Katowice Pozostali uczestnicy CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM TAK NIE paid
7 Skrodzka Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
8 Szlędak Izabela Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK paid
9 Szlędak Sonia Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK paid
10 Wiener Marcin Katowice Pozostali uczestnicy Jesus Saves TAK NIE paid
11 ZYDROŃ Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK
12 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
13 Lara Izabela Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
14 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
15 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team NIE TAK paid
16 Apostolski Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
17 Rola Sławomir Bytom Małżeństwa BTM RUNNERS TAK NIE paid
18 Dombrowska Renata Bytom Małżeństwa BTM RUNNERS TAK NIE paid
19 Martynus Piotr Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
20 Martynus Agnieszka Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
21 liszka monika świętochłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
22 skowronek sylwia chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
23 Krzyżowska Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE paid
24 Krzyżowska Renata Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
25 Krzyżowski Paweł Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
26 Walecki Filip Czarków Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
27 Baluch- Walecka Małgorzata Czarków Małżeństwa TAK NIE paid
28 Walecki Michał Walecki Czarków Małżeństwa TAK NIE paid
29 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Runonline Team TAK NIE paid
30 Urbańczyk Michał Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
31 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega NIE TAK paid
32 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega NIE TAK paid
33 Szalkowski Mirosław Katowice Pozostali uczestnicy OPP Katowice NIE TAK paid
34 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec TAK NIE paid
35 KOWALSKA DOROTA RYBNIK Małżeństwa SBD Energetyk Rybnik NIE TAK paid
36 KOWALSKI ROBERT RYBNIK Małżeństwa SBD Energetyk Rybnik TAK NIE paid
37 Gałuszka Dawid Świętochłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
38 Goryczka Tomasz Gródków Małżeństwa TAK TAK paid
39 Ciepiela Anna Gródków Małżeństwa TAK TAK paid
40 Antosiewicz Kamil Tychy Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
41 Bujoczek Milena Bujoczek Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE paid
42 Bujoczek Piotr Bujoczek Bytom Małżeństwa TAK NIE paid
43 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa TAK NIE paid
44 Pawlik Bogumiła Zabrze Pozostali uczestnicy NIE TAK paid
45 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
46 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Brak NIE TAK paid
47 Dąbrowiak Krzysztof Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
48 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina TAK NIE paid
49 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina TAK NIE paid
50 Szatniewska Agnieszka Będzin Małżeństwa owocowa kraina TAK NIE paid
51 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE paid
52 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
53 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
54 Rolnik Marlena Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
55 Rolnik Bartosz MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
56 Lata Beata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
57 Bartmańska Aleksandra Katowice Małżeństwa NIE TAK paid
58 Bartmański Cezary Katowice Małżeństwa NIE TAK paid
59 Bartmański Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
60 Barczyk Magda Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK TAK paid
61 Barczyk Aneta Chorzów Małżeństwa TAK TAK paid
62 Barczyk Piotr Chorzów Małżeństwa TAK TAK paid
63 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE paid
64 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa TAK NIE paid
65 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa TAK NIE paid
66 Rencz Małgorzata Orzesze Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
67 Wyród Monika Tychy Małżeństwa TAK NIE paid
68 Wyród Karol Tychy Małżeństwa TAK NIE paid
69 GRUSZKA AGNIESZKA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Małżeństwa Endurance Team TAK NIE paid
70 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa NIE TAK paid
71 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa TAK NIE paid
72 Żak Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
73 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
74 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
75 Szczepańska Anna Bytom Małżeństwa Sucha Góra NIE TAK paid
76 Szczepański Rafał Bytom Małżeństwa Opel Active Team TAK NIE paid
77 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice TAK NIE paid
78 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Pozostali uczestnicy NIE TAK
79 Michalczyk Amelia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat PO ROBOCIE TAK NIE paid
80 Michalczyk Mikołaj Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat PO ROBOCIE TAK NIE paid
81 Michalczyk Karolina Katowice Małżeństwa PO ROBOCIE TAK NIE paid
82 Michalczyk Konrad Katowice Małżeństwa PO ROBOCIE TAK NIE paid
83 Juda Piotr Katowice Małżeństwa NIE TAK paid
84 Juda Katarzyna Katowice Małżeństwa NIE TAK paid
85 KRYSZK MAŁGORZATA KRYSZK KATOWICE Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
86 Piecyk Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE paid
87 Piecyk Wiktor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE paid
88 Piecyk Justyna Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
89 Kożuch Emilia Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat Lecymy Durś TAK NIE paid
90 Piecyk Dariusz Katowice Małżeństwa TAK NIE paid
91 Kożuch Marta Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat Lecymy Durś TAK NIE paid
92 Kożuch Agnieszka Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy Lecymy Durś TAK NIE paid
93 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Pozostali uczestnicy NIE TAK paid
94 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa NIE TAK
95 Famuła Marek Katowice Małżeństwa TAK NIE
96 Famuła Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team TAK NIE
97 Szopa Romuald Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK paid
98 Czajor Kornelia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy NIE TAK paid
99 Rost Adam Świętochłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid
100 Kozłowska Bożena Świętochłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE paid


Views: 4387

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ