# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tubielewicz Artur Grodno START 10km Sokół paid
2 Simanowicz Denis Grodno START 10km Sokół paid
3 RADNIKOV Aleksandr Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie paid
4 ZUBTSOVA Oksana Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie paid
5 MIRONOVA Irina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie paid
6 KNIAZEVA Ekaterina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie paid
7 PASTUSHENKOV Dmitrii Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie paid
8 ORESHKO Vladimir Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie paid
9 MURAVIEV Viktor Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie paid
10 Rakowska Iwona Kolno START 10km
11 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI START 10km paid dotpay
12 Kopiczko Zbigniew Suwałki START 10km
13 ZUBOWICZ JANINA Sejny START 10km paid dotpay
14 Choiński Paweł Zambrów START 10km paid
15 Grygo Pawel Lomza START 10km LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża paid dotpay
16 Weiland Adrian Slupsk START 10km Nocne wilki
17 Krzyżanowski Karol Rajgród START 10km Maratonka Grajewo paid
18 Drężek Krzysztof Grajewo START 10km paid
19 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa START 10km Na, pagauk! paid
20 Ciborek Patryk Zawady Oleckie START 10km Olecko Biega paid dotpay
21 Ostrowierch Tarasij Hajnówka START 10km hajnówka biega paid dotpay
22 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START 10km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ paid dotpay
23 Zieniewicz Andrzej Kleosin START 10km Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok
24 Brynda Marcin Olecko START 10km Olecko Biega/Team Kopeć paid dotpay
25 Lelmacher Andrzej Ełk START 10km paid dotpay
26 Lelmacher Justyna Ełk START 10km Akademia Marynarki Wojennej paid dotpay
27 Szewczak Andrzej Białystok START 10km Masters Białystok paid dotpay
28 Muzyk Edward Łomża START 10km osoby 70+ Biegamy dla Zdrowia
29 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie START 10km
30 Pozdrawiam Mariusz Łomża START 10km Biegamy dla Zdrowia
31 Poniatowski Marek Bełda START 10km paid
32 Poniatowski Adam Bełda START 10km paid
33 Koziejko Stanisław Białystok START 10km Biegam dla Justysi paid dotpay
34 Skowera Krzysztof Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok
35 czopek jaroslaw EŁK START 10km Maratonka
36 Głażewski Mateusz Mońki START 10km paid dotpay
37 Karniłowicz Dawid Gołdap START 10km LA OSiR Gołdap
38 Gaca Dariusz Bialystok START 10km
39 Lipiński Michał Pisz START 10km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz
40 Sakowska Aneta Drozdowo START 10km Maratonka Grajewo
41 Skowera Edward Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok paid dotpay
42 Świderski Cezary Wasilków START 10km
43 Łotowska Katarzyna Dzikie START 10km Palę Wrotki
44 Sokół Bartosz Białystok START 10km
45 Sokół Przemysław Białystok START 10km paid dotpay
46 Miniuk Paweł Białystok START 10km Palę Wrotki paid dotpay
47 Myszka Marcin Grajewo START 10km Maratonka paid dotpay


Views: 3006

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ