# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Anus Marcin Starogard Gdański START Mini paid
2 Melwiński Sławomir Bydgoszcz START Mini paid
3 Lenz Michał Starogard Gdański START Mega GOOD RIDE paid
4 Matuszewska Joanna Grudziądz START Mini paid
5 Rzanny Wojciech Grudziądz START Mega paid
6 Superson Maciej Gdynia START Mini
7 Grenda Michał Gdynia START Mega
8 Bratkowski Jacek Bydgoszcz START Mini paid
9 Kamrowski Robert Tczew START Mini
10 Śliwiński Dariusz Gdańsk START Mini Team Wieki Ptak paid
11 Śliwińska Natalia Gdańsk START Mini GKS CARTUSIA paid
12 Ośko Daniel Skórcz START Mini paid
13 Furmanek Slawomir Tczew START Mini Mtb Start Trec Kartuzy
14 Nikodem Adam Gdańsk START Mini paid
15 Zander Krzysztof Starogard Gdański START Mini GK STG paid
16 Warembier Dominik Starogard Gdański START Mini GK STG paid
17 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini GK STG paid
18 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG paid
19 Wojtczuk Antonina Gdańsk START Maraton Rodzinny
20 Miętkiewicz Marta Gdańsk START Maraton Rodzinny
21 Latoszewski Maciej Skarszewy START Mini paid
22 Mróz Patryk Tczew START Mini paid
23 Szoch Tomasz Bydgoszcz START Mega mrozbike.pl
24 Labon Piotr Koteże START Mega GK STG
25 Olech Jacek Świecie START Mini MTB Eldar Świecie paid
26 Grubba Marek Koronowo START Mega mrozbike.pl paid
27 Pilski Wojciech Gdańsk START Mini Team MAMILE paid
28 Machnikowski Jacek Żabno START Mini TRI STAROGARD GDAŃSKI paid
29 Jakubowska-Olech Edyta Świecie START Mini MTB Eldar Świecie paid
30 Grabiński Marcin Gdańsk START Mini paid
31 komorowski kamil rokocin START Mini paid
32 Borkowski Maciej Gdańsk START Mini paid
33 Krynicki Przemysław Zielona START Mega SISU-OWB team paid
34 Gurzyńska Kamila Grudziądz START Mini paid
35 Fira Adam Gdańsk START Mini Schneider Electric MTB paid
36 Wiśniewski Dariusz Gdynia START Mega paid
37 Miszewski Marcin Starogard Gdański START Mini paid
38 MARIAŃSKI LESZEK Zamość START Mega Sanimar Bydgoszcz paid
39 Gurzyński Mateusz Grudziądz START Mini paid
40 Sikora Jakub Kaliska START Mini paid
41 Kalkowski Krzysztof Rokocin START Mini Janusze MTB paid
42 Reszka Miłosz Starogard Gdański START Mini Janusze MTB paid
43 Felski Pawel Dąbrówka START Mini Janusze MTB paid
44 Zaremba Sławomir Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz paid
45 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team paid
46 Torzewski Jacek Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team paid
47 Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew START Mini
48 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START Mega GK STG paid
49 Pliszka Kamil Sztum START Mini paid
50 Wilk Zuzanna Pasłęk START Mini Team Mustang Pasłęk paid
51 Wilk Cezary Pasłęk START Mini paid
52 Duszyński Robert STAROGARD GDAŃSKI START Mini paid
53 Sywula Marek Starogard Gdański START Mini GK STG
54 Kwaśniewski Łukasz Osiek START Mini Team MX Skórcz
55 Rybiński Mirosław Grudziądz START Mini
56 Bońkowski Jarosław Gdańsk START Mega MH Automatyka paid
57 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze START Mini Tczewski Klub Rowerowy paid
58 Ruchniewicz Żaneta Kościerzyna START Mini paid
59 Jarząbek Tomasz Górki START Mini Euro Bike Kaczmarek Electric Team paid
60 Jarząbek Bartłomiej Karsin START Mega GardenFlora MTB Team paid
61 Spica Michał Starogard Gdański START Mini paid
62 Kaleta Michał Szpęgawsk START Mini GK STG paid
63 Zwolak Leszek Gdańsk START Mega
64 Dobecki Sebastian Banino START Mini paid
65 Mielewczyk Artur Bytów START Mega SANTIC POLSKA Racing Team
66 Gabryel Zachariasz Sumin START Mini TRI Starogard Gdański paid
67 Rogalski Tomasz Kolincz START Mini GK STG paid
68 Gabryel Maciej Żabno START Mini TRI Starogard Gdański paid
69 Pawella Anna Starogard Gdański START Mini GK STG paid
70 Sobieralski Piotr tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy
71 Krause Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG paid
72 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Mini TRI STAROGARD GDAŃSKI paid
73 Ciachorowski Przemysław Starogard Gdański START Mega GK STG paid
74 Majewski Marek Prabuty START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
75 Cenkier Julian Bydgoszcz START Mini SISU-OWB team paid
76 Rzeszutek Piotr Sierakowice START Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
77 RZESZUTEK Tomasz SIERAKOWICE START Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
78 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie START Mini paid
79 Labuda Hubert Labuda Łęczyce START Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
80 ZAKRZEWSKA BEATA ROKOCIN START Mini GK STG paid
81 Górski Maciej Lębork START Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
82 Wolanin Jakub Malbork START Mini Strefa Ruchu Multisport paid
83 mieczkowski tomasz pasłęk START Mini
84 Walkowski Tomasz Skórcz START Mini Aktywni Kociewiacy Skórcz paid
85 Kłobukowska Anna Pruszcz Gdański START Mega Babskie Kręcenie paid
86 Hercke Adam Starogard Gdański START Maraton Rodzinny GK STG
87 Borzyszkowski Tomasz Tczew START Mini Adva Optical Networking
88 Poniatowski Andrzej Pasłęk START Mini
89 Kilich Arek Radziejewo START Mini BMS POWER paid
90 Tasior Paweł Bożepole Wielkie START Mini TA KO Team
91 Szczepański Daniel Kamieniec START Mini KS Tęcza Kamieniec paid
92 Chyliński Andrzej Gdańsk START Mini paid
93 Latański Radoslaw kusice START Mini paid
94 ROMANOWSKI PATRYK SUSZ START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
95 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz
96 Hering Jakub Krag START Parada Rowerków Biegowych
97 Hering Maciej bartosz Krag START Mini paid
98 Kozłowski Marcin Rumia START Mini paid
99 Galinski Marcin Tuchola START Mini Teddy Beer paid
100 Szagała Stanisław Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz paid


Views: 5796

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ