# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szreder Mariola Reda START Główny
2 Gałka Mikołaj Lębork START Młodzieżowy
3 Flejszer Łukasz Gostynin START Główny U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
4 Wiwatowski Wiesław Gdynia START Główny
5 Bondarenko Dorota Gdynia START Główny
6 Filipkowski Mateusz Gdańsk START Młodzieżowy Gdańsk
7 Żmudziński Andrzej Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
8 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska START Główny Novile Team paid
9 Kseniak Zofia Gdańsk START Główny
10 Kseniak Tomasz Gdańsk START Główny Twister Trójmiasto
11 Miler Łukasz Poznan START Główny PLICHWYSCIG.PL paid
12 Pawłowski Michał Gostynin START Młodzieżowy U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
13 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
14 Jażdżewska Lena Choczewo START Młodzieżowy
15 Jażdżewska Antonina Choczewo START Młodzieżowy
16 Szulc Julia Lębork START Młodzieżowy Szkoła Podstawowa nr3 w Lęborku im. Olimpijczyków Polskich
17 Hackert Marek Chojnice START Główny ROLLER CHOJNICE paid
18 Ogonowski Jacek Kórnik START Główny PLICHWYSCIG.pl paid
19 Mazurek Wiesław Gdynia START Główny paid
20 Mazurek Sebastian Gdynia START Główny Jabra Roller Team paid
21 Majorczyk- Norek Katarzyna Poznań START Główny PLICHWYSCIG.pl paid
22 Kuś Magdalena Koronowo START Młodzieżowy Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
23 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz START Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz / Grudziądz paid
24 oszczyk grzegorz sobole START Główny amator
25 Duda Marcin Toruń START Główny Rolla Speed Team paid
26 Łabinowicz Szymon Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
27 Łabinowicz Piotr Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
28 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI START Główny paid
29 Konic Katarzyna Poznań START Główny paid
30 Kosmala Jan Poznań START Główny paid
31 Szelak Julia Pruszcz Gdanski START Młodzieżowy
32 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska START Główny
33 Kalbarczyk Karolina Lębork START Młodzieżowy
34 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz START Główny Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
35 naczk Wiktoria lębork START Młodzieżowy Kreativ sport Dynamic Lębork
36 Strzałkowski Andrzej Płońsk START Główny
37 Frołowicz Tomasz Mezowo START Główny paid
38 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna START Główny nezrzeszony
39 Charubin sławomir Pisz START Główny paid
40 Dzik Jakub Starogard Gdański START Główny paid
41 Michalska Maja Białotarsk START Młodzieżowy UKS Zwoleń Team
42 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek START Młodzieżowy UKS Zwoleń Team
43 Kafarska Adrianna Górki Pierwsze START Młodzieżowy UKS Zwoleń Team
44 Szumlas Dorota MRZEZINO START Główny JABRA RTF paid
45 Szumlas Arkadiusz Mrzezino START Główny paid
46 Szumlas Jacek Mrzezino START Główny JABRA RTF paid
47 Frączak Filip Toruń START Młodzieżowy
48 Bartosiewicz Jakub Rumia START Główny paid
49 Zdancewicz Paweł Warszawa START Główny Legia Warszawa Masters paid
50 Sylwestrzak Mateusz Giżycko START Młodzieżowy UKS sekcja łyżwiarsko-wrotkarska przy MOSiR w Giżycku
51 Sylwestrzak POLA Giżycko START Młodzieżowy
52 Lachowicz Leszek Giżycko START Główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" paid
53 Kowalski Marek Gdańsk START Główny Twister Trójmiasto paid
54 Filipski Wojciech Gdynia START Młodzieżowy HEKATE / WYMIATACZE
55 Filipska Ewa Gdynia START Główny HEKATE / WYMIATACZE paid
56 Klasa Wiktoria Mosty START Główny paid
57 Koiszewska Monika Lębork START Główny paid
58 Pawelec Zbigniew Juszkowo START Główny Jabra RT Friends paid
59 Stefaniak Wojciech Stefaniak Gdynia START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
60 Saczuk Wojciech Gdańsk START Główny TWISTER TRÓJMIASTO paid
61 Makowski Andrzej Jabłówko START Główny paid
62 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski START Młodzieżowy
63 Filipkowski Mariusz Gdańsk START Główny Jabra RT Friends paid
64 Konkol Jarosław Gdańsk START Główny Jabra RTF
65 Wojciechowski Paweł Rozłazino START Młodzieżowy KS Rozłazino
66 Wojciechowska Justyna Rozłazino START Młodzieżowy KS Rozłazino
67 Wojciechowska Hanna Rozłazino START Młodzieżowy KS Rozłazino
68 Patelczyk DARIA Lębork START Młodzieżowy
69 Patelczyk FILIP Lębork START Młodzieżowy
70 Słowik Arkadiusz Kruklanki START Główny Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" paid
71 Kasprowicz Daniel Wągrowiec START Główny PLICHWYSCIG.pl paid
72 Skibicka Marta Lębork START Główny Jabra RTF paid
73 Flis Krzysztof Rotmanka START Główny paid
74 Stachowska Monika Gdańsk START Główny paid
75 Ziółkowski Julian Gdańsk START Główny stowarzyszenie wrotkarskie paid


Views: 3076

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ