# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szreder Mariola Reda START Główny
2 Gałka Mikołaj Lębork START Młodzieżowy
3 Filipkowski Mateusz Gdańsk START Młodzieżowy Gdańsk
4 Żmudziński Andrzej Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
5 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska START Główny Novile Team paid
6 Kseniak Zofia Gdańsk START Główny
7 Kseniak Tomasz Gdańsk START Główny Twister Trójmiasto
8 Miler Łukasz Poznan START Główny PLICHWYSCIG.PL paid
9 Pawłowski Michał Gostynin START Młodzieżowy U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
10 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
11 Jażdżewska Lena Choczewo START Młodzieżowy
12 Jażdżewska Antonina Choczewo START Młodzieżowy
13 Szulc Julia Lębork START Młodzieżowy Szkoła Podstawowa nr3 w Lęborku im. Olimpijczyków Polskich
14 Hackert Marek Chojnice START Główny ROLLER CHOJNICE paid
15 Ogonowski Jacek Kórnik START Główny PLICHWYSCIG.pl paid
16 Mazurek Wiesław Gdynia START Główny paid
17 Mazurek Sebastian Gdynia START Główny Jabra Roller Team paid
18 Majorczyk- Norek Katarzyna Poznań START Główny PLICHWYSCIG.pl paid
19 Kuś Magdalena Koronowo START Młodzieżowy Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
20 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz START Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz / Grudziądz paid
21 oszczyk grzegorz sobole START Główny amator
22 Duda Marcin Toruń START Główny Rolla Speed Team paid
23 Łabinowicz Szymon Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
24 Łabinowicz Piotr Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
25 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI START Główny paid
26 Konic Katarzyna Poznań START Główny paid
27 Kosmala Jan Poznań START Główny paid
28 Szelak Julia Pruszcz Gdanski START Młodzieżowy
29 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska START Główny
30 Kalbarczyk Karolina Lębork START Młodzieżowy
31 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz START Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
32 naczk Wiktoria lębork START Młodzieżowy Kreativ sport Dynamic Lębork
33 Strzałkowski Andrzej Płońsk START Główny
34 Frołowicz Tomasz Mezowo START Główny paid
35 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna START Główny nezrzeszony
36 Charubin sławomir Pisz START Główny paid
37 Dzik Jakub Starogard Gdański START Główny paid
38 Michalska Maja Białotarsk START Młodzieżowy UKS Zwoleń Team
39 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek START Młodzieżowy UKS Zwoleń Team
40 Kafarska Adrianna Górki Pierwsze START Młodzieżowy UKS Zwoleń Team
41 Szumlas Dorota MRZEZINO START Główny JABRA RTF paid
42 Szumlas Arkadiusz Mrzezino START Główny paid
43 Szumlas Jacek Mrzezino START Główny JABRA RTF paid
44 Frączak Filip Toruń START Młodzieżowy
45 Bartosiewicz Jakub Rumia START Główny paid
46 Zdancewicz Paweł Warszawa START Główny Legia Warszawa Masters paid
47 Sylwestrzak Mateusz Giżycko START Młodzieżowy UKS sekcja łyżwiarsko-wrotkarska przy MOSiR w Giżycku
48 Sylwestrzak POLA Giżycko START Młodzieżowy
49 Lachowicz Leszek Giżycko START Główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" paid
50 Kowalski Marek Gdańsk START Główny Twister Trójmiasto paid
51 Filipski Wojciech Gdynia START Młodzieżowy HEKATE / WYMIATACZE
52 Filipska Ewa Gdynia START Główny HEKATE / WYMIATACZE paid
53 Pawelec Zbigniew Juszkowo START Główny Jabra RT Friends paid
54 Stefaniak Wojciech Stefaniak Gdynia START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
55 Saczuk Wojciech Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
56 Makowski Andrzej Jabłówko START Główny paid
57 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski START Młodzieżowy
58 Filipkowski Mariusz Gdańsk START Główny Jabra RT Friends paid
59 Konkol Jarosław Gdańsk START Główny Jabra RTF
60 Wojciechowski Paweł Rozłazino START Młodzieżowy KS Rozłazino
61 Wojciechowska Justyna Rozłazino START Młodzieżowy KS Rozłazino
62 Wojciechowska Hanna Rozłazino START Młodzieżowy KS Rozłazino
63 Patelczyk DARIA Lębork START Młodzieżowy
64 Patelczyk FILIP Lębork START Młodzieżowy
65 Słowik Arkadiusz Kruklanki START Główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" paid
66 Kasprowicz Daniel Wągrowiec START Główny PLICHWYSCIG.pl paid
67 Skibicka Marta Lębork START Główny Jabra RTF paid
68 Flis Krzysztof Rotmanka START Główny paid
69 Stachowska Monika Gdańsk START Główny paid
70 Ziółkowski Julian Gdańsk START Główny stowarzyszenie wrotkarskie paid


Views: 2887

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ