# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pogoda Jakub Bytom BIEG GŁÓWNY 10km POGROM paid
2 Romański Maciej Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km TRIDIVISION TRIATHLON TEAM paid
3 Schlagner Karol Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
4 Derenda Kamil Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km
5 Noczyńska Jadwiga Boguchwałowice Marsz NW 6,6 km paid
6 Noczyński Leon Boguchwałowice Marsz NW 6,6 km paid
7 Gajewski Jacek Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km paid
8 Pyrek Oskar Tarnowskie Góry Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) TOROS DE ESPANA paid
9 ŚLĘK ANETA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE BIEG GŁÓWNY 10km
10 Cyl Joanna Nakło Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km UFOKI ŚWIERKLAIEC paid
11 Marczewska Iwona Wieluń Marsz NW 6,6 km Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń paid
12 Krowicka Halina Zabrze Marsz NW 6,6 km Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń paid
13 Wójcik Meik Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
14 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 6,6 km Lecymy Durś paid
15 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
16 Regulska Emilia Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km
17 Mandzij Jolanta Tarnowskie Gory Marsz NW 6,6 km paid
18 Rachel Artur Miasteczko Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Studio Kosmetyki Olivia paid
19 Rachel Julia Miasteczko Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Studio Kosmetyki Olivia paid
20 Wyleżoł Piotr Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Srebrni biegacze Tarnowskie Góry paid
21 Lar Bartosz Piekary Śląśkie BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś paid
22 Kuberek Kacper Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km paid
23 Jureczko Joanna Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners/ Lecymy durś paid
24 Siwy Sławomir Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś paid
25 Borchert Marcin Świętochłowice BIEG GŁÓWNY 10km Chorzowski Klub Rowerowy paid
26 Gołofit Dariusz Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Chór Fresco paid
27 Nowak Rafał Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km
28 Maćkowiak Marzena Bytom BIEG GŁÓWNY 10km paid
29 Fernes Daniel Bytom BIEG GŁÓWNY 10km paid
30 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 6,6 km paid
31 Cyl Mc tarnowskie gory BIEG GŁÓWNY 10km
32 Agdan Krzysztof Czeladź BIEG GŁÓWNY 10km paid
33 Ibrom Jasińska Justyna Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Angel Art Studio paid
34 Jasiński Damian Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Sestal paid
35 Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km paid
36 Nogalski Szymon Tarnowskie Góry Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) Szkoła Podstawowa nr 3 paid
37 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Marsz NW 6,6 km
38 Pyrek Marek Laryszów BIEG GŁÓWNY 10km TOROS DE ESPANA
39 Dziki Marek Rogoznik BIEG GŁÓWNY 10km FarmaBRAIN run 20.00 PLN
40 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Marsz NW 6,6 km paid
41 Stacha Paweł Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km paid
42 Nawrot Marek Świętochłowice BIEG GŁÓWNY 10km Bieg z Chrystusem! paid
43 Chmielorz Józef Lędziny BIEG GŁÓWNY 10km paid
44 Cyl Michał tarnowskie gory BIEG GŁÓWNY 10km paid
45 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
46 Pastuszka Jacek Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
47 Klimowicz Grzegorz Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
48 Tracz Barbara Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km ELZAB ACTIVE TEAM paid
49 Jankowska Anna Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km ELZAB ACTIVE TEAM paid
50 Grabara Miłosz Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
51 Bujoczek Małgorzata Kraków BIEG GŁÓWNY 10km Bujo My ... paid
52 Bujoczek Leszek Kraków BIEG GŁÓWNY 10km Bujo My ... paid
53 Mikos Jan Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
54 Więzik Wojciech Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
55 Maciejewska Monika Siemianowice Śląskie Marsz NW 6,6 km paid
56 Nowicz Mariusz Księży Las Marsz NW 6,6 km paid
57 Ćwięczek Maria Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
58 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
59 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
60 Sikora Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
61 Ilona Szendzielorz Ruda Śląska ul. Konstantego Latki 6d/12 Marsz NW 6,6 km paid
62 Jasiurkowska Irena Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
63 Olbińska Wioletta Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
64 Tomaszek Zbigniew Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
65 Tomaszek Daniela Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
66 Tasarek Gabriela Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
67 Gliszczyńska Janina Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi paid
68 Gliszczyński Mirosław Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórskie Łazęgi paid
69 Masiuk Mateusz Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km paid
70 Cofałka Piotr Świerklaniec BIEG GŁÓWNY 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC
71 Kozicki Tomasz Bytom BIEG GŁÓWNY 10km paid
72 Rola Sławomir Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners
73 Dombrowska Renata Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners paid
74 Zydroń Wiesław Katowice Marsz NW 6,6 km paid
75 Puchała Dariusz Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km paid
76 Zawadzki Damian Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km paid
77 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś paid
78 Rapacz Nadia Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km Szkoła Podstawowa 15 paid
79 Just Sylwia Radzioinków Marsz NW 6,6 km Studio Kosmetyki Olivia paid
80 Kowolik Andrzej Radzionków BIEG GŁÓWNY 10km Cidry Lotajom paid
81 HARWIG MICHAŁ RADZIONKÓW BIEG GŁÓWNY 10km Cidry Lotajom paid
82 Bury Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km paid
83 Blus Marcin Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km Elzab Active Team paid
84 Kużdżał Karolina Bytom BIEG GŁÓWNY 10km paid
85 Plewnia Aleksandra Tarnowskie Góy BIEG GŁÓWNY 10km paid
86 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
87 Koziol Oliwia Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
88 Witkowski Przemysław Chorzów BIEG GŁÓWNY 10km paid
89 Bąk Tatiana Bytom Marsz NW 6,6 km BWM paid
90 Bronowski Dariusz Bytom BIEG GŁÓWNY 10km
91 Zając Iwona Bytom BIEG GŁÓWNY 10km paid
92 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km paid
93 Romańska Katarzyna Katowice Marsz NW 6,6 km paid
94 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś paid
95 Szczygieł-Sommer Aleksandra Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km paid
96 Sobczak Robert Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km paid
97 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km paid
98 Czajka Edward Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry paid
99 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry paid
100 Wower Maria Katowice Marsz NW 6,6 km


Views: 16598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ