# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tumiłowicz Jerzy Licze START Bieg Traktor team gmina Kwidzyn paid dotpay
2 Zdziarski Dawid Grudziądz START Bieg Sosnowa Team Grudziądz paid dotpay
3 Szalecka Grażyna Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid dotpay
4 WOJTACKI Jakub Grudziądz START Bieg Sosnowa Team Grudziądz paid dotpay
5 Molasy Tomasz Malbork START Bieg paid dotpay
6 Dembinski Piotr Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
7 Dembinska Małgorzata Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
8 Wiśniewska Dorota Starogard Gdański START Nordic Walking paid dotpay
9 Hoffmann Daniel Zblewo START Bieg paid dotpay
10 Czapla Natalia Malbork START Bieg paid dotpay
11 Górska Weronika Malbork START Bieg paid dotpay
12 Danielewska Magdalena Stary Targ START Bieg paid dotpay
13 Kowalski Henryk KWIDZYN START Bieg IP KWIDZYN TEAM paid dotpay
14 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork START Bieg paid dotpay
15 Stępka Brygida Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid dotpay
16 Molasy Dorota Malbork START Bieg paid dotpay
17 Kossak - Karulewska Milena Kwidzyn START Bieg paid dotpay
18 Furmaniak Agnieszka Nowa Wieś Malborska START Bieg Koczaj Team paid dotpay
19 Koczaj Maciej Nowa Wieś Malborska START Bieg Koczaj Team paid dotpay
20 Przypek Marcin Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
21 Stefańska Helena Czernin START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) paid dotpay
22 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska START Bieg Koczaj Team paid dotpay
23 Nadolska Katarzyna Prabuty START Bieg prabucka grupa biegowa olbrzym paid dotpay
24 nadolski tomasz prabuty START Bieg prabucka grupa biegowa olbrzym paid dotpay
25 Szymański Wojciech Kwidzyn START Bieg paid dotpay
26 Szymańska Beata Kwidzyn START Bieg Kwidzyn Biega paid dotpay
27 Stecki Jakub Malbork START Bieg paid dotpay
28 Kosianowska Monika Malbork START Nordic Walking paid dotpay
29 Lipska Bożena Elbląg START Bieg paid dotpay
30 Karabin Anetta Dzierzgoń START Bieg paid dotpay
31 Rojewska Iwona Malbork START Bieg paid dotpay
32 Demko Marta Dzierzgoń START Bieg paid dotpay
33 Kniaź Malgorzata Sztumska Wies START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
34 Rychcik Iza Frombork START Bieg paid dotpay
35 Gostkiewicz Maciej Kwidzyn START Bieg paid dotpay
36 Gawdzik Paweł Pasłęk START Bieg paid dotpay
37 Jaskot Piotr Gościszewo START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
38 Mazurkiewicz Szymon Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
39 Gawdzik Marika Pasłęk START Bieg paid dotpay
40 Giembicki Jan Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
41 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice START Bieg paid dotpay
42 Rekowski Kazimierz Tczew START Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid dotpay
43 Kamiński Marcin Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid dotpay
44 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń START Bieg paid dotpay
45 Kusztal Bogdan Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
46 kusztal Dagmara Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Instruktor Fitness paid dotpay
47 Kun Jakub Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) MTS BASKET KWIDZYN paid dotpay
48 Pokojski Andrzej Braniewo START Bieg Kropelka paid dotpay
49 Sobczyk Melania Kwidzyn START Bieg paid dotpay
50 Dobrenko Mieczysław Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid dotpay
51 Kosmala Szymon Szpitalna Wieś START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid dotpay
52 Kruczkowski Patryk Szynwałd START Bieg Jagiellończycy Łasin paid
53 Serocka Magdalena Grudziądz START Bieg Jagiellończycy Łasin paid
54 Serocki Zbigniew Grudziądz START Bieg Jagiellończycy Łasin paid
55 Lewandowski Piotr Czernin START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
56 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn START Bieg drużyna szpiku paid dotpay
57 Szymański Tomasz Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
58 Weisner Barbara Benowo START Bieg paid dotpay
59 Bożykowski Jan Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr paid dotpay
60 Kmiecik-Zegarska Teresa Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) zantyr paid dotpay
61 Czwerenko Alicja Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr paid dotpay
62 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Bieg OSP POGRODZIE paid dotpay
63 Zembrzuska Ewa Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid dotpay
64 Rojewska Angelika Malbork START Bieg pocopocopocopoco paid dotpay
65 Leoniak Adam Dzierzgoń START Bieg DZIERZGOŃ TEAM paid dotpay
66 Jagucka Małgorzata Markusy START Bieg paid dotpay
67 Staniszewski Damian Braniewo START Nordic Walking paid dotpay
68 Staniszewska Agnieszka Braniewo START Nordic Walking La Braniewianki paid dotpay
69 Grabowska Bożena Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid dotpay
70 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
71 KRAWIEC ADAM Sztum START Bieg PRUSZCZ BIEGA paid dotpay
72 KRAWIEC ANDRZEJ Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid dotpay
73 Żemetro Edyta Waplewo Wielkie START Nordic Walking paid dotpay
74 Romanowski Tomek Kwidzyn START Bieg paid dotpay
75 Dmitrzak Piotr Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) paid dotpay
76 Melka Krzysztof Gościszewo START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
77 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
78 Ludwik Anita Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
79 Langmesser Regina Kołoząb START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr paid dotpay
80 Rozenberg Danuta Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
81 Klonowski Marcin Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
82 Rozenberg Sławomir Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
83 Malinowski Tadeusz Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
84 Olszewski Ryszard Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
85 Wojciechowska Ewa Kwidzyn START Bieg paid dotpay
86 Tyburski Igor Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) paid dotpay
87 Tyburska Aniela Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
88 Kaźmierczak Wiesław Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid dotpay
89 Kaźmierczak Szymon Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid dotpay
90 Szklarska Alicja Elbląg START Bieg paid dotpay
91 Szklarski Andrzej Elbląg START Bieg paid dotpay
92 Wysocki Mariusz Prabuty START Bieg PIES ICH GANIAŁ paid dotpay
93 Lisowska Karolina Malbork START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid dotpay
94 CHĘTNIK Rafał SZTUM START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid dotpay
95 Łoś Tadeusz Kwidzyn START Bieg paid dotpay
96 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN START Nordic Walking Wataha paid dotpay
97 Posim Bogumiła Dubiel START Nordic Walking Wataha paid dotpay
98 Posim Dariusz Dubiel START Nordic Walking Wataha paid dotpay
99 Zawadzki Damian Malbork START Bieg Active Malbork paid dotpay
100 Wróbel Michał Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid dotpay


Views: 5537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ