I  ZŁOTA  DYCHA
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chawawko Tomasz Dębno 10 km TC. Team paid
2 Solarski Krzysztof Legnica 10 km paid dotpay
3 Tkaczyk Kajetan Wilków 5 km paid dotpay
4 Hryńko Kamil Lubin 10 km paid dotpay
5 Pleśniarski Zbigniew Karpacz 10 km Klub Sportowy Grań w Karpaczu paid dotpay
6 MICHALCZEWSKA JADZIA ZŁOTORYJA 5 km paid dotpay
7 Markuszewska Dorota Lubań 10 km paid dotpay
8 Tylka Tomasz Leśna 10 km Zabiegani z Leśnej paid
9 Król Łukasz Bolesławiec 10 km Klub Biegacza Bolesławiec paid dotpay
10 Duszeńko Aneta Jawor 10 km amator paid dotpay
11 Słupek Grzegorz Jawor 10 km paid dotpay
12 Kwaśnicki Tomasz Lubin 10 km DALEKO JESZCZE ?!? TEAM paid dotpay
13 Grosicki Wit Legnica 5 km paid dotpay
14 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km paid dotpay
15 Kula Agata Zielona Góra 5 km paid dotpay
16 Paczos Andrzej Piechowice 10 km Karkonosz Running Team paid dotpay
17 Grzegorzewski Robert Lubin 5 km ZG RUN/Biegająca Kasta Miedziowego Miasta paid dotpay
18 Czaja Adrian Lubin 10 km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta paid dotpay
19 Pomykała Justyna Lubin 10 km paid dotpay
20 Cecot Łukasz Legnica 10 km
21 Wojtkowiak Piotr Chocianów 10 km KB Zdyszaaani Chocianów paid dotpay
22 Wąsicki Sebastian REDA 10 km Ambitious Runners Team paid dotpay
23 Pomykała Tomasz Lubin 10 km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA paid dotpay
24 Sekuła Paweł Lubin 5 km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
25 Nawieśniak Krystyna Zagrodno 10 km paid dotpay
26 Piechowicz Kasia Złotoryja 5 km paid
27 Stępień Joanna 1/9 10 km AKS Wybiegani Polkowice paid dotpay
28 Leśnicki Marek Stanowice 10 km
29 Sycz Paweł Wądroże Wielkie 10 km paid dotpay
30 NARKUN EWA IŁOWA 10 km paid dotpay
31 Wieczorkiewicz Krzysztof Mierczyce 10 km paid dotpay
32 Aleksandrowicz Maciek Jedlina-Zdrój 10 km paid dotpay
33 Cudak Bartosz Lubin 10 km paid dotpay
34 Jakubowczak Robert Legnica 10 km paid dotpay
35 Malec Paweł Legnica 10 km paid dotpay
36 Sielutin wadim Legnica 10 km paid dotpay
37 Tkaczyszyn - Kałużna Daria Chojnów 10 km paid dotpay
38 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km paid dotpay
39 Szumbarec Andrzej Legnica 10 km paid dotpay
40 GŁOWACKI JAKUB bolesławiec 10 km paid dotpay
41 Wieczorek Norbert Bogatynia 10 km Rozbiegane Wieczorki paid dotpay
42 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km Rozbiegane Wieczorki paid dotpay
43 Serenda Aleksandra Legnica 10 km paid dotpay
44 Serenda Robert Legnica 10 km paid dotpay
45 Kisiel Jakub Złotoryja 5 km paid dotpay
46 Goraj Dorota Lubin 5 km paid dotpay
47 Kozak Marcin Karczowiska 10 km paid dotpay
48 Bendkowski Andrzej Legnica 10 km paid dotpay
49 Bruchal Krzysztof Chojnów 10 km paid dotpay
50 JANIA JANUSZ Świętoszów 10 km paid dotpay
51 Kamiński Łukasz Zagrodno 10 km Olaws Złotoryja paid dotpay
52 Kołodziej Adam Złotoryja 10 km paid dotpay
53 Jankowski Tomasz Chełmiec 5 km jksSalamandra paid dotpay
54 Andrzejewski Drogosz Lubin 10 km RUNATTACK paid dotpay
55 Dzieża Robert Lubin 10 km Morsy Lubin paid dotpay
56 Ryba Łukasz Ryba Kwiatkowice 10 km KB Krokus Kwiatkowice paid
57 Budynkiewicz Paweł Złotoryja 10 km paid dotpay
58 Doliński Paweł Lubin 10 km paid dotpay
59 Kędra Zbigniew Chojnów 10 km paid dotpay
60 matuszak sylwia kromnow 10 km TS Regle Szklarska Poręba paid dotpay
61 Rabiej-Olszewska Hanna Chojnów 5 km LMKS "SFORA" CHOJNÓW paid dotpay
62 Olszewski Łukasz Chojnów 10 km paid dotpay
63 Gąsiorowski Grzegorz Legnica 10 km :) paid dotpay
64 Wiśniewski Kacper Legnica 10 km paid dotpay
65 Pietras Barbara - Maria Strzegom 10 km Strzegomska Dwunastka paid dotpay
66 Szczupaczyńska Klaudia Goliszów 10 km paid dotpay
67 Zagórski Radek Zagórski Zlotoryja 10 km Technikum nr 5 Legnica paid dotpay
68 Głowacki Tomasz Siechnice 10 km Adrian Danilewicz Group paid dotpay
69 Machoń Justyna Chocianów 10 km KB Zdyszaaani Chocianów paid dotpay
70 Nowacka-Wołczek Jagoda Strzegom 10 km No Name Team paid dotpay
71 Gregorczyk Krzysztof Chełmsko Śląskie 10 km 1970 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE paid
72 Opaczewska Klaudia Jezierzany 5 km paid dotpay
73 Wendlan Michal Wrocław 10 km UKS "Olimpia" Węgliniec paid dotpay
74 Kurek Krzysztof Miłkowice 10 km JKB Miłkowice paid dotpay
75 Nalepa Dominika Jelenia Góra 10 km paid
76 Filipiak Sebastian Lipa 10 km LZS Lipa paid dotpay
77 Miazga Radosław Rzeszotary 10 km JEZUS Team paid dotpay
78 Ślusarczyk Tomasz Czaple 10 km LZS Czaple paid
79 Polański Mariusz Jerzmanice-Zdrój 10 km OLAWS Złotoryja paid dotpay
80 Hołówka Tomasz Złotoryja 10 km paid dotpay
81 Leśniak Łukasz Złotoryja 10 km RUN ATTACK paid dotpay
82 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km LZS Lipa paid dotpay
83 Klimas Marek Chojnów 5 km Fitness Piekary Legnica paid dotpay
84 Skórka Dominik Złotoryja 5 km Olaws Złotoryja paid
85 Skórka Adam Złotoryja 10 km Olaws Złotoryja paid


Views: 14876

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ