Triathlon Radłów IV 2018
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Madej Rafał Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid
2 Osika Katarzyna Wola Dębowiecka DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] O&K Elektrogroup paid on-line
3 Rypel Natalia Kedzierzyn-Koźle DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] TRIDIVISION TRIATHLON TEAM paid on-line
4 Rochewicz Andrzej Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Grupa Azoty KOLTAR paid
5 Kałamarski Jakub Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] DareDevils TriathlonTeam paid on-line
6 Ulbrych Artur Liszki DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
7 Rembisz Sebastian Krakow DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
8 Złonkiewicz Kinga Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Galeria Rzeczy Ładnych paid on-line
9 Nowak-Bereś Elżbieta Dębica DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
10 Groń Stanisław Nowy Sącz DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
11 Szkorupa Magdalena Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Deloitte Adventure Team paid on-line
12 Nachel Sebastian Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
13 Węc Michał Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
14 Krzysztoforski Maciej Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
15 Kluźniak Wojciech Kielce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
16 Świda Adam Bydlin DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Perfect e-Line Team paid on-line
17 Kowalski Rafał Chrząstowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] PERFECT E-LINE TEAM paid on-line
18 OSAK Maciej KRAKÓW DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Triathlon YMCA Kraków paid on-line
19 Konieczny Ryszard Racibórz DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] AMATOR paid on-line
20 ilczyszyn julita Zgorzała DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] runcoholics paid on-line
21 Czyżycki Piotrek Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
22 Woźniak Piotr Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Kar Matt paid
23 Sikora Tomasz Zgłobice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] GRUPA AZOTY paid
24 Jach Mateusz Gorzów Wlkp. DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
25 Syrowiecka Joanna Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid
26 Michoń Kamil Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] GRUPA AZOTY paid
27 Dudek Piotr Ruda Śląska DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
28 Ziomkowski Jan Wadowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] GVT paid on-line
29 lichoń tomasz dobczyce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
30 Kluźniak Jacek Kielce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] KKL KIELCE paid on-line
31 Mielke Dawid Bażanowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
32 Baran Beata Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Iron Dragon Triathlon paid
33 Baran Józef Zabierzów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Iron Dragon Triathlon paid
34 Kaszuba Robert Tumlin-Dąbrówka DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe Pod Bartkiem paid on-line
35 Grela Marcin Kielnarowa DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Krwawe Suty paid on-line
36 Ziental Darek Sitkòwka-Nowiny DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Rock & Rower team paid on-line
37 Morawski Kajetan Koscielisko DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
38 Stawarz Krzysztof Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Happy TRI friends paid
39 Jeleń Tomasz Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
40 Smołka Agata Zabrze DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Tri Division Triathlon Team paid on-line
41 Król Maciej Rdzawa DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
42 Horodecki Krzysztof Rzeszów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
43 Czarnota Bartłomiej Rzeszów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] GB Sport paid on-line
44 Dziuk Dariusz Radom DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
45 Podkowa Jarosław RADOM DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
46 Mazurek Mateusz Łapczyca DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
47 Radziwinski Marcin Rzeszów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] GB Sport paid on-line
48 Tatarczuch Eugeniusz Żabno DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Villa-Verde Żabno paid
49 Kukla Łukasz Kielce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] MIX SPORT TEAM KIELCE paid on-line
50 Tyka Andrzej Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
51 Wis Judyta Brzesko DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
52 Skowron Tomasz Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] WM Triself paid
53 Robel Jakub Warszawa DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
54 Trąbiński Krzysztof Zielonki DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
55 Klakla Wojciech Stróża DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
56 Pogodzińska Zuzanna Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] WM Triself paid
57 Przebieracz Dorota Kazimierza Wielka DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] WM Triself paid
58 Jeżyna Marcin Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] WM Triself paid
59 Kuroczik Patrick Pawłów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] RAFAKO Triteam paid
60 Kuliś Jakub Racibórz DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] RAFAKO Triteam paid
61 Nowak Wojciech Ruda Śląska DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Wataha Team paid on-line
62 Król Łukasz Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] RMF FM paid on-line
63 Reno Vittoriano Renò Krakow DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Club Pesce paid on-line
64 Mielke Dawid Bażanowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Triathlon YMCA Kraków paid on-line
65 Prosowicz Dawid Radłów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
66 Wójcik Maria Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] WM Triself paid
67 Siadek Jakub Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] DUONET paid on-line
68 Szarek Michał Gorzków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
69 Gomółka Maciej Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
70 Michałek Jarosław KRAKÓW DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] One Way Ticket paid on-line
71 Szymanowski Przemysław Końskie DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] KS IDMAR / SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE paid
72 Pytel Maria Starachowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE paid
73 Kłosowicz Alina Tarnow DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
74 Kwinta Mateusz Nowy Wiśnicz DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Wi-Stal paid on-line
75 Malita Piotr Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] WM Triself paid
76 Syska Wojciech Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] SeeKrakow paid on-line
77 Jemioło Hubert Ocieka DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
78 Olender Grzegorz Proszowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
79 Kołodziej Łukasz Trzebownisko DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Triathlon Sokoła Sokołów Małopolski paid on-line
80 Wojciechowski Mateusz Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] www.tarnowplywa.pl paid on-line
81 Michno Maciej Rzeszów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
82 Szadkowski Krzysztof Gorlice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Grupetto Gorlice paid on-line
83 Drozd Maciej Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
84 Halagarda Krzysztof Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] PDK paid on-line
85 Jabłoński Marek Wadowice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Auuuuu paid on-line
86 Linard Piotr Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
87 Borodziej Dariusz Niepołomice DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Niepołomice Biegają paid on-line
88 Kogut Paweł Żabno DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] CP Talent paid on-line
89 Płudowski Wojciech Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
90 Zarzycki Piotr Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
91 Kusiak Piotr Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
92 Firek Adrian Bielsko-Biała DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Fire'k TEAM paid on-line
93 Sawuła Marcin Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
94 Bródka Paweł Radom DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] Biegiem Radom! paid on-line
95 Guzik Jagoda Kraków DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
96 Kudła Jacek Dobczyce DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
97 Kukliński Arkadiusz Zbylitowska Góra DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
98 Krupa Robert Tarnów DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
99 Fijałkowski Adam Brzesko DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line
100 Kieś Damian RZESZÓW DYSTANS SPRINT [750m/20km/5km] paid on-line


Views: 17452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ