XXI Biegi uliczne im. Jana Kielasa - bieg główny na 10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Góralski Marcin Gdynia START Bieg Główny 10 km
2 Dubiel Piotr Gniszewo START Bieg Główny 10 km
3 MAJNA Kazimierz Gdynia START Bieg Główny 10 km Parkrun Gdynia
4 Dywelski Mirosław Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid on-line
5 Kotlewski Cezary Bytonia START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid on-line
6 Janusz-Wejer Monika Skarszewy START Bieg Główny 10 km Skarszewy Cycle Team / Morsy Skarszewy paid on-line
7 Bucholc Mateusz Skarszewy START Bieg Główny 10 km paid on-line
8 Waruszewski Karol Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew
9 Tuwalski Sławomir Grabowiec START Bieg Główny 10 km paid on-line
10 Pijanowski Wojciech Tczew START Bieg Główny 10 km paid on-line
11 Wendt Patryk Kościerzyna START Bieg Główny 10 km Wencik Team paid on-line
12 Guz Klaudia Subkowy START Bieg Główny 10 km paid on-line
13 Piechowski Piotr Tczew START Bieg Główny 10 km paid on-line
14 Bagrowski Tomasz Gdańsk START Bieg Główny 10 km Radość Biegania paid on-line
15 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START Bieg Główny 10 km paid on-line
16 Błaszak Łukasz Solec Kujawski START Bieg Główny 10 km "BUBA" Solec Kujawski
17 Lubiński Kamil Gdynia START Bieg Główny 10 km
18 Klejna Wiesława Zblewo START Bieg Główny 10 km paid on-line
19 Klejna Dawid Zblewo START Bieg Główny 10 km paid on-line
20 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz paid on-line
21 Dordzik MaŁgorzata Elbląg START Bieg Główny 10 km paid on-line
22 Maciejewski Paweł Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid on-line
23 Sroka Marietta Borzechowo START Bieg Główny 10 km paid on-line
24 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI START Bieg Główny 10 km TRI Starogard Gdański paid on-line
25 Grzelak Michał Gdynia START Bieg Główny 10 km cloudformers.net paid on-line
26 Kiernozek Tomasz Szczytno START Bieg Główny 10 km Prawie jak Hermes
27 Guzowski Denis Szczytno START Bieg Główny 10 km Prawie jak Hermes
28 Lerke Przemek Skarszewy START Bieg Główny 10 km Morsy Skarszewy paid on-line
29 Suliński Darek Susz START Bieg Główny 10 km Rozbiegany Susz
30 Ścisłowski Andrzej Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid on-line
31 Sroka Jerzy Borzechowo START Bieg Główny 10 km Tri Starogard paid on-line
32 Odziemczyk Tomasz Elbląg START Bieg Główny 10 km evoubezpieczenia.pl paid on-line
33 Kuciński Łukasz Elbląg START Bieg Główny 10 km El Aktywni paid on-line
34 Gerigk Natalia Pinczyn START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid on-line
35 Siwczak Mariusz Sobowidz START Bieg Główny 10 km paid on-line
36 Tur Marcin Malbork START Bieg Główny 10 km Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem paid on-line
37 Bączek-Motała Barbara Radomek START Bieg Główny 10 km Amex Bączek Iława paid on-line
38 Fojut Beata Bytonia START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid on-line
39 Fojut Marcin Bytonia START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid on-line
40 Mateja Józef Janowo START Bieg Główny 10 km paid on-line
41 Grabowska Mariola Sopot START Bieg Główny 10 km KS Pidrina Gdynia paid on-line
42 Lamkowski Ariel Grudziądz START Bieg Główny 10 km paid on-line
43 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański START Bieg Główny 10 km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
44 Wolski Jarosław Tczew START Bieg Główny 10 km Dovista Active Team paid on-line
45 liban zygfryd tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid
46 Szulc Jacek Stolno START Bieg Główny 10 km
47 Kaszubowski Zenon Malbork START Bieg Główny 10 km Active Malbork paid on-line
48 Kościelny Dariusz Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid on-line
49 Jaskulski Kazimierz Grudziądz START Bieg Główny 10 km Akademia Biegania Grudziądz
50 Jaskulska Mirela Grudziądz START Bieg Główny 10 km LA RIVE TEAM
51 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski START Bieg Główny 10 km paid on-line
52 Dobrowolski Kamil Malbork START Bieg Główny 10 km Active Malbork
53 Wysiecki Patryk Skarszewy START Bieg Główny 10 km paid
54 Bach Maciej Pruszcz Gdański START Bieg Główny 10 km paid on-line
55 Patelczyk Sławomir Demlin START Bieg Główny 10 km paid on-line
56 Dering Marcin Demlin START Bieg Główny 10 km paid on-line
57 Jaskot Piotr Gościszewo START Bieg Główny 10 km paid on-line
58 Kwiatkowski Marcin Gdynia START Bieg Główny 10 km paid on-line
59 Mamcarz Jarosław Tczew START Bieg Główny 10 km TCSiR / WOPR paid on-line
60 Kruszyńska Barbara Tczew START Bieg Główny 10 km Biegający Tczew paid on-line
61 Kosiecki Nikodem Liniewo START Bieg Główny 10 km Liniewo Biega paid on-line
62 Kosiecki Maciej Liniewo START Bieg Główny 10 km Liniewo Biega paid on-line
63 Lerke Jakub Skarszewy START Bieg Główny 10 km MORSY Skarszewy paid on-line
64 Lerke Arkadiusz Skarszewy START Bieg Główny 10 km Morsy Skarszewy paid on-line
65 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid on-line
66 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km OSP Klonówka
67 Łepek Małgorzata Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid on-line
68 Walendziak Ryszard Malbork START Bieg Główny 10 km Valdano
69 Piwowarczyk Piotr Liniewo START Bieg Główny 10 km Tułacze Liniewo paid on-line
70 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START Bieg Główny 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
71 Barnaś Krzysztof Malbork START Bieg Główny 10 km Grupa Malbork
72 Barnaś Agata Malbork START Bieg Główny 10 km Grupa Malbork paid on-line
73 Klin Anna Skórcz START Bieg Główny 10 km paid on-line
74 Pęśko Michał Gdańsk START Bieg Główny 10 km paid on-line
75 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START Bieg Główny 10 km Morsy Zblewo paid on-line
76 Czapiewski Michał Gdańsk START Bieg Główny 10 km paid on-line
77 Czapiewski Łukasz Skarszewy START Bieg Główny 10 km paid on-line
78 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km paid on-line
79 Tokarski Krzysztof Gdańsk START Bieg Główny 10 km S...K...S paid on-line
80 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice START Bieg Główny 10 km paid on-line
81 Dubiela Dawid Tczew START Bieg Główny 10 km paid on-line
82 Majkowski Tomasz Skórcz START Bieg Główny 10 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
83 Trapp Tomasz Starogard Gd. START Bieg Główny 10 km Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
84 Rekowski Kazimierz Tczew START Bieg Główny 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid on-line
85 Główczewski Grzegorz Tczew START Bieg Główny 10 km Akademia Biegowa Kiełpino paid on-line
86 Musolf Jarosław Starogard Gdański START Bieg Główny 10 km Aktywni Kociewiacy Skórcz paid on-line
87 Mikuś Marcin Pelplin START Bieg Główny 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
88 Cyron Bogumił Śliwice START Bieg Główny 10 km Biegające Śliwice paid on-line
89 Wesołowska Martyna Owidz START Bieg Główny 10 km paid on-line
90 Prabucki Robert Owidz START Bieg Główny 10 km TRI Starogard paid on-line
91 Garska Joanna Bytów START Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina
92 Garski Kryspin Bytów START Bieg Główny 10 km
93 sprega aurelia starogard gdański START Bieg Główny 10 km SKL Filippides paid on-line
94 Tomczak Dorota Gdańsk START Bieg Główny 10 km paid on-line
95 Różycki Ryszard Tczew START Bieg Główny 10 km
96 Zinka Maciej Łubiana START Bieg Główny 10 km paid on-line
97 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START Bieg Główny 10 km paid on-line
98 Hartuna zenon Piece START Bieg Główny 10 km Florian Chojnice pkp cargo gdynia
99 Zimna Agnieszka Tczew START Bieg Główny 10 km Reebok Run Crew Tczew paid on-line
100 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START Bieg Główny 10 km paid on-line


Views: 4973

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ