# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zgrzywa Agnieszka Gdańsk Start Półmaraton Jabra RT Friends
2 Pawłowska Wiktoria Gostynin Bieg dzieci 13-15 lat (1000m) Sp 5 Gostynin
3 Koszałka Fabian Nowa Wieś Lęborska Bieg dzieci do lat 12 (500m)
4 Koszałka Zbigniew Koszałka Nowa Wies Start Półmaraton paid
5 Kułach Lesław Wola Radziszowska Start Półmaraton
6 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start Maraton paid
7 Pakulska Jagna Gdynia Bieg dzieci do lat 12 (500m)
8 Pakulski Milosz Gdynia Bieg dzieci do lat 12 (500m)
9 Łabinowicz Szymon Gdańsk Start Półmaraton TWISTER TRÓJMIASTO
10 Łabinowicz Piotr Gdańsk Start Maraton TWISTER TRÓJMIASTO
11 Dołkowski Jakub Gdańsk Bieg dzieci 13-15 lat (1000m)
12 Dołkowski Mateusz Gdańsk Bieg dzieci 13-15 lat (1000m)
13 Dołkowski Mateusz Gdańsk Bieg dzieci do lat 12 (500m)
14 Dołkowski Jakub Gdańsk Bieg dzieci do lat 12 (500m)
15 Hackert Marek Chojnice Start Maraton ROLLER CHOJNICE paid
16 Bluma Tomasz Słupsk Start Maraton paid
17 Filipkowski Mateusz Gdańsk Bieg dzieci do lat 12 (500m) Gdańsk
18 Filipkowski Mariusz Gdańsk Start Maraton Jabra RTF paid
19 Bolda Hubert Wejherowo Bieg dzieci do lat 12 (500m)
20 Bolda Nikodem Wejherowo Bieg dzieci do lat 12 (500m)
21 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska Start Półmaraton Novile Team
22 Zabawa Andrzej Słupsk Start Maraton paid
23 Patelczyk DARIA Lębork Bieg dzieci do lat 12 (500m)
24 Patelczyk FILIP Lębork Bieg dzieci 13-15 lat (1000m)
25 Gałka Mikołaj Lębork Bieg dzieci do lat 12 (500m)
26 Skrzypiec kamil pruszcz gdański Bieg dzieci 13-15 lat (1000m)
27 Jażdżewska Antonina choczewo Bieg dzieci do lat 12 (500m) Szkoła Podstawowa Choczewo
28 Wojciechowski Paweł Rozłazino Bieg dzieci do lat 12 (500m) KS Rozłazino
29 Strzałkowski Andrzej Płońsk Start Maraton amator paid
30 Żmudziński Andrzej Gdańsk Start Półmaraton paid
31 Szulc Julia Lębork Bieg dzieci do lat 12 (500m)
32 Sienkowski Tomasz Mielno Start Maraton PLICHWYŚCIG.PL paid
33 oszczyk grzegorz sobole Start Maraton amator paid
34 Bukowski Maciej Inowrocław Start Maraton Rolla Speed Team paid
35 Brzezińska-Gołębiebiewska Katarzyna Bydgoszcz Start Półmaraton Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
36 Gołębiewski Hubert Bydgoszcz Start Półmaraton
37 Sylwestrzak Marcin Giżycko Start Półmaraton paid
38 Sylwestrzak Mateusz Giżycko Bieg dzieci do lat 12 (500m) UKS GIŻYCKO
39 Sylwestrzak POLA Giżycko Bieg dzieci do lat 12 (500m)
40 Wojciechowska Hania Rozłazino Bieg dzieci do lat 12 (500m) KS Rozłazino
41 Kostrubiec Adam Gdańsk Start Maraton Goldenba Team paid
42 Ignaszak Michał Warszawa Start Maraton Plichwyścig.pl paid
43 koc marcin koc toruń Start Maraton Rolla Speed TeamToruń paid
44 Makowski Andrzej Jabłówko Start Półmaraton paid
45 Charubin sławomir Pisz Start Maraton FREESLAVO
46 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start Maraton TWISTER TRÓJMIASTO paid
47 Konic Katarzyna Poznań Start Maraton paid
48 Kosmala Jan Poznań Start Maraton paid
49 Ogonowski Jacek Kórnik Start Maraton PLICHWYSCIG.pl paid
50 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Start Półmaraton Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz paid
51 Szumlas Arkadiusz MRZEZINO Start Maraton paid
52 Szumlas Dorota MRZEZINO Start Maraton Jabra RTF paid
53 Szumlas Jacek Mrzezino Start Maraton JABRA RTF paid
54 Pawelec Mirosław Gdańsk Start Maraton Jabra Roller Team paid
55 Nagórska Anna Maria Gdańsk Start Półmaraton paid
56 Mazurek Wiesław Gdynia Start Maraton paid
57 Mazurek Sebastian Gdynia Start Maraton Jabra Roller Team paid
58 Kalbarczyk Karolina Lębork Bieg dzieci 13-15 lat (1000m)
59 Litwa Bogumiła Lębork Start Półmaraton paid
60 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Start Maraton Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz / Grudziądz paid
61 Saczuk Wojciech GDAŃSK Start Maraton paid
62 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski Bieg dzieci do lat 12 (500m)
63 Duda Julian Toruń Bieg dzieci do lat 12 (500m) Rolla Speed Team
64 Duda Marcin Toruń Start Maraton Rolla Speed Team
65 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Start Półmaraton
66 Frączak Filip Toruń Bieg dzieci do lat 12 (500m) Rolla Speed Team
67 Jażdżewska Lena Choczewo Bieg dzieci do lat 12 (500m)
68 Jażdżewska Antonina Choczewo Bieg dzieci do lat 12 (500m)
69 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start Maraton Legia Warszawa Masters paid
70 Frołowicz Tomasz Mezowo Start Maraton paid
71 Stachowska Monika Gdańsk Start Półmaraton paid
72 Zdancewicz Paweł Warszawa Start Maraton Legia Warszawa Masters paid
73 Pawłowski Michał Gostynin Bieg dzieci do lat 12 (500m) U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
74 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki Bieg dzieci do lat 12 (500m) KS Pilca
75 Flis Krzysztof Rotmanka Start Maraton
76 Bartosiewicz Jakub Rumia Start Półmaraton paid
77 Kowalski Marek Gdańsk Start Maraton Twister Trójmiasto paid
78 Pawelec Zbigniew Juszkowo Start Półmaraton Jabra RT Friends
79 Słowik Arkadiusz Kruklanki Start Maraton Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" paid
80 Skibicka Marta Lębork Start Maraton Jabra RTF paid
81 Ziółkowski Julian Gdańsk Start Maraton stowarzyszenie wrotkarskie paid
82 Stefaniak Wojciech Stefaniak Gdynia Start Maraton Twister Trójmiasto paid


Views: 2501

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ