# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | ||
2 | Czerniak-Piotrowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km | ||
3 | Tołwiński Bogusław | Elbląg | Polska | 10 km | OPEN BALANCE Triathlon Team | |
4 | Kiełczewski Szymon | Elbląg | Polska | 10 km | zks Olimpia Elbląg sekcja kajakowa, szkoła 18 | |
5 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
6 | Miecznikowska Anna | Elbląg | Polska | 5 km | ||
7 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | JW4260 - PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWDPW | |
8 | Podhorodecki Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
9 | Kapała Przemysław | Elbląg | Polska | 10 km | ||
10 | Kubisiak Józef | Elbląg | Polska | 10 km | ||
11 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | Jedyneczka Elbląg | |
12 | Pajewska Katarzyna | Elbląg | Polska | 5 km | ||
13 | Pajewski Przemysław Pajewski | Elbląg | Polska | 5 km | ||
14 | Kulesza Maciej | Elblag | Polska | 10 km | ||
15 | Apanowicz Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | APACZE TEAM | |
16 | Dziedzic Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | ||
17 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | ||
18 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
19 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | Elaktywni/Truso | |
20 | Łaskowski Sławomir | Elbląg | Polska | 10 km | ||
21 | Glaubert Robert | Elbląg | Polska | 10 km | Open Balance GIT Elbląg | |
22 | Glaubert Justyna | Elbląg | Polska | 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | |
23 | Mazurek Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | OPEN BALANCE HEALTH TRI-TEAM ELBLĄG | |
24 | Kokitko Michał | Elbląg | Polska | 10 km | ||
25 | Nowicki Jarosław | Wejherowo | Polska | 10 km | MTM Team | |
26 | Zgondek Andrzej | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5 km | ||
27 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Polska | 5 km | ||
28 | Klimowski Przemysław | Elbląg | Polska | 10 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |
29 | Klimowska Anetta | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
30 | Hajducki Jarosław | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
31 | Barański Sylwester | Elbląg | Polska | 5 km | ||
32 | Kwidziński Bartosz | Elbląg | Polska | 10 km | ||
33 | Trochowska Dominika | Elbląg | Polska | 5 km | ||
34 | Mirzałek Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
35 | Kobyłecka Ewa | Elbląg | Polska | 10 km | ||
36 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
37 | Rokicki Leszek | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
38 | Stefanowicz Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | ||
39 | PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA | ELBLĄG | Polska | 10 km | ||
40 | Stefanowicz Artur | Elbląg | Polska | 10 km | STEFAN TEAM | |
41 | Akierman Krzysztof | elbląg | Polska | 10 km | ||
42 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Polska | 5 km | JW 4808 2.dplot | |
43 | łaba jerzy | Elblag | Polska | 10 km | Przewozy Autokarowe "Macius" | |
44 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | Olimpia Elbląg | |
45 | Tomaszewicz Iwona | Elbląg | Polska | 5 km | ||
46 | Tomaszewicz Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | ||
47 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | 5 km | ||
48 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | 5 km | ||
49 | Pulkowski Leszek | Zajączkowo | Polska | 10 km | ||
50 | Szulc Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | El-Aktywni | |
51 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | 5 km | ETT Elbląg Triathlon Team | |
52 | Begej Anita | Elbląg | Polska | 10 km | portEl.pl | |
53 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 10 km | ETT Elbląg Triathlon Team | |
54 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | 10 km | ||
55 | skoczeń małgorzata | elblag | Polska | 10 km | ||
56 | Zajdel Małgorzata | elblag | Polska | 10 km | ||
57 | Cechowska Kasia | Elbląg | Polska | 10 km | ETT Elbląg Triathlon Team | |
58 | Sikora Dariusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10 km | ETT | |
59 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5 km | Finisz Morąg | |
60 | Kubanek Jakub | Gdynia | Polska | 5 km | MTM TEAM | |
61 | Kliński Karol | ELBLĄG | Polska | 10 km | Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu | |
62 | Tomiałojć Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | ||
63 | Szyca Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | MTM TEAM | |
64 | Stradowski Bartłomiej | Gdynia | Polska | 5 km | MTM Team | |
65 | Wolska Sylwia | Rumia | Polska | 5 km | MTM TEAM | |
66 | Deja Artur | Gdynia | Polska | 5 km | MTM Team | |
67 | Rogowska Aleksandra | Elbląg | Polska | 5 km | Jedyneczka Elbląg | |
68 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | 5 km | niezrzeszona | |
69 | Mrozowicz Jarosław | Elbląg | Polska | 5 km | niezrzeszony | |
70 | Cicherski Marcin | Kraszewo | Polska | 10 km | ||
71 | Springer Piotr | Elbląg | Polska | 5 km | ||
72 | Kalkowska Anna | Elbląg | Polska | 10 km | ||
73 | Sawicki Marcin | Elbląg | Polska | 5 km | Ratownik Team Elbląg | |
74 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | 10 km | ||
75 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | 10 km | ||
76 | Tomaszewicz Michał | Elbląg | Polska | 10 km | ||
77 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | |
78 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km | ||
79 | Dudek Justyna | Janowo | Polska | 10 km | ||
80 | Dudek Paweł | Janowo | Polska | 10 km | ||
81 | Olesińska Agnieszka | Elbląg | Polska | 5 km | ||
82 | Gromadzki Adam | Elbląg | Polska | 5 km | ||
83 | Gerej Szymon | Elbląg | Polska | 5 km | ||
84 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km | ||
85 | RADZIKOWSKA PATRYCJA | Elbląg | Polska | 5 km | MKS TRUSO ELBLĄG | |
86 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | ||
87 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | 10 km | ||
88 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | 10 km | ||
89 | GOSTKOWSKA KAROLINA | GRONOWO GÓRNE | Polska | 10 km | ||
90 | Królikowska Olga | Elbląg | Polska | 10 km | ||
91 | Królikowski Adam | Elbląg | Polska | 10 km | ||
92 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | 10 km | ||
93 | Jeziorski Robert | Elbląg | Polska | 10 km | ||
94 | Sowa SYLWEK | Elbląg | Polska | 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
95 | Gajewska Marta | Elbląg | Polska | 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | |
96 | Białkowska Marta | Elbląg | Polska | 5 km | ||
97 | Szwęch Marek | Elbląg | Polska | 10 km | ||
98 | Szczybelski Jarosław | Elbląg | Polska | 10 km | ||
99 | szczybelska barbara | elblag | Polska | 5 km | ||
100 | Janósz Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km |
Views: 6158