# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ganz Marcin | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
2 | Pogoda Jakub | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | POGROM | paid |
3 | Romański Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | paid |
4 | Schlagner Karol | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
5 | Jajonek Joanna | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
6 | Derenda Kamil | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | ||
7 | Noczyńska Jadwiga | Boguchwałowice | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
8 | Noczyński Leon | Boguchwałowice | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
9 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
10 | Pyrek Oskar | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) | TOROS DE ESPANA | paid |
11 | ŚLĘK ANETA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ||
12 | Cyl Joanna | Nakło Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | UFOKI ŚWIERKLAIEC | paid |
13 | Paździorek Adam | Mikołów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
14 | Marczewska Iwona | Wieluń | Polska | Marsz NW 6,6 km | Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń | paid |
15 | Krowicka Halina | Zabrze | Polska | Marsz NW 6,6 km | Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń | paid |
16 | Wójcik Meik | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
17 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW 6,6 km | Lecymy Durś | paid |
18 | Kosmala Maria | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
19 | Regulska Emilia | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | ||
20 | Mandzij Jolanta | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
21 | Karcz Adam | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
22 | Rachel Artur | Miasteczko Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Studio Kosmetyki Olivia | paid |
23 | Rachel Julia | Miasteczko Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Studio Kosmetyki Olivia | paid |
24 | Adamek Zbigniew | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | paid | |
25 | Adamek Emilia | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) | paid | |
26 | Kucharczyk Anna | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KU AZS UP LUBLIN | paid |
27 | Adamek Dariusz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
28 | Bodora Jacek | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Triathlomaniak | paid |
29 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Srebrni biegacze Tarnowskie Góry | paid |
30 | Lar Bartosz | Piekary Śląśkie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lecymy Durś | paid |
31 | Kuberek Kacper | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | paid | |
32 | Podoba Grzegorz | Myślenice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
33 | Jureczko Joanna | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BTM Runners/ Lecymy durś | paid |
34 | Siwy Sławomir | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lecymy Durś | paid |
35 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Chorzowski Klub Rowerowy | paid |
36 | Myrcik Bernard | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
37 | Ciach Łukasz | Tarnowskie góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
38 | Gołofit Dariusz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Chór Fresco | paid |
39 | Nowak Rafał | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ||
40 | Maćkowiak Marzena | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
41 | Fernes Daniel | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
42 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
43 | Cyl Mc | tarnowskie gory | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ||
44 | Agdan Krzysztof | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
45 | Szeja Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Śląski Uniwersytet Medyczny | paid |
46 | Ibrom Jasińska Justyna | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Angel Art Studio | paid |
47 | Jasiński Damian | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sestal | paid |
48 | Nowakowski Adrian | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
49 | Nogalski Szymon | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) | Szkoła Podstawowa nr 3 | paid |
50 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW 6,6 km | ||
51 | Pyrek Marek | Laryszów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TOROS DE ESPANA | |
52 | Dziki Marek | Rogoznik | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | FarmaBRAIN run | |
53 | Łapińska-Turocha Izabela | Niezdara | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
54 | Celary Sebastian | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
55 | Stacha Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
56 | Nawrot Marek | Świętochłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bieg z Chrystusem! | paid |
57 | Chmielorz Józef | Lędziny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
58 | Cyl Michał | tarnowskie gory | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
59 | Abel Błażej | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
60 | Machowska - Lazar Agnieszka | Zabrze | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
61 | Kowalik Wojciech | Nowe Chechło | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
62 | Janus Adam | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
63 | Pastuszka Jacek | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
64 | Kauf Damian | Zbrosławice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
65 | Rysz Robert | Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
66 | Klimowicz Grzegorz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
67 | Tracz Barbara | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ELZAB ACTIVE TEAM | paid |
68 | Jankowska Anna | Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ELZAB ACTIVE TEAM | paid |
69 | Grabara Miłosz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
70 | Szmit Jerzy | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
71 | Bujoczek Małgorzata | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bujo My ... | paid |
72 | Bujoczek Leszek | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bujo My ... | paid |
73 | Nowak Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #srtgtg | |
74 | Mikos Jan | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
75 | Więzik Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
76 | Maciejewska Monika | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
77 | Sosada Nicol | ZBROSŁAWICE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ista biegAmy | paid |
78 | Nowicz Mariusz | Księży Las | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
79 | Urbanek Martin | Sierakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ista biegAmy | paid |
80 | Kucharczyk Benedykt | Boronów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Jedność Boronów | paid |
81 | Ćwięczek Maria | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
82 | Kaczmarek Stefan | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
83 | Orzeł Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
84 | Sikora Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
85 | Ilona Szendzielorz | Ruda Śląska ul. Konstantego Latki 6d/12 | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
86 | Jasiurkowska Irena | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
87 | Olbińska Wioletta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
88 | Tomaszek Zbigniew | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
89 | Tomaszek Daniela | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
90 | Tasarek Gabriela | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
91 | Gliszczyńska Janina | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | paid |
92 | Gliszczyński Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórskie Łazęgi | paid |
93 | Masiuk Mateusz | Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
94 | Swatek Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
95 | Breguła Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
96 | Cofałka Piotr | Świerklaniec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | UFOKI ŚWIERKLANIEC | |
97 | Rudzka Stanisława | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | paid | |
98 | Kozicki Tomasz | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | paid | |
99 | Rola Sławomir | Bytom | BIEG GŁÓWNY 10km | BTM Runners | ||
100 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BTM Runners | paid |
Views: 25241