# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czaja Andrzej Łęczyce START Bieg główny (6000 m) paid dotpay
2 Czaja Marcin Łęczyce START Bieg główny (6000 m) paid dotpay
3 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki START Bieg główny (6000 m) KS Rozłazino paid dotpay
4 Licau Anettta Rozłazino START Bieg główny (6000 m) KS Rozłazino paid dotpay
5 Licau Krzysztof Rozłazino START Bieg główny (6000 m) KS Rozłazino paid dotpay
6 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie START Bieg główny (6000 m) paid dotpay
7 Glinka Agnieszka Glinka Lębork START Bieg główny (6000 m) paid dotpay
8 Ponarad Magdalena Lubowidz START Bieg główny (6000 m) KreativSport LĘBORK paid dotpay
9 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska START Bieg główny (6000 m) paid dotpay
10 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska START Bieg główny (6000 m) JW 5718 paid dotpay
11 Sikora Piotr Lębork START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni KS Rozłazino
12 Maj-Płotka Ewa Wejherowo START Bieg główny (6000 m) Maja Team paid dotpay
13 Bartosiak Adam Lębork START Bieg główny (6000 m) FARM FRITES POLAND
14 horodyskyi bohdan-iwan lwiw START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
15 wira owczaruk winnica START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
16 andrii pjasetskyi kowel START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
17 pecznikow ruslan odessa START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
18 babaryka ivan nowomoskowsk START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
19 prokofeva evginija kijow START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
20 didovodiuk olesija iwano-frankiwsk START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
21 didovodiuk dmytro iwano-frankiwsk START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
22 okseniuk sergii luck START Bieg główny (6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik
23 okseniuk oksana luck START Bieg główny (6000 m)
24 Roszkowski Zdzisław Borkowo START Bieg główny (6000 m) paid dotpay
25 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni MiŚ Biega
26 WIśniewski Mieczysław Słupsk START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni
27 Witt Henryk Sopot START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Norbsoft.pl
28 Semenowycz Natalija Kiyov START Bieg główny (6000 m)
29 Chudy Henryk Sławsko START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni k s Olszewski i synowie
30 Gawin Rafał kościerzyna START Bieg główny (6000 m)
31 Konieczki Dariusz Wejherowo START Bieg główny (6000 m) Pomorski Team Biegowy paid dotpay
32 Szymański Adam Lębork START Bieg główny (6000 m) Lębork biegacze paid dotpay
33 Domaszk Zbigniew Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat płytek u Kryspina
34 Keslinke Łukasz Gdynia START Bieg główny (6000 m) biegamyrazem.pl paid dotpay
35 Kujawski Łukasz Żukowo START Bieg główny (6000 m) Runnersi S7 Banino paid dotpay
36 Górski Antoni Lębork START Bieg główny (6000 m) Lębork
37 Zblewski Tadeusz Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
38 Stankiewicz Radosław Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
39 Pałubicka Kinga Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
40 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytow START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
41 Stolicka Anna Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
42 Pacan Bartosz Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat płytek u Kryspina
43 Pacan Mira Bytów START Bieg główny (6000 m) Świat płytek u Kryspina
44 Jakubek Patryk Bytow START Bieg główny (6000 m) Świat Płytek u Kryspina
45 Heyka Ireneusz Lębork START Bieg główny (6000 m)
46 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO START Bieg główny (6000 m) REKOWO BIEGA
47 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO START Bieg główny (6000 m) REKOWO BIEGA
48 Klasa Wiktoria Lębork- Mosty START Bieg główny (6000 m)
49 Koiszewska Monika Lębork START Bieg główny (6000 m)
50 BADZIĄG Damian Lębork START Bieg główny (6000 m) Klub 42,2 Lębork
51 Stefaniak Marcin Łęczyce START Bieg główny (6000 m)
52 Dębicki Artur Gdynia START Bieg główny (6000 m)
53 Malek Andrzej Koscierzyna START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Pozytywna Endorfina
54 Głuchaczka Justyna Lębork START Bieg główny (6000 m) stowarzyszenie klub 42,2
55 Bojanowski Michał Lębork START Bieg główny (6000 m) stowarzyszenie klub 42,2
56 kamionka henryk lebork START Bieg główny (6000 m)
57 Kożyczkowski Marcin Wejherowo START Bieg główny (6000 m) Stowarzyszenie 42.2 Lębork
58 Durzyński Tomasz Lębork START Bieg główny (6000 m) 42,2 Lębork
59 Strupińska Iwona Krępa Kaszubska START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
60 Strupiński Adam Krępa Kaszubska START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
61 Strupińska Renata Krępa Kaszubska START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
62 Eikmann Darek Lębork START Bieg główny (6000 m) LKB im BRACI PETK
63 Lipski Jan Dominik Lębork START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni LKB im BRACI PETK, / NOWA RURZANKA
64 Paczuła Wioleta Lębork START Bieg główny (6000 m) Paczuła TEAM
65 Paczuła Ireneusz Lębork START Bieg główny (6000 m) Paczuła TEAM
66 liban zygfryd tczew START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Biegający Tczew
67 Krzyszkowski Andrzej Gdynia START Bieg główny (6000 m) niestowarzyszony
68 Andryskowski Zdzislaw Lębork START Bieg główny (6000 m) Kolarz-Pol
69 Łubkowska Grażyna Gdańsk START Bieg główny (6000 m) Biegaj z Głową/Tabata
70 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia START Bieg główny (6000 m) BigYellowFoot Adventure Team
71 Olek Jarosław Gdynia START Bieg główny (6000 m) BigYellowFoot Adventure Team
72 Głombiowska Zuzanna Gdynia START Bieg główny (6000 m) BigYellowFoot Adventure Team
73 Andryskowski Marek Lębork START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni Stowarzyszenie 42.2 Lębork
74 Bisewska Wiktoria Puck START Bieg główny (6000 m)
75 Paprocka Ewelina Obliwice START Bieg główny (6000 m) Obliwice
76 Koiszewska Izabela Lębork START Bieg główny (6000 m) stowarzyszenie klub 42,2
77 Koiszewski Krzysztof Lębork START Bieg główny (6000 m) stowarzyszenie klub 42,2
78 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska START Bieg główny (6000 m)
79 Garska Małgorzata Bytów START Bieg główny (6000 m) MLKS Baszta Bytów
80 Garski Dawid Bytów START Bieg główny (6000 m) MLKS Baszta Bytów
81 Burzyński Aleksander Słupsk START Bieg główny (6000 m) Stopa Słupsk
82 Witt Grażyna Sopot START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni MaratonyPolskie.PL TEAM
83 Wenta Brygida Łebunia START Bieg główny (6000 m) Pój na koło Łebunia
84 Wenta Piotr ŁEBUNIA START Bieg główny (6000 m) LTS LĘBORK
85 Wenta Adrian Łebunia START Bieg główny (6000 m) Pój na koło Łebunia
86 Ostrówka Waldemar Lębork START Bieg główny (6000 m) - emeryci, renciści, niepełnosprawni LKB im BRACI PETK
87 Sałabon Grzegorz Lębork START Bieg główny (6000 m) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork
88 Fierka Tomasz Lębork START Bieg główny (6000 m) JW 1889 1bz Lębork
89 naczk Wiktoria lębork START Bieg główny (6000 m) KREATIV-SPORT,DYNAMIC LĘBORK
90 naczk leonard lębork START Bieg główny (6000 m) Dynamic lębork
91 Heyka Jarosław Lębork START Bieg główny (6000 m) Morska Jednostka Rakietowa
92 Stolzenburg Honorata Lębork START Bieg główny (6000 m)
93 Labuda Marek Lębork START Bieg główny (6000 m)


Views: 4022

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ