# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tumiłowicz Jerzy Licze START Bieg Traktor team gmina Kwidzyn paid on-line
2 Zdziarski Dawid Grudziądz START Bieg Sosnowa Team Grudziądz paid on-line
3 Szalecka Grażyna Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid on-line
4 WOJTACKI Jakub Grudziądz START Bieg Sosnowa Team Grudziądz paid on-line
5 Molasy Tomasz Malbork START Bieg paid on-line
6 Dembinski Piotr Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
7 Dembinska Małgorzata Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
8 Wiśniewska Dorota Starogard Gdański START Nordic Walking paid on-line
9 Hoffmann Daniel Zblewo START Bieg paid on-line
10 Czapla Natalia Malbork START Bieg paid on-line
11 Górska Weronika Malbork START Bieg paid on-line
12 Danielewska Magdalena Stary Targ START Bieg paid on-line
13 Kowalski Henryk KWIDZYN START Bieg IP KWIDZYN TEAM paid on-line
14 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork START Bieg paid on-line
15 Stępka Brygida Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid on-line
16 Molasy Dorota Malbork START Bieg paid on-line
17 Kossak - Karulewska Milena Kwidzyn START Bieg paid on-line
18 Furmaniak Agnieszka Nowa Wieś Malborska START Bieg Koczaj Team paid on-line
19 Koczaj Maciej Nowa Wieś Malborska START Bieg Koczaj Team paid on-line
20 Przypek Marcin Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
21 Stefańska Helena Czernin START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) paid on-line
22 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska START Bieg Koczaj Team paid on-line
23 Nadolska Katarzyna Prabuty START Bieg prabucka grupa biegowa olbrzym paid on-line
24 nadolski tomasz prabuty START Bieg prabucka grupa biegowa olbrzym paid on-line
25 Szymański Wojciech Kwidzyn START Bieg paid on-line
26 Szymańska Beata Kwidzyn START Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
27 Stecki Jakub Malbork START Bieg paid on-line
28 Kosianowska Monika Malbork START Nordic Walking paid on-line
29 Lipska Bożena Elbląg START Bieg paid on-line
30 Karabin Anetta Dzierzgoń START Bieg paid on-line
31 Rojewska Iwona Malbork START Bieg paid on-line
32 Demko Marta Dzierzgoń START Bieg paid on-line
33 Kniaź Malgorzata Sztumska Wies START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
34 Rychcik Iza Frombork START Bieg paid on-line
35 Gostkiewicz Maciej Kwidzyn START Bieg paid on-line
36 Gawdzik Paweł Pasłęk START Bieg paid on-line
37 Jaskot Piotr Gościszewo START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
38 Mazurkiewicz Szymon Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
39 Gawdzik Marika Pasłęk START Bieg paid on-line
40 Giembicki Jan Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
41 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice START Bieg paid on-line
42 Rekowski Kazimierz Tczew START Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid on-line
43 Kamiński Marcin Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid on-line
44 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń START Bieg paid on-line
45 Kusztal Bogdan Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
46 kusztal Dagmara Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Instruktor Fitness paid on-line
47 Kun Jakub Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) MTS BASKET KWIDZYN paid on-line
48 Pokojski Andrzej Braniewo START Bieg Kropelka paid on-line
49 Sobczyk Melania Kwidzyn START Bieg paid on-line
50 Dobrenko Mieczysław Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
51 Kosmala Szymon Szpitalna Wieś START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
52 Kruczkowski Patryk Szynwałd START Bieg Jagiellończycy Łasin paid
53 Serocka Magdalena Grudziądz START Bieg Jagiellończycy Łasin paid
54 Serocki Zbigniew Grudziądz START Bieg Jagiellończycy Łasin paid
55 Lewandowski Piotr Czernin START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
56 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn START Bieg drużyna szpiku paid on-line
57 Szymański Tomasz Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
58 Weisner Barbara Benowo START Bieg paid on-line
59 Bożykowski Jan Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr paid on-line
60 Kmiecik-Zegarska Teresa Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) zantyr paid on-line
61 Czwerenko Alicja Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr paid on-line
62 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START Bieg OSP POGRODZIE paid on-line
63 Zembrzuska Ewa Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid on-line
64 Rojewska Angelika Malbork START Bieg pocopocopocopoco paid on-line
65 Leoniak Adam Dzierzgoń START Bieg DZIERZGOŃ TEAM paid on-line
66 Jagucka Małgorzata Markusy START Bieg paid on-line
67 Staniszewski Damian Braniewo START Nordic Walking paid on-line
68 Staniszewska Agnieszka Braniewo START Nordic Walking La Braniewianki paid on-line
69 Grabowska Bożena Sztum START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid on-line
70 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
71 KRAWIEC ADAM Sztum START Bieg PRUSZCZ BIEGA paid on-line
72 KRAWIEC ANDRZEJ Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid on-line
73 Żemetro Edyta Waplewo Wielkie START Nordic Walking paid on-line
74 Romanowski Tomek Kwidzyn START Bieg paid on-line
75 Dmitrzak Piotr Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) paid on-line
76 Melka Krzysztof Gościszewo START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
77 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
78 Ludwik Anita Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
79 Langmesser Regina Kołoząb START Nordic Walking (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr paid on-line
80 Rozenberg Danuta Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
81 Klonowski Marcin Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
82 Rozenberg Sławomir Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
83 Malinowski Tadeusz Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
84 Olszewski Ryszard Sztum START Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid
85 Wojciechowska Ewa Kwidzyn START Bieg paid on-line
86 Tyburski Igor Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) paid on-line
87 Tyburska Aniela Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
88 Kaźmierczak Wiesław Sztum START Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) paid on-line
89 Kaźmierczak Szymon Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS Zantyr Sztum paid on-line
90 Szklarska Alicja Elbląg START Bieg paid on-line
91 Szklarski Andrzej Elbląg START Bieg paid on-line
92 Wysocki Mariusz Prabuty START Bieg PIES ICH GANIAŁ paid on-line
93 Lisowska Karolina Malbork START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
94 CHĘTNIK Rafał SZTUM START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
95 Łoś Tadeusz Kwidzyn START Bieg paid on-line
96 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN START Nordic Walking Wataha paid on-line
97 Posim Bogumiła Dubiel START Nordic Walking Wataha paid on-line
98 Posim Dariusz Dubiel START Nordic Walking Wataha paid on-line
99 Zawadzki Damian Malbork START Bieg Active Malbork paid on-line
100 Wróbel Michał Sztum START Bieg (członkowie LKS ZANTYR Sztum) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line


Views: 6862

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ