# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Jakubowski Filip Grudziądz START Dzieci Niepubliczne Przedszkole "Dobre Przedszkole" 2011 free participation
2 Jakubowska Anna Grudziądz START Bieg Główny 1975 paid
3 Jakubowska Agata Grudziądz START Bieg Główny 2002 paid
4 Bobrowska Magdalena Kwidzyn START Bieg Główny 1982 25.00 PLN
5 Lagae Joanna Kwidzyn START Bieg Główny 1974 25.00 PLN
6 Chmielecka Karolina Chmielecka Grudziądz START Bieg Główny 1985 paid
7 Banach Tomasz Grudziądz START Bieg Główny Tomek Biega Grudziądz 1985 paid
8 Markowski Lukasz Grudziądz START Bieg Główny 1985 paid
9 Zuziak Wojciech Michale START Bieg Główny 2006 25.00 PLN
10 TADAJEWSKA JOLANTA GRUDZIĄDZ START Bieg Główny Morsy z GRUDZIĄDZA 1959 paid
11 Grzybowski Daniel Grudziądz START Bieg Główny 1982 25.00 PLN
12 Grzybek Lilianna Grudziądz START Dzieci 2014 free participation
13 Grzybek Monika Grudziądz START Bieg Główny 1986 paid
14 Gdaniec Anna Starogard Gdański START Bieg Główny 1978 25.00 PLN
15 Komasara Natan Malbork START Dzieci 2014 free participation
16 Komasara Igor Malbork START Dzieci 2012 free participation
17 Komasara Piotr Malbork START Bieg Główny 1991 25.00 PLN
18 Stawicka Ewelina Lisewo START Bieg Główny 1991 25.00 PLN
19 Malinowski Seweryn Grudziądz START Bieg Główny 1975 paid
20 Noculak Sylwia Grudziądz START Bieg Główny 1972 paid
21 Szwaracki Sławomir Grudziądz START Bieg Główny 1970 paid
22 Szwaracka Aneta Grudziądz START Bieg Główny 1972 paid
23 Kowalska-Czarnewicz Monika Grudziądz START Bieg Główny biegaj z Alfredem 1978 paid
24 Czarnewicz Alfred Grudziądz START Bieg Główny Alfred 1975 paid
25 Kuzimski Mariusz Grudziądz START Bieg Główny H2O TEAM 1971 25.00 PLN
26 Pszuk Marta Brodnica START Bieg Główny 1989 paid
27 Majka Marta Grudziądz START Bieg Główny 1981 paid
28 Koszyńska Katarzyna Biały Bór START Bieg Główny 1983 paid
29 Borkowska Justyna Sadlinki START Bieg Główny 1994 paid
30 Brach Agnieszka Grudziądz START Bieg Główny 1987 25.00 PLN
31 Kowalska Anna Kwidzyn START Bieg Główny 1978 paid
32 Weremi Stanisław Grudziądz START Dzieci 2011 free participation
33 Weremi Jakub Grudziądz START Dzieci SP 16 Grudziądz 2007 free participation
34 Dobrotwor Katarzyna Ruda START Bieg Główny V runner 1995 25.00 PLN
35 Weremi Tomasz Grudziądz START Bieg Główny 1978 paid
36 Woźniak Klaudia Grudziądz START Bieg Główny 1997 25.00 PLN
37 Panter Lena Grudziądz START Dzieci 2007 free participation
38 Panter Katarzyna Grudziądz START Bieg Główny 1972 paid
39 Michalska Patrycja Gardeja START Dzieci 2006 free participation
40 Michalski Michał Gardeja START Dzieci 2009 free participation
41 Banaszewska Maja Grudziądz START Dzieci SP 20 Grudziądz 2007 free participation
42 Banaszewski Michał Grudziądz START Bieg Główny 1978 paid
43 Zielińska Weronika Grudziądz START Dzieci SP nr 21 Grudziądz 2010 free participation
44 Zielińska Martyna Grudziądz START Dzieci SP nr 21 Grudziądz 2005 free participation
45 Kłosiński Patryk Grudziądz START Bieg Główny 1990 25.00 PLN
46 Radomski Jakub Grudziądz START Dzieci 2011 free participation
47 Radomska Sandra Grudziądz START Bieg Główny 1985 paid
48 Leśkiewicz Wiktoria Grudziądz START Dzieci 2003 free participation
49 Sitkowska Marysia Grudziądz START Dzieci 2010 free participation
50 Gadomska Paulina Grudziądz START Bieg Główny WSB Gdańsk 1995 paid
51 KĘPIŃSKI TOMASZ GRUDZIĄDZ START Bieg Główny 1965 paid
52 Żołnowski Edward Grudziądz START Bieg Główny LA RIVE TEAM 1957 paid
53 Trendowicz Adrian Grudziądz START Dzieci Sezam Grudziądz 2004 free participation
54 Chełminiak Monika Piaski START Bieg Główny Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego 1976 paid
55 Kobuszyński Tomek Grudziądz START Dzieci 2014 free participation
56 Kobuszyński Paweł Grudziądz START Bieg Główny 1981 paid
57 Bajer Natalia Grudziądz START Bieg Główny 1988 25.00 PLN
58 Stolp Beata Grudziądz START Bieg Główny Grudziądzka Fit Mama 1988 paid
59 Kaczerowska Monika Gardzień 3 START Bieg Główny 1985 paid
60 Krefta Dagmara Nowe START Bieg Główny 1980 paid
61 Podsiadły Bartosz Dragacz START Bieg Główny OSP Dragacz 1990 paid
62 Knorst Martyna Grudziądz START Bieg Główny SP 20 2007 paid
63 Knorst Karolina Grudziądz START Bieg Główny 1981 paid
64 Witek Aleksandra Grudziądz START Bieg Główny 1986 paid
65 Knozowska Gracjana Bydgoszcz START Bieg Główny 1997 25.00 PLN
66 Rakoczy Maciej Grudziądz START Bieg Główny Vadain Running Club 1979 paid
67 Kłosiński Dawid Grudziądz START Bieg Główny 1991 25.00 PLN
68 Kaminski Szymon Grudziądz START Bieg Główny 1992 paid
69 Gądek Dawid Grudziądz START Dzieci 2006 free participation
70 Gądek Paula Grudziądz START Dzieci 2011 free participation
71 JASZCZERSKA Grażyna Grudziądz START Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 1965 paid
72 Jaszczerski piotr Grudziądz START Bieg Główny - JASZCZER TEAM 1964 paid
73 Gretkowski Mateusz Wielki Komorsk START Bieg Główny 2001 25.00 PLN
74 Jaskulska Justyna Grudziądz START Bieg Główny 1976 paid
75 Pietras Jakub Plesewo START Dzieci 2006 free participation
76 Pietras Milena Plesewo START Bieg Główny 1987 paid
77 Szymczyk Magdalena Grudziąd START Bieg Główny 1993 25.00 PLN
78 Raciniewska Natalia Grudziądz START Bieg Główny 1987 25.00 PLN
79 Plichtowicz Patryk Kraków START Dzieci 2009 free participation
80 Plichtowicz Justyna Kraków START Bieg Główny 1991 paid
81 Kasprzyk Tatiana Grudziądz START Bieg Główny 1973 25.00 PLN
82 Lagocka Lena Grudziądz START Dzieci 1986 free participation
83 Zakrzewski Karol Grudziądz START Dzieci 2011 free participation
84 Wolińska Klaudia Warlubie START Bieg Główny 2001 25.00 PLN
85 Zakrzewska Natalia Grudziądz START Bieg Główny 1986 25.00 PLN
86 Barczak Wojciech Grudziądz START Bieg Główny 1984 paid
87 Woźniak Michał Grudziądz START Bieg Główny 1993 paid
88 Pilecka Maja Lisewo START Bieg Główny Aktywne Lisewo 2005 25.00 PLN
89 Pilecka Katarzyna Lisewo START Bieg Główny Aktywne Lisewo 1979 25.00 PLN
90 Brudniewicz Kajetan Grudziądz START Dzieci Przedszkole Miejskie Kopernik 2014 free participation
91 Brudniewicz Paweł Grudziądz START Dzieci SP nr 15 w Grudziądzu 2008 free participation
92 Kawałkowski Arkadiusz Grudziądz START Bieg Główny KawałkiTeam 1992 paid
93 Kawałkowska Anna Grudziądz START Bieg Główny KawałkiTeam 1993 paid
94 Gliniecki Sebastian Grupa START Dzieci 1988 free participation
95 Białucha Agnieszka Grupa START Dzieci 1984 free participation
96 Sendyk Jakub Wielkie Stwolno START Dzieci 2014 free participation
97 Kuligowska Elwira Toruń START Bieg Główny 1989 paid
98 Kuligowska Paulina Grudziądz START Bieg Główny 1994 paid
99 Bróździak Katarzyna Świecie START Bieg Główny 1973 25.00 PLN
100 Muras Igor Grudziądz START Dzieci 2012 free participation


Views: 7174

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ