II Promykowy Bieg Charytatywny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tańska Klaudia Wielbark Bieg główny 8km Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie
2 Kozon Zuzanna Świętajno Bieg główny 8km Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie paid on-line
3 Szulc Krzysztof Lipowa Gora zach.21 Bieg główny 8km Morsy Szczytno #Reset
4 Juras Wojciech Olsztynek Bieg na czymkolwiek 3km
5 Kordek Bogumiła Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET
6 Kordek Wiktor Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET
7 Sznajder Beata Pisz Bieg na czymkolwiek 3km
8 Kaczyńska Karolina Levern - Stemwede Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
9 Kaczyńska Edyta Levern - Stemwede Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
10 Ambroziak Marcin Ryn Bieg główny 8km DąbrowskiTeam
11 Pabich Magdalena Wielbark Bieg główny 8km Run&Fun Wielbark
12 Tomaszewski Michał Szczytno Bieg główny 8km paid on-line
13 Brzostek Krystian Szczytno Bieg główny 8km Akb Sp2 Szczytno Trohim Team paid on-line
14 Kurpiewska Dorota Pisz Bieg główny 8km Klub Morsów w Piszu paid on-line
15 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz Bieg główny 8km Klub Morsów w Piszu paid on-line
16 Soliwoda Paweł Nowe Gizewo Bieg na czymkolwiek 3km football academy Szczytno
17 Soliwoda Mateusz Nowe Gizewo Bieg na czymkolwiek 3km football academy Szczytno
18 Soliwoda Iwona Nowe Gizewo Bieg na czymkolwiek 3km Klub Biegacza Jurund Szczytno
19 Nagadowska Joanna Szczytno Bieg główny 8km MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
20 Wardecki Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
21 Dunaj Antoni Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
22 Niewiadomski Marcin Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
23 Niewiadomski Łukasz Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
24 Poniatowski Filip Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
25 Mikita Szymon Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
26 Mikita Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO#RESET
27 Marud Łukasz Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek 3km
28 Marud Agata Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek 3km
29 Polak Jarosław Szczytno Bieg główny 8km paid on-line
30 Świderska Kamila Rumy Bieg główny 8km paid on-line
31 Jerzok Eryk Korpele Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
32 Jerzok Jolanta Korpele Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
33 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg główny 8km Prawie jak Hermes
34 Guzowski Denis Szczytno Bieg główny 8km Prawie jak Hermes paid on-line
35 Wardęcki Wojciech Szczytno Bieg główny 8km
36 ZAŁUSKA JERZY SZCZYTNO Bieg główny 8km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM paid on-line
37 Kojro Bartosz Szczytno Bieg główny 8km Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” paid on-line
38 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Bieg główny 8km paid on-line
39 Zbrzeźny Cezary Szczytno Bieg główny 8km Klub Biegacza Jurund Szczytno paid on-line
40 Kryszyłowicz Jacek Szczytno Bieg główny 8km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM paid on-line
41 BARANOWSKI WALDEMAR SZCZYTNO Bieg główny 8km AKB BAMBOSZ SZCZYTNO TROHIM TEAM paid on-line
42 Szulkowski Przemysław Szczytno Bieg główny 8km paid on-line
43 Grudkowski Tomasz Szczytno Bieg główny 8km AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM paid on-line
44 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg główny 8km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM paid on-line
45 Wojciechowska Wiesława Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
46 Wojciechowski Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
47 Przybyłowska Renata Rozogi Bieg główny 8km Szybciej chodzę niz biegam paid on-line
48 Przybyłowski Grzegorz Rozogi Bieg główny 8km Szybciej chodzę niz biegam paid on-line
49 Mazur Krzyś Krawno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
50 Możdżeń Justyna Krawno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
51 Nagórska Małgorzata Lipowiec Bieg na czymkolwiek 3km Fitness Lipowiec
52 Jędrzejczyk Lucyna Lipowiec Bieg na czymkolwiek 3km Fitness Lipowiec paid on-line
53 Sitnik Sylwia Iława Bieg główny 8km WSPOL paid on-line
54 Pankiewicz Igor Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
55 Pankiewicz Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
56 Brzostek Agnieszka Olszyny Bieg główny 8km paid on-line
57 Deptuła Marek Mała Łatana Bieg główny 8km paid on-line
58 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek Bieg główny 8km Klub Biegacza Jurund Szczytno
59 Farjan Tymoteusz Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
60 Farjan Gabriela Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
61 Farjan Dorota Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
62 Kossakowska Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
63 Kossakowska Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
64 Kaczmarczyk Monika Świętajno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
65 Poniatowska Monika Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
66 Włodarska Marta Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
67 Bazydło Kamil Szczytno Bieg główny 8km MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
68 bałazy Cyprian szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
69 bałazy marcin szczytno Bieg główny 8km
70 Kordek Jarosław SZCZYTNO Bieg główny 8km MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
71 Konstanty Karolina Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
72 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
73 Szałkowski Michał Olsztyn Bieg na czymkolwiek 3km Bobry Z Kobry
74 Szałkowski Igor Olsztyn Bieg na czymkolwiek 3km Bobry Z Kobry
75 Szałkowski Mariusz Olsztyn Bieg na czymkolwiek 3km Bobry Z Kobry
76 Syczew Rafał Mrągowo Bieg główny 8km
77 Drozd Kaja Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
78 Drozd Maja Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
79 Orłowska Katarzyna Linowo Bieg główny 8km paid on-line
80 Szczerbo Andrzej Szczytno Bieg główny 8km MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
81 Filochowska Marta szczytno Bieg główny 8km LOK Szczytno paid on-line
82 Jerzok Tomasz Korpele Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
83 Kobylas Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km szkoła podstawowa nr 3 paid on-line
84 Kobylas Sylwia Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET paid on-line
85 Śniadach Mariusz Szczytno Bieg główny 8km
86 Orzoł Wojciech Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
87 Orzoł Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
88 Olzacka Anna Szczytno Bieg główny 8km paid on-line
89 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Bieg główny 8km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ
90 Mirota Aleksander LipowaGoraWschodnia Bieg na czymkolwiek 3km SP z OI nr 2 paid on-line
91 Mirota Emil LipowaGôraWschodnia Bieg na czymkolwiek 3km SP z OI nr 2 paid on-line
92 Mirota Rafał Lipowa GÓra Wschodnia Bieg główny 8km paid on-line
93 Wojciechowska Bożena Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line
94 Wojciechowska Zofia Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km paid on-line


Views: 4979

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ