# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Proponowany napis na koszulkę (dotyczy opcji MAXI) | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luśnia Andrzej | Morąg | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
2 | Siwa Kamil | Jantar | 3km rekreacyjny | ||||
3 | Bisowski Mariusz | Kobyłka | 10km pakiet MAXI | paid on-line | |||
4 | Płókarz Michał | Jantar | 3km rekreacyjny | ||||
5 | Płókarz Karolina | Jantar | 3km rekreacyjny | ||||
6 | Mazurowska Andżelika | TCZEW | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
7 | Rogowski Tomasz | Elbląg | 10km pakiet MINI | - | paid on-line | ||
8 | nadolski tomasz | prabuty | 10km pakiet MAXI | prabucka grupa biegowa olbrzym | OLA | paid on-line | |
9 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | 10km pakiet MAXI | Biegam dla Zdrowia | Biegam dla Zdrowia | paid on-line | |
10 | Lompert Anna | Elblag | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
11 | Lompert Andrzej | Elblag | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
12 | Dobosik Damian | Elbląg | 10km pakiet MINI | Grupa Wodna/Elbląskie Ustawki Szosowe | paid on-line | ||
13 | MIELCZAREK Dawid | Kępno | 10km pakiet MAXI | Dawid Mielczarek 2016 Jantar | |||
14 | Żylicz Paweł | Słupsk | 10km pakiet MINI | STOPA Słupsk | paid on-line | ||
15 | Dargiewicz Ewa | Gdańsk | 3km rekreacyjny | ||||
16 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
17 | Nowakowska Paulina | Elbląg | 3km rekreacyjny | ||||
18 | KRUPA OSKAR | RYJEWO | 3km rekreacyjny | ||||
19 | Krupa Paweł | Ryjewo | 3km rekreacyjny | ||||
20 | Dudziński Wiktor | Sztum | 3km rekreacyjny | ||||
21 | Witkowska-Cyga Angelika | Elbląg | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
22 | Cyga Adam | Elblag | 10km pakiet MINI | GE Power Team | paid on-line | ||
23 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | 3km rekreacyjny | Gmina Stegna | Bogdan Świsłocki | ||
24 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | 10km pakiet MINI | Wojsko Polskie | paid on-line | ||
25 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 10km pakiet MINI | pozytywna endorfina | paid on-line | ||
26 | Sikora Dariusz | Nowy Dwór Gdański | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
27 | Serafin Bartłomiej | Elbląg | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
28 | KASIŃSKA DANUTA | GIŻYCKO | 10km pakiet MAXI | BBL GIŻYCKO | paid on-line | ||
29 | Stolarów Agnieszka | Malbork | 10km pakiet MINI | Active Malbork | paid on-line | ||
30 | Stolarów Robert | Malbork | 10km pakiet MINI | Active Malbork | paid on-line | ||
31 | Sobota Marcin | sosnowiec | 10km pakiet MAXI | ostrowy | CZARNA PERŁA 2016 | paid on-line | |
32 | Chojnacki Filip | KWIDZYN | 3km rekreacyjny | SPOŁEK | |||
33 | Nowak Alicja | Jantar | 3km rekreacyjny | ||||
34 | Szczęch Elżbieta | Gdańsk | 10km pakiet MINI | Ela&Marcin Team | paid on-line | ||
35 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | 10km pakiet MINI | Ela&Marcin Team | paid on-line | ||
36 | Stasiak Marzena | Pasłęk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
37 | Jóźwiak Marcin | Jantar | Gmina Stegna 10km | ||||
38 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
39 | Kułakowski Artur | Chojnice | 10km pakiet MINI | Florian Chojnice | |||
40 | Kondratowicz Katarzyna | Pasłęk | 10km pakiet MINI | Team MUSTANG Pasłęk | paid on-line | ||
41 | Małkowski Tomasz | Gdańsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
42 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Gmina Stegna 10km | AMATOR | |||
43 | Chojnacki Krzysztof | KWIDZYN | 10km pakiet MINI | SPOŁEK | paid on-line | ||
44 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | 3km rekreacyjny | Finisz Morąg | |||
45 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Gmina Stegna 10km | Finisz Morąg | |||
46 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
47 | KISIELEWSKA TERESA | ELBLĄG | 10km pakiet MAXI | ELaktywni | TERENIA | paid on-line | |
48 | KISIELEWSKI MAREK | ELBLĄG | 10km pakiet MAXI | ELaktywni | MAREK | paid on-line | |
49 | Jaworska Małgorzata | Elbląg | 10km pakiet MAXI | GOSIA | paid on-line | ||
50 | Jaworski Tomasz | Elbląg | 10km pakiet MAXI | TOMEK | paid on-line | ||
51 | Ćwiklak Bartosz | Gdynia | 10km pakiet MINI | Morsy Gdyńskie | paid on-line | ||
52 | Burzyński Aleksander | Słupsk | 10km pakiet MINI | Stopa Słupsk | |||
53 | Tomaszewski Radosław Tomaszewski | Gdańsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
54 | Andrearczyk Dominika | Braniewo | 3km rekreacyjny | Ogrodnia | |||
55 | Andrearczyk Mikołaj | Braniewo | 3km rekreacyjny | Ogrodnia | |||
56 | Andrearczyk Anna | Braniewo | 3km rekreacyjny | Ogrodnia | |||
57 | Andrearczyk Wojciech | Braniewo | 10km pakiet MINI | Portal Braniewo | paid on-line | ||
58 | Będkowska Daria | Elbląg | 10km pakiet MAXI | El Aktywni | Daria run dance dive | paid on-line | |
59 | Rychlewski Tomasz | Czernin | 10km pakiet MAXI | ToMrunToM | |||
60 | Łukiewicz Łukasz | Elblag | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
61 | ŁOŻYŃSKI Jacek | Chojnice | 10km pakiet MINI | FLORIAN Chojnice | paid on-line | ||
62 | Mytych Katarzyna | Elbląg | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
63 | Sępiński Marcin | Gdynia | 10km pakiet MINI | Navigators | paid on-line | ||
64 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
65 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | 10km pakiet MINI | AMATOR | |||
66 | KOWALSKI ŁUKASZ | Gdańsk | 10km pakiet MAXI | NAJLEPSZA TRASA TO TA NAJCIĘŻSZA | paid on-line | ||
67 | Ignatowicz Andrzej | Warszawa | 10km pakiet MINI | Trucht Tarchomin Team | paid on-line | ||
68 | Kiliański Rafał | Warszawa | 10km pakiet MINI | Trucht Tarchomin Team | paid on-line | ||
69 | Gulkowski Wojciech | Warszawa | 10km pakiet MINI | Trucht Tarchomin Team | paid on-line | ||
70 | Cychylik Tomasz | Gdynia / Jantar | 10km pakiet MINI | Smażalnia Ryb Oaza Jantar | Smażalnia Ryb Oaza Jantar | paid on-line | |
71 | Cychylik Jakub | Gdynia/Jantar | 3km rekreacyjny | Flota Gdynia | |||
72 | Dudziński Tomasz | Sztum | 10km pakiet MAXI | TOMEK | paid on-line | ||
73 | michalik mateusz | Niwna | 10km pakiet MAXI | MATEUNIA | paid on-line | ||
74 | Keslinke Łukasz | Gdynia | 10km pakiet MINI | biegamyrazem.pl | paid on-line | ||
75 | Dąbrowski Przemysław | Tczew | 10km pakiet MAXI | PRZEMO | paid on-line | ||
76 | Karwowski Marcin | Mława | 10km pakiet MINI | 2 Orel Przasnysz | paid on-line | ||
77 | Zielińska Ewelina | Ruda 20 F | 3km rekreacyjny | ||||
78 | Zieliński Paweł | RUDA | 10km pakiet MINI | ||||
79 | Przybyłek Patryk | Morąg | 3km rekreacyjny | Szkoła Podstawowa nr4 | |||
80 | Wójcik Beata | PRABUTY | 10km pakiet MAXI | PRABUTY TEAM | BEATKA | paid on-line | |
81 | Wójcik Piotr | PRABUTY | 10km pakiet MAXI | PRABUTY TEAM | PIOTREK | paid on-line | |
82 | Erdmann Piotr | Gdańsk | 10km pakiet MINI | ||||
83 | Ciesielski Witold | Gdańsk | 10km pakiet MINI | ||||
84 | Urbańczyk Ewa | Warszawa | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
85 | POlinceusz Adam | Gdańsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
86 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
87 | Wróblewska Joanna | Unislaw | 10km pakiet MINI | paid | |||
88 | Filipów Tadeusz | Lębork | 10km pakiet MINI | niezrzeszony | paid on-line | ||
89 | Plewiński Rafał | Gdynia | 10km pakiet MINI | Kujatt Runners Team | paid on-line | ||
90 | Kosicka Iwona | Słupsk | 10km pakiet MINI | paid on-line | |||
91 | Pilski Andrzej | Frombork | 10km pakiet MINI | Barefoot Runners Society UK | paid on-line | ||
92 | Krawczuk Monika | Gdańsk | 10km pakiet MINI | ŻEGLUGA GDAŃSKA | paid on-line | ||
93 | Łabuda Sławomir | Braniewo | 10km pakiet MAXI | JW 4260 Elbląg | JRF TEAM BRANIEWO | ||
94 | Swajda Krzysztof Wladyslaw | Stegna | 10km pakiet MAXI | paid on-line | |||
95 | Przybyłek Michał Przybyłek | Morąg | 10km pakiet MINI | Finisz Morąg Friend | paid on-line | ||
96 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | 10km pakiet MINI | MiŚ biega | |||
97 | Kordecki Sebastian | Stegna | 10km pakiet MAXI | "Just for boobs" | |||
98 | Kordecki Sebastian | Stegna | 10km pakiet MAXI | Keja Mikoszewo | |||
99 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | 10km pakiet MINI | BEZTLENOWI MALBORK | paid on-line | ||
100 | Marczak Andrzej | Główczyce | 10km pakiet MINI | paid on-line |
Views: 20338