# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid on-line | |
2 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line |
3 | Mielewczyk-Gryń Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid on-line | |
4 | Wiech Mateusz | Straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid | |
5 | Kiedyk Paweł | Radunica | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid | |
6 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid on-line | |
7 | Kaczmarek Dorota | Straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid on-line | |
8 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | DCT Drużyna Biegowa | paid on-line |
9 | Gwizdała Przemek | Bielkówko | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid | |
10 | mikszuta emilia | straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid on-line | |
11 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | paid on-line | |
12 | Wojaczek Anna | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | GOOD LUCK CLUB | paid on-line |
13 | Wilska-Matyjek Paulina | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | GOOD LUCK CLUB | paid on-line |
14 | Lebioda Sebastian Lebioda | Wrzeście 2 | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit reached | |
15 | GÓRSKI DARIUSZ | TUCHOM | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | paid on-line | |
16 | Karolak Joanna | Siemianice | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | 1985 | limit reached |
17 | Elwart Roman | PUCK | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit reached | |
18 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | paid on-line |
19 | Głód Michał | Elbląg | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Pozor Vlak! | paid on-line |
20 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | BCT TEAM | paid on-line |
21 | Karpowicz Bartosz | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Leśne Dukty Gdynia | paid on-line |
22 | Pachucki Adam | Gdansk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Wkurw_team | paid on-line |
23 | karolak asia | Słupsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | paid on-line | |
24 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | DCT drużyna biegowa | limit reached |
25 | Orłowski Radosław | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | #KASZANIENAMOKA | paid on-line |
26 | Synak Rafał | Pruszcz Gdański | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Straszyn biega i morsuje | paid on-line |
27 | jarzycka agata | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Osowa biega | paid on-line |
28 | Zaborowski Andrzej | Potuły | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | OSP SZYMBARK | paid on-line |
29 | SZULWACH PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | KILIMANDŻARO | paid on-line |
30 | Nowaszczuk Monika | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
31 | Sawiński Jarek | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
32 | Klimczuk Tomasz | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Sztafeta Nadziei | paid on-line |
33 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Biegamyrazem.pl | paid on-line |
34 | Latawiec Anna | Kamela | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Sapiące Gazele | paid on-line |
35 | Dobrzańska Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
36 | Dymowski Artur | GDYNIA | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Submarine Team | paid on-line |
37 | Góźdź Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
38 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | xRunners | paid on-line |
39 | Kulis Katarzyna | Borkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
40 | Wielewski Marcin | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
41 | Cegłowski Filip | Rumia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
42 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
43 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Pruszcz biega | paid on-line |
44 | Shevchyshyn Andrii | Nahirianka | Ukraina | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | DCT Drużuna biegowa | limit reached |
45 | Kopeć Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | In Running Shoes | paid on-line |
46 | Rutkowska Agata | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
47 | Rutkowska Mirosława | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
48 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
49 | Chrząszcz Anna | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
50 | Zielke Marian | Buszkowy | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
51 | Schmidtke Monika | Gościcino | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit reached | |
52 | Grządziela Magdalena | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Straszyn biega i morsuje | paid on-line |
53 | Szymańczak Adam | GDAŃSK | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | ST RUNNERS | paid on-line |
54 | Saluk Izabela | Juszkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Sapiące Gazele | paid on-line |
55 | Saluk Marcin | Banino | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
56 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
57 | Olejczuk Karolina | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
58 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Gang Olsena | paid on-line |
59 | Kolodziejska Lucyna | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Sztafeta Nadziei | paid on-line |
60 | Poźniak Michał | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
61 | Floryszczyk Krystyna | Rotmanka | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
62 | Floryszczyk Wiktor | Rotmanka | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
63 | Kukiełczak Monika | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Straszyn Biega | paid on-line |
64 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Rozochocony Ptak Potoo | paid on-line |
65 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Eaton Running Team/ Pruszcz Biega | paid on-line |
66 | Dargiewicz Ewa | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
67 | Mach Rafał | Pruszcz Biega | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Pruszcz Biega | paid on-line |
68 | Weiland Agnieszka | Slupsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit reached | |
69 | Borusińska Aleksandra | Słupsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | AML Słupsk | paid on-line |
70 | Borusiński Piotr | Słupsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | AML Słupsk | paid on-line |
71 | Łuczak Łukasz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | xRunners | paid on-line |
72 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
73 | Brochocki Paweł | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Glajty są Wszędzie | paid on-line |
74 | Kowalski Michał | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Sportowa odskocznia | paid on-line |
75 | Grande Piotr | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
76 | Marczak Marek | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Pruszcz biega /Straszyn biega | paid on-line |
77 | KARPIŃSKI Jan | gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
78 | Kaciuba Kamila | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
79 | Brokos Tomasz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | DCT Drużyna Biegowa | paid on-line |
80 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
81 | rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Run Beach Morning | paid on-line |
82 | Chruściński Bartłomiej | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Północna.TV | limit reached |
83 | Gola Marek | Pogórze | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
84 | Gola Agnieszka | Pogórze | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
85 | Wojciechowski Adam | Tczew | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
86 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | paid on-line | |
87 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
88 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
89 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Pruszcz Biega/Straszyn Biega | paid on-line |
90 | Gawrylczyk Pawel | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
91 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | 1988 | paid on-line |
92 | Kaźmierczak Aneta | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
93 | Thrun Radosław | Pruszcz Gdański | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Pruszcz Biega | paid on-line |
94 | Romanowska Agnieszka | Rumia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | FTI Racing Team | limit reached |
95 | Milczewski Marcin | Reda | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit reached | |
96 | Witkowska Marta | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
97 | Witkowska Malgorzata | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | paid on-line | |
98 | Gandor Krzysztof | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | paid on-line | |
99 | Kachniarz Adam | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | paid on-line |
100 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Pruszcz Biega / Straszyn Biega | paid on-line |
Views: 12527