XXI Biegi uliczne im. Jana Kielasa - bieg główny na 10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Góralski Marcin Gdynia START Bieg Główny 10 km
2 Dubiel Piotr Gniszewo START Bieg Główny 10 km
3 MAJNA Kazimierz Gdynia START Bieg Główny 10 km Parkrun Gdynia
4 Dywelski Mirosław Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid dotpay
5 Kotlewski Cezary Bytonia START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid dotpay
6 Janusz-Wejer Monika Skarszewy START Bieg Główny 10 km Skarszewy Cycle Team / Morsy Skarszewy paid dotpay
7 Bucholc Mateusz Skarszewy START Bieg Główny 10 km paid dotpay
8 Waruszewski Karol Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew
9 Tuwalski Sławomir Grabowiec START Bieg Główny 10 km paid dotpay
10 Pijanowski Wojciech Tczew START Bieg Główny 10 km paid dotpay
11 Wendt Patryk Kościerzyna START Bieg Główny 10 km Wencik Team paid dotpay
12 Guz Klaudia Subkowy START Bieg Główny 10 km paid dotpay
13 Piechowski Piotr Tczew START Bieg Główny 10 km paid dotpay
14 Bagrowski Tomasz Gdańsk START Bieg Główny 10 km Radość Biegania paid dotpay
15 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START Bieg Główny 10 km paid dotpay
16 Błaszak Łukasz Solec Kujawski START Bieg Główny 10 km "BUBA" Solec Kujawski
17 Lubiński Kamil Gdynia START Bieg Główny 10 km
18 Klejna Wiesława Zblewo START Bieg Główny 10 km paid dotpay
19 Klejna Dawid Zblewo START Bieg Główny 10 km paid dotpay
20 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz paid dotpay
21 Dordzik MaŁgorzata Elbląg START Bieg Główny 10 km paid dotpay
22 Maciejewski Paweł Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid dotpay
23 Sroka Marietta Borzechowo START Bieg Główny 10 km paid dotpay
24 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI START Bieg Główny 10 km TRI Starogard Gdański paid dotpay
25 Grzelak Michał Gdynia START Bieg Główny 10 km cloudformers.net paid dotpay
26 Kiernozek Tomasz Szczytno START Bieg Główny 10 km Prawie jak Hermes
27 Guzowski Denis Szczytno START Bieg Główny 10 km Prawie jak Hermes
28 Suliński Darek Susz START Bieg Główny 10 km Rozbiegany Susz
29 Ścisłowski Andrzej Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid dotpay
30 Sroka Jerzy Borzechowo START Bieg Główny 10 km Tri Starogard paid dotpay
31 Odziemczyk Tomasz Elbląg START Bieg Główny 10 km evoubezpieczenia.pl paid dotpay
32 Kuciński Łukasz Elbląg START Bieg Główny 10 km El Aktywni paid dotpay
33 Gerigk Natalia Pinczyn START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid dotpay
34 Siwczak Mariusz Sobowidz START Bieg Główny 10 km paid dotpay
35 Tur Marcin Malbork START Bieg Główny 10 km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem paid dotpay
36 Bączek-Motała Barbara Radomek START Bieg Główny 10 km Amex Bączek Iława paid dotpay
37 Fojut Beata Bytonia START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid dotpay
38 Fojut Marcin Bytonia START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid dotpay
39 Mateja Józef Janowo START Bieg Główny 10 km paid dotpay
40 Grabowska Mariola Sopot START Bieg Główny 10 km KS Pidrina Gdynia paid dotpay
41 Lamkowski Ariel Grudziądz START Bieg Główny 10 km paid dotpay
42 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański START Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid dotpay
43 Wolski Jarosław Tczew START Bieg Główny 10 km Dovista Active Team paid dotpay
44 liban zygfryd tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid
45 Szulc Jacek Stolno START Bieg Główny 10 km
46 Kaszubowski Zenon Malbork START Bieg Główny 10 km Active Malbork paid dotpay
47 Kościelny Dariusz Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid dotpay
48 Jaskulski Kazimierz Grudziądz START Bieg Główny 10 km Akademia Biegania Grudziądz
49 Jaskulska Mirela Grudziądz START Bieg Główny 10 km LA RIVE TEAM
50 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski START Bieg Główny 10 km paid dotpay
51 Dobrowolski Kamil Malbork START Bieg Główny 10 km Active Malbork
52 Wysiecki Patryk Skarszewy START Bieg Główny 10 km paid
53 Bach Maciej Pruszcz Gdański START Bieg Główny 10 km paid dotpay
54 Patelczyk Sławomir Demlin START Bieg Główny 10 km paid dotpay
55 Dering Marcin Demlin START Bieg Główny 10 km paid dotpay
56 Jaskot Piotr Gościszewo START Bieg Główny 10 km paid dotpay
57 Kwiatkowski Marcin Gdynia START Bieg Główny 10 km paid dotpay
58 Mamcarz Jarosław Tczew START Bieg Główny 10 km TCSiR / WOPR paid dotpay
59 Kruszyńska Barbara Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid dotpay
60 Kosiecki Nikodem Liniewo START Bieg Główny 10 km Liniewo Biega paid dotpay
61 Kosiecki Maciej Liniewo START Bieg Główny 10 km Liniewo Biega paid dotpay
62 Lerke Jakub Skarszewy START Bieg Główny 10 km MORSY Skarszewy paid dotpay
63 Lerke Arkadiusz Skarszewy START Bieg Główny 10 km Morsy Skarszewy paid dotpay
64 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid dotpay
65 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km OSP Klonówka
66 Łepek Małgorzata Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid dotpay
67 Walendziak Ryszard Malbork START Bieg Główny 10 km Valdano
68 Piwowarczyk Piotr Liniewo START Bieg Główny 10 km Tułacze Liniewo paid dotpay
69 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START Bieg Główny 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
70 Barnaś Krzysztof Malbork START Bieg Główny 10 km Grupa Malbork
71 Barnaś Agata Malbork START Bieg Główny 10 km Grupa Malbork paid dotpay
72 Klin Anna Skórcz START Bieg Główny 10 km paid dotpay
73 Pęśko Michał Gdańsk START Bieg Główny 10 km paid dotpay
74 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid dotpay
75 Czapiewski Michał Gdańsk START Bieg Główny 10 km paid dotpay
76 Czapiewski Łukasz Skarszewy START Bieg Główny 10 km paid dotpay
77 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid dotpay
78 Tokarski Krzysztof Gdańsk START Bieg Główny 10 km S...K...S paid dotpay
79 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice START Bieg Główny 10 km paid dotpay
80 Dubiela Dawid Tczew START Bieg Główny 10 km paid dotpay
81 Majkowski Tomasz Skórcz START Bieg Główny 10 km Aktywni Kociewiacy paid dotpay
82 Trapp Tomasz Starogard Gd. START Bieg Główny 10 km Beniaminek 03 Starogard Gdański paid dotpay
83 Rekowski Kazimierz Tczew START Bieg Główny 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid dotpay
84 Główczewski Grzegorz Tczew START Bieg Główny 10 km Akademia Biegowa Kiełpino paid dotpay
85 Musolf Jarosław Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km Aktywni Kociewiacy Skórcz paid dotpay
86 Mikuś Marcin Pelplin START Bieg Główny 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid dotpay
87 Cyron Bogumił Śliwice START Bieg Główny 10 km Biegające Śliwice paid dotpay
88 Wesołowska Martyna Owidz START Bieg Główny 10 km paid dotpay
89 Prabucki Robert Owidz START Bieg Główny 10 km TRI Starogard paid dotpay
90 Garska Joanna Bytów START Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina
91 Garski Kryspin Bytów START Bieg Główny 10 km
92 sprega aurelia starogard gdański START Bieg Główny 10 km SKL Filippides paid dotpay
93 Tomczak Dorota Gdańsk START Bieg Główny 10 km paid dotpay
94 Różycki Ryszard Tczew START Bieg Główny 10 km
95 Zinka Maciej Łubiana START Bieg Główny 10 km paid dotpay
96 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START Bieg Główny 10 km paid dotpay
97 Hartuna zenon Piece START Bieg Główny 10 km Florian Chojnice pkp cargo gdynia
98 Zimna Agnieszka Tczew START Bieg Główny 10 km Reebok Run Crew Tczew paid dotpay
99 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START Bieg Główny 10 km paid dotpay
100 Stachowicz Karolina Skórcz START Bieg Główny 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd paid dotpay


Views: 4672

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ