# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czaja Andrzej Łęczyce START Bieg główny (6000 m) paid on-line
2 Czaja Marcin Łęczyce START Bieg główny (6000 m) paid on-line
3 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki START Bieg główny (6000 m) KS Rozłazino paid on-line
4 Licau Anettta Rozłazino START Bieg główny (6000 m) KS Rozłazino paid on-line
5 Licau Krzysztof Rozłazino START Bieg główny (6000 m) KS Rozłazino paid on-line
6 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie START Bieg główny (6000 m) paid on-line
7 Glinka Agnieszka Glinka Lębork START Bieg główny (6000 m) paid on-line
8 Ponarad Magdalena Lubowidz START Bieg główny (6000 m) KreativSport LĘBORK paid on-line
9 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska START Bieg główny (6000 m) paid on-line
10 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska START Bieg główny (6000 m) JW 5718 paid on-line
11 Sikora Piotr Lębork START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni KS Rozłazino
12 Maj-Płotka Ewa Wejherowo START Bieg główny (6000 m) Maja Team paid on-line
13 Napiontek Elżbieta Bytów START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Świat Płytek u Kryspina
14 Bartosiak Adam Lębork START Bieg główny (6000 m) FARM FRITES POLAND
15 horodyskyi bohdan-iwan lwiw START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
16 wira owczaruk winnica START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
17 andrii pjasetskyi kowel START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
18 pecznikow ruslan odessa START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
19 babaryka ivan nowomoskowsk START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
20 prokofeva evginija kijow START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
21 didovodiuk olesija iwano-frankiwsk START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
22 didovodiuk dmytro iwano-frankiwsk START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
23 okseniuk sergii luck START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
24 okseniuk oksana luck START Bieg główny (6000 m)
25 Roszkowski Zdzisław Borkowo START Bieg główny (6000 m) paid on-line
26 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni MiŚ Biega
27 WIśniewski Mieczysław Słupsk START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni
28 czech roman slupsk START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni goch bytów
29 Witt Henryk Sopot START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Norbsoft.pl
30 Semenowycz Natalija Kiyov START Bieg główny (6000 m)
31 Cichończuk Antoni Gdynia START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Akademia Marynarki Wojennej
32 Chudy Henryk Sławsko START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni k s Olszewski i synowie
33 Gawin Rafał kościerzyna START Bieg główny (6000 m)
34 Konieczki Dariusz Wejherowo START Bieg główny (6000 m) Pomorski Team Biegowy paid on-line
35 Szymański Adam Lębork START Bieg główny (6000 m) Lębork biegacze paid on-line
36 Nowicki Artur Malczyce START Bieg główny (6000 m) Pomorski Team Biegowy
37 Rembalski Piotr Bytów START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Świat Płytek u Kryspina
38 Domaszk Zbigniew Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat płytek u Kryspina
39 Keslinke Łukasz Gdynia START Bieg główny (6000 m) biegamyrazem.pl paid on-line
40 Kujawski Łukasz Żukowo START Bieg główny (6000 m) Runnersi S7 Banino paid on-line
41 Górski Antoni Lębork START Bieg główny (6000 m) Lębork
42 Zblewski Tadeusz Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
43 Stankiewicz Radosław Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
44 Pałubicka Kinga Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
45 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytow START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
46 Buś Kamilla Mosty START Bieg główny (6000 m)
47 Buś Aleksander Mosty START Bieg główny (6000 m)
48 Stolicka Anna Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
49 Maciejewski Rafał STRZEPCZ START Bieg główny (6000 m) Wikęd Luzino
50 Gliszczyński Łukasz Bytów START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Świat Płytek u Kryspina
51 Lewandowska Sylwia Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
52 Kęsik Agnieszka Słupsk START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
53 Jankowski Grzegorz BYTÓW START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
54 Pacan Bartosz Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat płytek u Kryspina
55 Pacan Mira Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat płytek u Kryspina
56 Jakubek Patryk Bytow START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
57 Matysiak-Rembalski Anna Bytów START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Świat Płytek u Kryspina
58 Solak Halina Bytów START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Świat Płytek u Kryspina
59 Garski Kryspin Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
60 Garska Joanna Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
61 Heyka Ireneusz Lębork START Bieg główny (6000 m)
62 Stenka Marcin LĘBORK START Bieg główny (6000 m) Klub 42,2 Lębork
63 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO START Bieg główny (6000 m) REKOWO BIEGA
64 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO START Bieg główny (6000 m) REKOWO BIEGA
65 Klasa Wiktoria Lębork- Mosty START Bieg główny (6000 m)
66 Koiszewska Monika Lębork START Bieg główny (6000 m)
67 BADZIĄG Damian Lębork START Bieg główny (6000 m) Klub 42,2 Lębork
68 Stefaniak Marcin Łęczyce START Bieg główny (6000 m)
69 Kawoń Andrzej Namysłów START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni
70 Dębicki Artur Gdynia START Bieg główny (6000 m)
71 Budzyńska Elżbieta Słupsk START Bieg główny (6000 m)
72 Malek Andrzej Koscierzyna START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Pozytywna Endorfina
73 Głuchaczka Justyna Lębork START Bieg główny (6000 m) stowarzyszenie klub 42,2
74 Bojanowski Michał Lębork START Bieg główny (6000 m) stowarzyszenie klub 42,2
75 kamionka henryk lebork START Bieg główny (6000 m)
76 Kożyczkowski Marcin Wejherowo START Bieg główny (6000 m) Stowarzyszenie 42.2 Lębork
77 Durzyński Tomasz Lębork START Bieg główny (6000 m) 42,2 Lębork
78 Wnuk Stanislaw Wielki klincz START Bieg główny (6000 m) Maratończyk Wielki Klincz
79 Strupińska Iwona Krępa Kaszubska START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
80 Strupiński Adam Krępa Kaszubska START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
81 Strupińska Renata Krępa Kaszubska START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
82 Eikmann Darek Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
83 Lipski Jan Dominik Lębork START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni LKB im BRACI PETK, / NOWA RURZANKA
84 Paczuła Zuzanna Cewice START Bieg główny (6000 m)
85 Paczuła Urszula Cewice START Bieg główny (6000 m)
86 Paczuła Stanisław Cewice START Bieg główny (6000 m)
87 Paczuła Wioleta Lębork START Bieg główny (6000 m) Paczuła TEAM
88 Paczuła Ireneusz Lębork START Bieg główny (6000 m) Paczuła TEAM
89 liban zygfryd tczew START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Biegający Tczew
90 Krzyszkowski Andrzej Gdynia START Bieg główny (6000 m) niestowarzyszony
91 Andryskowski Zdzislaw Lębork START Bieg główny (6000 m) Kolarz-Pol
92 Łubkowska Grażyna Gdańsk START Bieg główny (6000 m) Biegaj z Głową/Tabata
93 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia START Bieg główny (6000 m) BigYellowFoot Adventure Team
94 Olek Jarosław Gdynia START Bieg główny (6000 m) BigYellowFoot Adventure Team
95 Głombiowska Zuzanna Gdynia START Bieg główny (6000 m) BigYellowFoot Adventure Team
96 Gaweł zbigniew Słupsk START Bieg główny (6000 m)
97 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK START Bieg główny (6000 m)
98 Kiliarska Valentyna Ukraine START Bieg główny (6000 m) LKB Rudnik
99 Andryskowski Marek Lębork START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Stowarzyszenie 42.2 Lębork
100 Bisewska Wiktoria Puck START Bieg główny (6000 m)


Views: 4532

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ